Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

jovanka81
23. aug 2011

@aninka666 tak rychlo??? nechapem nijake testy, nijake odbery spermiogram ?? ci to uz pises len o tom danom cykle, na ktory bola naplanova IUI? 😉

aninka666
23. aug 2011

@jovanka81 nie žiadne, to sme len prišli na prvú konzuláciu (3.8) a na spermiogram (ten bol super). a lekárka hned usúdila, že ešte ten týžden stíhame IUI. tak v piatok 5.8 sme prišli druhý raz, odovzdali spermie a hned išli na IUI.takže žiadne testy predtým, jednoducho sme využili priaznivú situáciu a podarilo sa. (inak mám PCO, tak to bola fakt náhoda, že sa jedno dozreté vajíčko objavilo.len sme mu napomohli pregnylom a zadarilo sa)

jovanka81
23. aug 2011

@aninka666 uzasne, toto som potrebovala pocut....prisla si v spravnom case...akurat pred ovulkou....tak super, ja mam pravy vajecnik PCO ale na lavom mam vajicko a tak sa velmi modlim, aby v vsetko islo ako maa v piatok sme mu poslali kamosov s bicikom .-) velmi sa s tebou tesim lebo mi tvoj pribeh dodal velku nadej 🙂

aninka666
23. aug 2011

@jovanka81 no neboj, isto sa podarí. ja som ani nedúfala, že budem mať ovulku, bola som tam 47 DC. a hned aká náhoda. tak sa teraz veľmi tešíme ale aj trošku bojíme, aby všetko dobre dopadlo. a tebe držím všetky prsty, nech to klapne hned na prvý raz

jovanka81
23. aug 2011

@aninka666 nemam na to ine slovo ako neuveritelne sa stalo skutocnym.....tak sa pekne opatruj a oddychuj 🙂

tinara23
23. aug 2011

@bbtina juj veru, tak pekne oddychuj, ešte musíš minimálne dva týždne vydržať. No dvojičky to veru musí byť pre telo zaberák, a hlavne ja sa vždy čudujem, ako sa tie bábatka v tom brušku pomestia. Tak sa držte, chalani teda nech si ešte pekne vegetia u Teba a verím, že to dotiahnete úspešne do konca 🙂 a ja keď uvidím v BB sa prechádzať maminu s dvojkami-chalošmi, tak budem kukať a rozmýšľať "je toto bbtina ? " 😉 Papa 🙂

cherry1981
23. aug 2011

@tinara23
@jovanka81 Dakujem Vam ja berem teraz clostilbegyt no dneska doberam posledne tabletky tak v piatok uvidim co mi povedia este raz dik.

bbtina
23. aug 2011

@tinara23 uz sa tesim,kedy to poviem tebe,ze este aspon 2 tyzdne vydrz. No nas spoznas,ja taky krpec za vysnivanym kocikom🙂 dost je ten BJ city elite vysoky,ale vooobec mi to nevadi

lenkalienka01
23. aug 2011

@aninka666 gratulujem 🙂

lenkalienka01
23. aug 2011

@tinara23 ahoj, kedy testujes ??? Ja asi v piatok , ak naberem odvahu 😉

gabi.k
23. aug 2011

@lenkalienka01 lenik ako mojaaa?? 😀 ako sa citis? cakam ku koncu tyzdna super spravicky 🙂

lenkalienka01
23. aug 2011

@gabi.k ved toto, citim sa az moc dobre, ziadne priznaky, len ma bolia " kozy " 😀

gabi.k
23. aug 2011

@lenkalienka01 good news 🙂 snad netreba preklad 🙂

gabi.k
23. aug 2011

@lenkalienka01 😉 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT tak papaj.... 🙂

lenkalienka01
23. aug 2011

@gabi.k
ozi, aj ty pichas este fraxik ?? A ako, dufam ze vsetko OK ?

gabi.k
23. aug 2011

@lenkalienka01 joooj picham poctivo...brusko mam samu modrinu, ale ked to ma pomoct 🙂 aj utogestan uzivam 3x2 super pocit v tomto teple... v nohavickach furt mokro 😀 😀 😠 😠

lenkalienka01
23. aug 2011

@gabi.k vdaka, doslava ich zerem 😀 mne preklad netreba, ale.....co ak bude citat aj kamoska 😀

gabi.k
23. aug 2011

@lenkalienka01 dnes som bola na sone, zajtra idem do poradne zatial OK.... drobec sa drzi... ved musi... 🙂

lenkalienka01
23. aug 2011

@gabi.k 😀 😀 😀 ja berem ultros 2 x 2 a tiez drahemu vravim, ze som ako slimak 😀 😀 esteze nenechavam za sebou ciaru 😀 😀

gabi.k
23. aug 2011

@lenkalienka01 ak bude citat, na www.zoznam.sk ma prekladac z AJ do SJ 😀 ale dlho tu nebola 🙂

lenkalienka01
23. aug 2011

@gabi.k super, taketo spravy potesia, drzim prsty a drobcovi je urcite v brusku fajn 😉

gabi.k
23. aug 2011

@lenkalienka01 to znamena, ze mas dlhe nohy 😀 😀 😀 😀

gabi.k
23. aug 2011

@lenkalienka01 v tomto teple urcite mu je dobre... snazim sa ho ochladzovat v sprche... ale nechodis do roboty teraz? ci?

lenkalienka01
23. aug 2011

@gabi.k dobre som sa zasmiala, tiez som z ultrosu mokro- uleptana 😀 😀

lenkalienka01
23. aug 2011

@gabi.k chodim do prace, mam sedavu robotu, viac sa narobim hlavou ako rukou, nedviham nic tazke, vsetci maju zakaz ma vytacat ...takze sa to da 🙂

gabi.k
23. aug 2011

@lenkalienka01 oki tak sa len setri...idem daco zjest...sme hladny... 🙂 ved kuknem potom neskor na tie tvoje dve // 🙂 packo .... pekny vecer

lenkalienka01
23. aug 2011

@gabi.k pa a dobru chut tebe aj drobcovi 🙂

gabi.k
23. aug 2011

@lenkalienka01 dakujeme... TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

jovanka81
23. aug 2011

stretneme sa zajtra v martine 🙂

tinara23
24. aug 2011

@lenkalienka01 ahoj, no ja ešte mám času, ale som si povedala, že najkôr 13 dní DPO, nie ako minule, vyzeralo to na ducha a potom nič, ak, tak chcem regulernu druhú čiarku. Tak som zvedavá na teba a držím palce, nech sú krásne // 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre