Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

snazilka1983
15. dec 2011

@sony44 heh no a to je aky? mas skusenosti? ja kupujem mamatesty heh

snazilka1983
15. dec 2011

@jovanka81 joj tak to si ma normalne zneistila uf. tak ti drzim palce aby vam to vyslo

tinka9075
15. dec 2011

@v555 toto je zlé slzy mi stekajú po tvári prečo ????? 😢 😢 😢 😢 😢

tinka9075
15. dec 2011

@zibi ja si tiež myslím že to nie je náhoda to už je o niečom inom smutné 😒 😒 😒

kiss35
15. dec 2011

@colchicum ahoj citam ze ste dnes boli prvy krat v iscare..aj my sme boli dnes prvy krat ako ste dopadli?

zibi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jovanka81
15. dec 2011

@snazilka1983 musíš veriť 🙂 aj keď percentá uspešnosti hovoria asi za vsetko 😒 su vraj aj také, ktorým to vyšlo na prvýkrát....možno budeš aj ty tá šťastná 🙂

sony44
15. dec 2011

@lubka0506 - "jednoducho povedané" neuchytilo sa ☹ ☹ ☹ začala som špiniť a prešlo to do krvácania, aj napriek zvýšeniu liekov

sony44
15. dec 2011

@mabumi - neviem čo na to povedať - "iba" to, že sa neuchytilo ani jedno a zas nemáme nič v zálohe ☹ ☹ ☹
@v555 - mojko ☹ ☹ ☹ to ma mrzí, viem ako sa cítiš, a teraz sa k tomu vyjadrovať nie je potrebné....sme na jednej lodi. My sme tiež v štádiu vzdania sa všetkého, ale časom snád nájdeme silu....ešte sme si dohodli konzultáciu, kým pani embryologička neodíde....lebo takú už asi nenájdeme

sony44
15. dec 2011

@snazilka1983 - ja som ešte takú lekáreň nenašla ☹ ☹ ☹ , teda 2x áno, ale aj ten pozitívny test nepriniesol bábatko, ale ty ho taký kúpiť musíš.....vyslovene si taký pýtaj - to máš rozkaz, nech sa táto predvianočná smola rozpustí

zibi
15. dec 2011

a kde odchadza embriologicka neveite?

sony44
15. dec 2011

@zibi - neviem - odchádza k 1.2.

zibi
15. dec 2011

@sony44 hm no boh vie kde ide..

v555
15. dec 2011

@sony44 ja sa ešte mám objednať na pohovor ale tieto pohovory ja už poznám do detailov,už som ich absolvovala 3 krát ☹ ☹ ☹ ............embryologička je super žena 😉 😉 😉

sony44
15. dec 2011

@zibi - ked budem s nou opýtam sa

v555
15. dec 2011

@petuska123 bola si 5 krát na IVF??????

sony44
15. dec 2011

@v555 - aj ja ich poznám, tiež to mám 3x za sebou, ale nech nám povie čo si o tých vývojoch embryjok myslí, jej názor si vážim, tak preto.....

v555
15. dec 2011

@moniatko13 hej,hej,každá sme iná.......ja som dopadla na prd ,Ty dopadneš na jednotku a konečne to tu niekto prelomí 😉 😉 😉 ......................držím palce 🙂

v555
15. dec 2011

@sony44 ja tak isto,aj dnes mi toho povedala dosť do telefónu,síce som revala ako tur ale počúvala som ju......no ale dôvod nik nevie,povedala mi len toľko,že oni nemajú energiu a to mi povedala aj v Heliose....Bože jee to hrozné,z tohto niet východiska.....len zmieriť sa tým

zibi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zibi
15. dec 2011

@sony44 dobre opytaj sa osm fakt zvedava a daj mi vediet 😉

sony44
15. dec 2011

@v555 - ja som to tiež mm povedala, že tak sa zmierme s tým, a on mi povedal, že sa nikdy s tým nezmierime, lebo ked budeme vidieť malé bábo, tak to nami vždy trhne a asi má pravdu....len teraz som tak sklamaná, že nechcem o ničom počuť, ved 4 roky stále myslíme na dietatko...je toho moooooc ☹ ☹ ☹

sony44
15. dec 2011

@zibi - ok a ty sa ako cítiš? hlúpa otázka čo?? idete aj na nejaký pohovor?

v555
15. dec 2011

@sony44 presne sme teraz na jednej lodi ako si písala,my tiež máme takéto myšlienky ale menia sa deň čo deň,je to hrozné................chceme sa dať do poradovníka na darcovské embryjká a budeme čakať a čakať a čakať ale ja už mám 35 rokov,takže už len čakať a čakať ☹

zibi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
v555
15. dec 2011

@zibi berieš Brufen???

zibi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
v555
15. dec 2011

@zibi tak a pridaj si urologický čaj 😉 .........ja som mala ponožky,ja som tiež taká zimomravá .My sme ale v izbe mali riadne teplo....

zibi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
v555
15. dec 2011

@zibi presne tak 😉 treba veriť

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre