Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

crazybabenka
24. nov 2010

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

crazybabenka
24. nov 2010

@zlatanka30 všetko najlepšie....hlavne čo najskôr fazuľku do bruška 😀

lasocka1
24. nov 2010

ja som mala 16.11 IUI 30.11 si mam spravit test ale najlepsie na tom je ze tyzden pred IUI som som zlomila nohu takze ak ma uvidite tam behat s barlami to som ja 😀 nemozem ist ani na rengen ani na prechadzku len doma trcim a este horsie ze blizia sa vianoce treba nakupovat darceky, riadit dom, piect a to mam akoze ako zvladnut s barlami? 🙄 😉

janemari
24. nov 2010

@lasocka1 no tak s upratovanim sa rozluc,lebo ked budes mat drobca v brusku budes povinne lezat 😉 Inak si ta neviem predstavit ako tam lezis,alebo sedis z nohou v sadre 😀

lasocka1
24. nov 2010

@janemari xi no normalne v aprili som mala zlomenu pravu teraz lavu no proste sa mi dari :D doktor Tomas sa uz na mne len smial 😀

bbtina
24. nov 2010

@terry123 budeme budeme, hlavne nech to výjde 🙂

@petuska123 ten protokol je vlastne liečba hormonamy pred IVF (krátky alebo dlhý)

@tessinka aj mne sa muž vždy smeje, že koho vyzerám a ja rekú baby z modreho koníka, či náhodou ....🙂

janemari
24. nov 2010

@lasocka1 ty si asi nejaky kaskader,nie? 🙂

lasocka1
24. nov 2010

@janemari noooooooo to veru som a to som mala este aj v marci autonehodu celne do mna naburali pri predbiehani sa nestihli zaradit tak rovno do mna zo zakruty ☹ este ze som v tedy nebola tehulka to by teda zle dopadlo ☹

janemari
24. nov 2010

@lasocka1 Tak teraz neviem ci mas len tento rok taky kaskadersky,alebo si magnet na nehody.Ale aj ja som taka,ked mam urazova obdobie,tak sa poranim aj vzduchom 😀 Tak uz si si hadam vybrala svoju davku zraneni a uz budes mat pokojne obdobie.

lasocka1
24. nov 2010

@janemari no praveze nikdy od tej autonehody sa tak zrutil po zdravotnej stranke moj rok ze az. v období pol roka som si zlomila 2x nohu, autonehoda, zapal nervu na chrbtici no mangel mi povedal nech uz len doma sedim na riti a nikam nejdem 😀 😀 😀

janemari
24. nov 2010

@lasocka1 tak povedz mangelovi ze najviac urazov sa stava v domacnosti 😉

lubka0506
24. nov 2010

ahojte 🙂
@lasocka1 ty si iný kaskadér 🙂 inak s tou sadrou na tej koze to muselo byt zaujímavé... 😀 😀 😀
@crazybabenka to bola riadna dávka vírusíkov.
...inak babule ani ja by som určite neriskovala a bola na marodke.Aj keby som mala hned sediet na zadku v kancli,čo teda nesedím...Dnes som bola na kontrole do roboty idem až od prvého a aj to povedal doktor,že ked mám také vaječníky ako mám že ešte možem byt doma,ale povedala som že radšej pred KETom. 🙂

lasocka1
24. nov 2010

@janemari xi xi no to je pravda 😝

lasocka1
24. nov 2010

@lubka0506 no to veru bolo mi vravel docent Tomas pri IUI ze: tam to si nejak napolohujte aby vam bolo dobre no som skoro vybuchla smiechom ze tam to 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lasocka1
24. nov 2010

a ked sa ma docent Tomas spytal ze kolko vazim? a ja na to ze: a so sadrou alebo bez? tak zase on vybuchol smiechom 😀 😀 😀 😀

bbtina
24. nov 2010

@lasocka1 tak ste si tam riadnu humoresku spravili 🙂 ale veď tak to má byť

lasocka1
24. nov 2010

@bbtina to ano 😀

tessinka
24. nov 2010

@lasocka1 , teda, to ste mali veselú iui. 🙂 Ale inak, ty si už teda tento rok toho zažila. A mohlo by sa ti celkom stať, že ako na potvoru ešte aj otehotnieš. 🙂 🙂 🙂 To by celkom zapadalo do scenára.

@bbtina , presne aj ja. A vždy mám podozrenie, že tie babule, čo sa tam po mne usmievajú, by ste eventuálne mohli byť aj odtiaľto. No a potom sú tam tie, čo nikam nepozerajú.. ale chápem aj tých... Aĺe dnes tam bola zábava, také celkom príjemné osadenstvo, usmievavé žienky a aj manželia. A mne sa už iscare spája s Teleránom, doma to niekdy nepozerám, tam vždy, a teraz tam bola akási súťaž so svadbami... No toľko sme sa nasmiali...na ľudskej povahe...a dobre mi to padlo, lebo pred iui som bola trochu nervózna...

V centre je vždy príjemne. Ale dnes ešte viac. A my sme absolvovali naše druhé iui... Tak držte palce. Tehuľky, poteším sa, ak pošlete nejaké extra vírusíky. 🙂 🙂 🙂

petuska123
24. nov 2010

@lasocka1 mozes mi opisat ako to tam prebieha pri iui???na co sa mame pripravit 😒

lasocka1
24. nov 2010

@tessinka tak to by som bola veru stastna keby po tolkom nestasti prislo tolko stastia ach jaj 😀 😀 😀 no a presne aj my ked sme tam tak kukame telerano. NO keby ste si dali vsetky fotku do profilu mozno by sme sa spoznali a nasli k sebe spolocnu rec 😀 😀 potom by bolo aj to cakanie prijemnejsie a hlavne by to rychlejsie ubehlo 😝

bbtina
24. nov 2010

oooo, tak my sme už zo 2 krát videli aj prírodopisný film o tučniakoch, manžel sa ho už hrozí, či nebude zase zapnutý 🙂

sliver
24. nov 2010

@lasocka1 - tak riadne relaxuj, aj kvoôli nohe aj kvôli mimču
no presne s tou fotkou....
ja tam potom tak sedím že "oni ma všetky poznajú" a ja nikoho..... ale popravde posledné návštevy som mala také že som sa na nikoho nedívala a chcela som to mať rýchlo za sebou.... keď som vedela že idem na.... aj doc. sa nás pýtal či sme to už oslávili a môj drahý že ani si to neuvedomujeme, že potrebujeme aby prešlo toto všetko okolo toho....

@tessinka - počkaj ešte chvíľku a keď budem mať potvrdené srdiečko tak ti budem posielať extra čerstvé 😀 ale samo že ti držím prsty, to by bolo krásne keby to vyšlo.... by sme to tak spolu prežívali 😉 a aspon by bolo vidieť že aj IUI má význam....

tessinka
24. nov 2010

@sliver , jasné, to budem rada a už sa teším. A bude to krásne, keď vám potvrdia srdiečko a budeš ho počuť biť.To bude najkrajší buchot na svete 🙂 .
@lasocka1 , ja teda popracujem na tej fotke 🙂 . Ale teraz tak rozmýšľam, že teba s tou sadrou aspoň ľahko spoznáme... Ozaj, a nedala si si plastovú?
@bbtina , takže tučniaky? Ozaj, raz som tam videla celú epizódu nejakého filmu o chlapíkovi, ktorý dostával zajtrajšie noviny. To bolo náhodou celkom zaujímavé. Ale fajn, že tam je telka, aspoň to čakanie rýchlejšie ubehne.

lubka0506
24. nov 2010

@sliver no ty len pekne bud doma a hladkaj bruško...žiadna robota. 😕

@tessinka neboj dobre to dopadne.Aj ja tam vždy pozerám teleráno...a s tými fotkami?...neviem ako by som ju sem dala mám aj album ale prázdny... 😀 😀 😀 Ja som antitalent. Ked som sa chcela spoznat z kočkami s ktorými som chodila tak sme sa našli na FB. 😉 Poslali sme si udaje cez IP a potom sme boli v kontakte tak. 🙂

crazybabenka
24. nov 2010

@bbtina ten poznáme aj my spamäti....manžel mi ho chce kúpiť pod stromček....aby sme nevyšli z cviku 😀 😀 😀

bbtina
24. nov 2010

@crazybabenka že ho pozdravujem 😀 😀 , sa dá zabaviť tma na hocičom

No baby tak ja som si už bola z lekarne vyzdvihnúť lieky na simuláciu, ak sa mi podarí fám foto, čo všetko obsahuje krátky protokol 😅

terry123
24. nov 2010

@zlatanka30 Vsetko NAJ NAJ k dnesnym narodkam,hlavne nech sa Ti coskor splni ten najvacsi snicek 🙂 🙂

terry123
24. nov 2010

@lasocka1 No teda, to su scenare. 😀 Take vesele IUI tam asi este nemali. 😀
@tessinka Teraz pekne hladkaj bublinku,nech sa ti coskoro odmeni krasnymi kolajnickami 🙂 🙂 Vela stasticka 😎
@crazybabenka Ja by som aj brala chlapceka 🙂 ,aby sa tu rozsiril chlapsky fanklub,aby mali vase princeznicky napadnikov 😀 😀 😀
Ale hlavne nech sa to podari 😀 😀 😀

lasocka1
24. nov 2010

@sliver presne tak :D

lasocka1
24. nov 2010

@tessinka to ano to ma lahko spoznate ked tam pridem o barliach :D kedy ides na IUI?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre