Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

sony44
8. mar 2011

@bielalady - dakujem, som zostala z toho zaskočená....milo .....pre mna je to úplne normálne že som ti poradila.... tu sme všetci na rovnakej lodi.....len niekto ten prístav nájde rýchlejšie a iný musí zažiť aj nejaké to stroskotanie, aby sa ten prístav predsa len objavil.....
a som rada, že Ti moje info pomohli, aj ked každá to prežívame individuálne. a ty kedy začínaš papať proveru?
a či som tehu????? to sotva.......ved uvidíme, čo povie návšteva v care

mabumi
8. mar 2011

@sony44 ahojte, pripájam sa k @bielalady, má pravdu 😉 . No a je tu takých viac, a to je super 😀
sony, a kedy ideš do toho car? už som aj ja zvedavá, čo ti povedia.

sony44
8. mar 2011

@mabumi - baby nebláznite, však ma dojímate.....o týždeň.... áno je to super, že je tu taká téma, je to veľká psychická pomoc

janemari
8. mar 2011

@sony44 juuj keby si tak bola tehu to by bola krasa,uz si to naozaj zasluzis 😉 A najlepsie hned dve naraz aby si mala dvojnasobnu radost.Posielame ti s malou tehu virusiky.
@zlatanka30 drzim palec aby si to stihla este teraz 😉

petuska123
9. mar 2011

ahojte 2 iui v piatok ...konecne a sa teraz uz musi podarit 😉

krista5
9. mar 2011

baby ja to zelam vsetkym, po tom vsetkom co sme si uz museli prejst🙂🙂🙂🙂

mabumi
9. mar 2011

@krista5 @petuska123 presne tak 😉 . aj ja idem v piatok do MT 😀
a ty ako pokračuješ krista5?

petuska123
9. mar 2011

@mabumi na iui???

mabumi
9. mar 2011

@petuska123 nie, iba na kontrolu. ja som po IVF (neúspešnom), v piatok kontrola a od ďalšieho cyklu na KET, teda iba ak bude všetko ako má byť 😉

petuska123
9. mar 2011

@mabumi aha tak sa tam mozno stretneme aj ked nevieme ako vyzerame 😀 😀 😀

mabumi
9. mar 2011

@petuska123 no, budem sledovať každú, že ktorá by si mohla byť ty 😀 😀 😀

petuska123
9. mar 2011

@mabumi no a potom sem napis ci si sa trafila 😀

mabumi
9. mar 2011

@petuska123 OK, dohodnuté 😎

bielalady
9. mar 2011

@sony44, ozvi sa keď pôjdeš z caru, ja som strašne zvedavá... 🙂 Držím palčeky ...
A tá MS sa Ti zas normálne rozbehla???
Ja začínam papať Proveru 18.-teho.

A áno, je super, že sú tú takéto skvelé témy, aj keď ja som z iného caru, kde to máme tiež pekne rozbehnuté ...
🙂 , nech sa Vám darí ...

janemari
9. mar 2011

@petuska123 tak nech to vyjde TTTTT pre teba 🙂

sony44
9. mar 2011

@janemari - ahoj dakujem, od teba to budú tehu vírusiky zázračné....tieto musím určite dostať 😀 ja sa poteším aj jednému, ale ani dve by neboli zlé...
@bielalady - ja ani neviem či sa rozbehla, už to mám týždeň a stále rovnako, ani to nesilnie, ani neslabne....ani to nie je červené, skôr hnedé, hnedo bordové a až čierne vlásočnice a menšie zhluky, stále pobolievanie podbruška....už som z toho zaskočená, že čo to je......

miminap
9. mar 2011

ahojte baby. kto bol dnes medzi pol osmou a deviatou v MT v iscare? dnes pan docent zaucal aj novu pani doktorku, panabeka. my sme boli s manzelom prvi navstevnici, ked sa centrum v mt otvoril, nas liecil este v ruzomberku, ale tolko ludi, co tam ma teraz.. nechapoem, to uz sa deti normalne nerodia?co je to za doba?

janemari
9. mar 2011

@sony44 tak pre teba TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 🙂
@miminap ahojky moja som rada,ze ta vidim.Akurat par dni dozadu som ta spominala v endoske 😉

krista5
9. mar 2011

@mabumi
ahoj aj ja idem v piatok do MT🙂🙂noo mne mrcha este neprisla, vsetko je vylucene, cize musime cakat. Uvidime co mi doc. povie v piatok....dufam ze zajtra ta mrcha uz pride, nech mozeme pokracovat🙂

mabumi
10. mar 2011

@krista5 no tak to tam bude v piatok veselo 😀 . vraj sa to stáva, že mrcha po provere mešká. ale ona príde 😉 . tak držím palce aby to bolo hneď a potom už radšej nie aspoň 9 mesiacov 😀

sliver
10. mar 2011

babenky mne sa tiež mrcha nechcela rozbehnúť, nieže by som mávala nejak pravidelne ale mala som len to hnedé špinenie čo spomínala @sony44 , takto sa mi to natiahlo asi o týžden, a nakoľko sme stále čakali tak mi Doc. dal dokonca akési tabletky ale už netuším čo to bolo, nebojte, ono sa to rozbehne a potom to ubehne ako voda a nenazdáte sa a budete tam kde ja 😉

jáj to som rada že sa tam zaúča nová dr., chudák doc. mal toho fakt dosť............

a nech sa to tu len rozbieha, sľubujem že budem poctivo posielať TTTTTTTT a tešíme sa na každú novú tehuľku, veď je jar a všetky chcete mať ten najkrajší darček pod stromček 😉
takže na začiatok šup šup do toho TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

krista5
10. mar 2011

@mabumi
no vyzera to tak ze ani dnes sa jej nechce🙂....dakujem .....

sliver
13. mar 2011

no čo babeny.......... v piatok sme čakali veľkú inváziu v MT a nič sa tu nepíše???
ja som myslela že som niekomu zabudla včera poslať vírusíky ale akosi som tu nebola celý víkend 😉
oslavovali sme dcérku 😀 teda dôvod sa vždy nájde.... v piatok sme boli u dr. a potvrdil nám maličkú princeznú tak sme na nič iné nemysleli....

petuska123
13. mar 2011

@sliver a meno pre malu slecnu vybrate???

janemari
13. mar 2011

Asi vsetci vikendovali,alebo pracovali,ked sme to tu zanedbali 🙂
@petuska123 ma v statuse Zuzku,alebo Sonicku 😉

sliver
14. mar 2011

jojo a vôbec sa nevieme rozhodnúť 😉 sme to s drahým cez víkend rozoberali asi 5 krát a nevieme..... stále sme aj aj....

@petuska123 - a čo bolo to IUI? posielam vírusíky pre istotu 😉 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

petuska123
14. mar 2011

@sliver ahoj ano bolo v piatok. dakujem za virusiky.
celkom fajn nebolelo ma nic ale potom po zaktroku ma 2 dni bolelo brucho

sliver
14. mar 2011

@petuska123 - takže si zase nabehla na kludový režim 😉
juj veľmi ti držím palce aby to vyšlo a neriešila x-krát spomínané ivf, držím veľmi palce!!! budem na teba stále myslieť a tfuj tfuj tfuj

petuska123
14. mar 2011

@sliver no kludovy rezim ani nie...klud by bol iba doma v posteli.a kedze som maserka tak sa natahujem za chrbtami pravidelne. 😠

sliver
14. mar 2011

@petuska123 - jéééj aj moja sestra je 😉
ale dúfam že nemávaš veľa stresu a nervov, to ja som v práci mala stále niečo tak som bola radšej PN, to boli iné nervy a stresy..... a sú tam doteraz.... neviem čo by som tam robila tehotná a ja všetko prežívam ako debo, všetko sa ma dotkne..... viem že prachy sú potrebné ale človek sa radšej uskromní ako to čo by som tam mala....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre