Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

simik22
19. nov 2011

@kuspitka ja som sa presne tiez tak rozhodla, prestupit z Heliosu doIscare, na zaklade lepsich ohlasov

kuspitka
19. nov 2011

@simik22 rtu ,ako keby chcelo snezit.
ty sa ako citis?

simik22
19. nov 2011

@kuspitka aj tu je tak, ako na snezenie.,... taka tma... ja sa citim ok, normalka

zibi
19. nov 2011

@kuspitka joj moja nestras s tym pribratim ja sa toho tiez bojim..ale tak snazim sa menej jest neprejedat..aj ked dakedy pri tych hormonoch je to tazkee...ale tak dufam ze to bude ok..ja sa snazm pretrpiet tie hormony a uz nech som na odbere.. 😉

zibi
19. nov 2011

no baby ja som uz po druhej injekcii Dipheraline..to pichanie vazne nie je problem..si sama radsej pichnem ako by mi to mal muz pichata alebo sestricka..lebo dost to boli tak sa snazim pomalicky si to stlacat ten piest..ako dost neprijemne ale vydrzim 😀 inak som dost nervozna z tych hormonov vy ste neboli ?
chcem sa este spytat ..na krv a sono sa chodi rano ale kedze to mam dve hodiny cesty vlakom tak si myslite ze by som nemohla dosjt na odber neskor ololo 9.15? lebo tym skorsim vlakom co idem by som musela ist uz z domu okolo 4 rano pomaly 😖
a menopur ten sa ako znasa? teiz to boli ci je to take ako pri dipheraline? 😎

zibi
19. nov 2011

@helen5 a preco ti to neprleplaca poistovna uz ste mali 3 pokusy? ci?

zibi
19. nov 2011

@sony44 aha a mala si menopur s diphereilne?pri dlhom protokole...myslis ze dobra volba ? lebo kamoska zasa povedala ze na menopur slabo reagovala 😒 tak ale kazdy sme iny a hadam nejake foliky budem mat ..ja sa skor bojim ako na tom bude muz so spermiami ☹

zibi
19. nov 2011

a ako sa mate dievcata ? pribudla nejaka nova tehulka?

tinara23
19. nov 2011

@zibi ahoj, čakáme na testík od @tinka9075 , už by mohla pribudnúť nejaká tehulka 😉

zibi
19. nov 2011

@tinara23 aha no tak to by bolo super...drzim palce @tinka9075 😉

kuspitka
19. nov 2011

@zibi tak ja som pribrala poriadne,ale co uz nezmenim to..

sony44
19. nov 2011

@zibi myslím, že menopur je fajn- ja som po nom bola aj tehu, ale bábatko sa v 6tt prestalo snazit... ☹ a mala som aj najviac vajok.., ale to nie je rozhodujúce, dôležité je, aby boli "vylosované" tie správne vajká 😉
reakcia každej z nás na stimulku je iná, ale treba veriť, že to bude fajn. Ja tiež zakaždým inak reagujem, dokonca pri terajšom ivf mi zvyšujú dávky, a budú mi chýbať lieky - musím rozhodiť sieť, či niekomu niečo neostalo, lebo v lekárni za jeden puregon 600 zaplatím 250e ☹ ☹ ☹

sony44
19. nov 2011

@zibi - držím palce pri pichaní - ja mám na diphereline tie najtenšie ihly - biele (pre novorodencov) a s nimi je to super, skús si zohnať- predtým som mala oranžové, ale tieto naozaj necítiš.. . Neboj spermošky vyberú 😉

helen5
19. nov 2011

@tinka9075 ahoj bolo super a čo ty ako dopadol test

helen5
19. nov 2011

@zibi nie ideme len na druhe kolo aj poistovna preplaca len do 39 roka a mi už mame 41 ako ja

lubka0506
19. nov 2011

ahojte🙂 @v555 včera som sa pýtala na sociálke o DNP. Povedala mi že hovorí sa o zrušení od 1.2.2012 ale že určite to ešte nevedia. Mna to tiež zaujímalo lebo si to tiež platím. A aspon mám trochu vykryté tie moje mesačné PN-ky.
...babule čo je s tinkou 9075?...neviete vysledok??? 😒

helen5
19. nov 2011

@zibi Ahoj tak už sa pichaš od kedy nas bolelo kus štipnutie . inač pohoda a tieš maš zvišene hormony ako ja som mala tak či ti tieš nezatavia liečbu ako nam . a budeš musiet potom dostat menzes skonči a ist tam ako mi čakame teraz kim pride mrcha . mi sme boli na krv a sono ked si nemala mrchu . a na krv a sono musiš ist skovor lebo ti už nevezmu krv ked prideš neskoro lebo oni davaju krv do labaku .

helen5
19. nov 2011

@lubka0506 ahoj ešte tinka nepsala nič a ty sa maš ako moja a ohladom čoho si bola v poistovni na čo vlasne

lubka0506
19. nov 2011

@helen5 mám sa celkom v pohode. Neúspech som už trochu "rozdýchala" a včera som bola ukončit PN. Bola som to zaniest na sociálke,lebo si platím viac ako 2 roky DNP. Tak som sa pýtala či to idú rušit...V pondelok valím do práce. Moc sa mi nechce bolo mi dobre doma,žiadna zima,žiadny stres a ranné vstávanie. 🙂 Inak nové nič. 😵

helen5
19. nov 2011

@lubka0506 a sžim si marodovala . chcem sa ta opitať čo znamena DNP a kde pracuješ ako čo ja už rano idem do prace

helen5
19. nov 2011

@tinka9075 Babi v tom divadle včera bolo vinikajuco a program sa volal Všetko o ženach ako sa 3 babi prezliekali . za stare babi za deti ako fakt super a sme sa aj fajne zasmiali . išlo to hodinu aj 20 . a ked bude ešte všetko o chlapoch tak pojdem zase . ked niečo take uvas bude tak nevahajte a chodte aj vi a potom sme si všetci boli posediet v raštauraciji

tinka9075
19. nov 2011

@tinara23
@zibi
@helen5
@simik22 ahojte babenky píšem až teraz robili nám novú elektriku tak som nemala ako napísat testovala som a čiarka bola velmi slabá ledva sme ju s mužom videli uvidím čo povie krv a sono v pondelok volám do centra utroš suž neberiem nekrvácam nešpiním tak uvidíme 🙂 🙂

helen5
19. nov 2011

@tinka9075 skus rano alebo v pondelok rano ako staneš hned a vtedy volaj lebo ti može ukazat ešte . ako sa maš

tinka9075
19. nov 2011

@helen5 ja už testovat nebudem počkám na krv a sono 🙂

helen5
19. nov 2011

@tinka9075 čo už neveriš testu a jaki si si kupila

tinka9075
19. nov 2011

@helen5 mám mama test mne test vždy ukázal jednu čiarku a tehotná som bola 🙂

helen5
19. nov 2011

@tinka9075 o takom som nepočula . no ved uvidiš čo ti povedia mala si dnes zavolat kordinatorke a ona biti povedala čo maš robit a kolko dni už nešpiniš

tinka9075
19. nov 2011

@helen5 zavolám v pondelok a v utorok pôjdem asi na krv a sono 🙂

helen5
19. nov 2011

@tinka9075 ja ti budem držat palce aj na nohach ja už idem pomali preč idem sa nachystat rano idem do prace a dnes mi nieje ani baz dobre boli ma žaludok tak sa maj zajtra dobru noc všetkim babam prajem

tinka9075
19. nov 2011

@helen5 dakujem a ty robíš aj v nedelu?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre