Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

zuzu100
20. jan 2011

Ahojte, môžem sa spítať čo je to PK?

janka134
20. jan 2011

@zuzu100 ahoj PK JE PREDLZENA KULTYVACIA

tinara23
20. jan 2011

@bbtina tak gratulujem a už len čakať 🙂 držím veľmo veľmo palce 🙂

sliver
21. jan 2011

@bbtina - posielam vírusíky TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
PS: nejdem ich radšej písať veľa nech to nezmažú ale vieš že ti ich posielam najviac koľko sa len dá 😉 veľa veľa veľa

bbtina
21. jan 2011

@tinara23
@sliver

dakujeeeeem, juj len nech sa to podari, dúfam....veriiiim.

janemari
21. jan 2011

@zlatanka30 a uz ti aj predpisali nejake injekcie?

krista5
21. jan 2011

@zlatanka30
Ahoj, ked mas podanu yiadost tak mi odporucili volat do pistovne a otravovat ich tam. Dnes som si tam volala a povedali mi ye od 11.1. mam ziadost schvalenu, cize do centra to nejako meska 🙂

crazybabenka
22. jan 2011

@bbtina aj ja posielam....plné vrecia vírusíkov.....nech sa drobčekovia poriadne zahryznú....nech je medzi nami ďalšia tehuľa 😉

bbtina
22. jan 2011

@crazybabenka dakujem,som rada,ze som ich od teba este stihla

crazybabenka
22. jan 2011

@bbtina 😀 za to môže tá maličká.....nie a nie vyliezť

zlatanka30
22. jan 2011

@bbtina ja ti sssssssssiiiiiiiiiiiiiiiilllllllllllllllllllllllllnnnnnnnnnnnnnnnnnnnooooooooooooo drzim palce .nesklam ma prosim,potom cakam ja od teba tttttt virusiky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

bbtina
22. jan 2011

@crazybabenka neboj uz len 2 dni a mas to za sebou
@zlatanka30 juj,posnazim sa,este som kludna a ani na to nejak extra nemyslim,ale som zvedava ako to bude koncom dalsieho tyzdna.skoda ze veda a pokrok nenapreduju tak ze by sa to dalo vediet uz aj o 3dni

crazybabenka
22. jan 2011

@bbtina no neviem neviem....podľa primára to tak nevyzerá.....asi sa nevyhneme vyvolávačke 😒

zlatanka30
22. jan 2011

@bbtina trpezlivost ruze prinasa.tak cakaj 🙂 inac ja som na 5 den po et uz testovala ,bola som nedockava a bol tam uz duch.ale teba nech to ani nenapadne 😀 😀 😀

bbtina
22. jan 2011

@crazybabenka neboj sama sa vypyta ked pride spravny cas
@zlatanka30 joj to nie. som sa zaprisahala ze skor ako o 10dni v ziadnom pripade netestnem.stacilo mi to moje testovanie ked sme sa pokusali.uz som mala telo tak naucene,ze som si musela urobit 2tt a az potom mi dosla mrcha,ale teraz nejdem ani za nic testovat

janemari
22. jan 2011

Aj ja vam posielam kamiony virusikov nech su tu nove tehuleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 🙂

sliver
24. jan 2011

@bbtina - posielam kopec vírusíkov TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

bbtina
24. jan 2011

@janemari
@sliver diky dievcata,vsetky zuzitkujem

crazybabenka
24. jan 2011

@bbtina posielam vrece 😀

krista5
24. jan 2011

baby chcela by som sa spytat ci odporucate PK?

sliver
24. jan 2011

@krista5 - ja som mala PK, no nakoľko nie som dr. tak som to nechala na nich.... ako embryologička mi povedala že odporúča tak som jej plne dôverovala. Ináč pri PK mi z 12 vajok ostalo 6, keby sme išli bez tak máme 12 vajok a teraz náhodou by sme vybrali zle 😉, takto mi ostalo 6, mala som vložené jedno a úspešne.....
je to vec názorov, isto sa tu nájde aj opačný názor ako je môj...

lasocka1
24. jan 2011

žiadosť schválená 😀 v stredu ideme na konzultáciu držte palce 😉

zlatanka30
24. jan 2011

@krista5 PK sa dava aj od toho kolko mas vajicok.

buba78
25. jan 2011

janemari-ahoj, ako sa držíte, poctivo ležíš?
crazy-moja, to je strašné, keď každý deň čakáš a nič, určite to bude riadna baba 4kg.
ja sa snažím od 9hod. naraňajkovať v náručí s našou nezbednicou, snáď dnes tú bábovku upečiem

janemari
25. jan 2011

@krista5 ja som za PK,lebo tak ti vlozia naozaj schopne embrijka a tym sa zvysuje sanca na tehu. 😉
@lasocka1 drzim palceky 🙂
@buba78 vcera som v podstate prelezala komplet den bolo mi strasne na figu.Dnes sa uz citim lepsie,tak snad choroba pomaly odide.

krista5
25. jan 2011

@lasocka1
Super🙂 aj ja idem v stredu na konzultaciu🙂

lasocka1
25. jan 2011

@krista5 jeeeej tak budem drzat palce o kolkej mate byt?

crazybabenka
25. jan 2011

@buba78 no čo už....čakala som na ňu skoro 3 roky....tých pár dní hore dole.....no aj ja som sa bála, že to bude malá slonica.....a dnes som zostala prekvapená.....že je to drobučká palculienka.....máme ledva 3300g.....ale je zdravučká....a najkrajšia na svete.....len trošku lenivá a nechce sa jej vyliezť z bruška......asi čaká na moje narodeniny.....aby bola tým najkrajším darčekom

janemari
26. jan 2011

@crazybabenka to bude iny darcek 😉 najprv sa tvarila ze bude vianocnym darcekom a nic,teraz ze bude narodeninovym tak snad nesklame 🙂

sliver
26. jan 2011

@bbtina - špeciálna zásielka pre teba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kedy ideš testovať? stále na teba myslím, držím palce!!!!!!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre