Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

moniatko13
2. jún 2011

ahoj babenky..tak dnes som počula srdiečko,to je taky krásny pocit,všetkým vám to zo srdiečka prajem nech aj vy ktoré sa snažíte zažijete ten pocit..ešte raz chcem poďakovať docentovi Tomašovy ,lebo keby niet jeho tak som není taka šťastná a vlastne cely personál ma na tom zásluhu,lebo človek sa tam cíti ako doma..veľké daaaaaaaakujem.. 😵 😵 😵.tak sme aj sa krásne rozlúčili,objali sme sa aj pusinky na líčka,popriali si všetko dobre a dakujeeeeeeeeeeem. 😉 😉 😉 normálne som rada,že tam pôjdem na tie 4 sona,lebo z takýmto prístupom by som sa u svojho doktora nestretla.. 😵 😵 😵 😵

terry123
2. jún 2011

@sliver Tak to je super,ze uz vsetko mate, nemusis uz mysliet na to, co este treba a tak.. uz len do domceka vyberat doplnky 😉
Snazim sa setrit ako sa da, som tiez doma, tak oddychujem skoro stale...ved sa ine ani neda,ked sa mi oci zatvaraju kazdu chvilu 😀
@zlatanka30 Drzim palce tvojim bojovnickom 🙂 Nevzdavaj sa 😉 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
@mabumi Budem drzat moc palce, nech spravodlivost zvitazi a prijde stasticko aj ku vam. To je hrozne kolko sa toho na jedneho cloveka vali a vali...bez prestania.
Aj ja som mala stavy,ze to uz ani neunesiem, to vsetko, co zivot prinasa a po rokoch sa stal zazrak 😉 Prajem ho aj tebe a vsetkym babulkam,co marne cakaju na mimi a neprichadza 🙂

moniatko13
2. jún 2011

@zlatanka30 moja nebuď smutná,ved ešte nieje nič stratene,dúfam,že si nedostala mm.napíš mi
@mabumi zlatko pôjdeš na endometriozu vyliečia ťa a ty vhupneš do nového boja..myslím na teba nech ti to všetko dobre dopadne a ty nájdeš to vytúžene šťastie..

mabumi
2. jún 2011

@terry123 dakujem ti 😵 . u mna to nie je len v suvislosti s tuzbou po mimi, mam pocit, ze cely svet sa na mna ruca. ale keby sa stal zazrak a mimi by naozaj prislo, tak hned by som bola najstastnejsia mamina a so vsetkym ostatnym by som sa vyrovnala ovela lahsie 😵 .
no snad sa niekedy dockame vsetky.
prajem krasne tehulkovanie a @sliver tak isto. dakujem ze na mna myslite. a tiez @moniatko13

moniatko13
2. jún 2011

@sliver moja také pekne prechádzky po obchodoh ti veru nezaškodia,dúfam,že ťažšiu prácu nechávaš na maželika..tak krásne oddychuj a leňoš.. 😵 😵 😵 😵

hope2011
2. jún 2011

@terry123 ahojky, ano, srdiecko nasej lasky sme poculi uz v 6 tt....to bolo nieco prenadhrne....a vy kedy by ste mali ista dalsi utz??? inak s ty spanim..ja by som spala neustale 🙂

hope2011
2. jún 2011

@sliver aj moja svokrusa hned zacala s tym ze kocik sa sic moze kupit, ale musime ho dat k nej, ze v ziadnom priprade nie ho mat doma....tak to tak urobime 🙂

kiosk
2. jún 2011

@livia55 ja sa nehadam 🙂

lenka_21
2. jún 2011

@lenkalienka01 Dik, len som chcela vediet ci je tam dany den cyklu kedy ti beru krv na AHM?

terry123
3. jún 2011

@hope2011 Ahoj 😉 Teraz idem na utz 16.6, hadam uz budeme aj my pocut srdiecko.
@moniatko13 Vcera ste poculi najkrajsi zvuk na svete, gratulujeeeeem. Opatrujte sa s bublinkou 😉

sabina897
3. jún 2011

Ahojte,
chcem sa opýtať, tie čo ste boli na IVF, že kedy sa tam platí. V pondelok mám odber, neviem či si vziať aj peniaze.
Ďakujem za odpovede 😎

kiosk
3. jún 2011

@sabina897 a odber coho?
ak odber vajicok, tak budes platit hned 🙂

moniatko13
3. jún 2011

@sabina897 ak ideš na odber vajíčok tak to zaplatíš hneď na mieste..môžeš platiť aj kartou..lebo až po odbere zistíš koľko budeš presne platiť,zaleží od počtu folikul koľko ti zoberú.. 😵 😵 😵

moniatko13
3. jún 2011

@terry123 ďakujem..ako píšeš,tak aj teba čáka čoskoro ten úžasný tlkot počuť,nezabudni si riadne vyčistiť uška,aby si ho počula čo najhlasnejšie..aj ty sa opatruj a pekne hladkaj bruško 😵 😵 😵 😵 😵

lenkalienka01
3. jún 2011

@terry123
dakujem moc 🙂

lenkalienka01
3. jún 2011

@terry123
nie, neni nutne tam prist na dany den cyklu. To je jedno, ktory den cyklu mas . 😉

sabina897
3. jún 2011

@moniatko13 ďakujem pekne, zabudla som sa tam opýtať, predtým sme, v inom centre, platili vždy až po ET, tak som nevedela presne.

daska1977
3. jún 2011

baby, tak mne dnes volali, že mám schválenú žiadosť, ale môj mm mi pred dvoma dňami oznámil, že ide pracovať na dva, alebo tri mesiace do čiech, až k nemeckým hraniciam, takže ja som chcela stimulku stihnúť v júli a potom v auguste vklad, no neviem, či to doriešim... veď by stačili iba jeho spermoše a ja už si so všetkým vystačím sama... 😀 😀 😀 😀 😀

kiosk
3. jún 2011

@daska1977 dobra taktika 🙂 je dobre mat mangela pri sebe, je to super podpora, pockaj si na neho, stoji to za to 😉

hope2011
4. jún 2011

@terry123 tak moc, mo, moc drzim palce, aby ste poculi srdiecko a jasne ze budete 🙂 ako sa inak mas????

zibi
6. jún 2011

ahojte kocky..dlhsie som tu nebola..ale u nas nic noveho..vysledky z krvi asi este nie su..tak som zvedava co a ako a aky bude dalsi posstup a hlavne kedy schvalia tu ziadost na ifv..nechje to uz coskorooo ..tak sa drzte..

zibi
6. jún 2011

volala som do martina..tak hormony v poradku... 🙂 hematologia tiez 🙂 imunologia zatial nie je...jedine co mam zasa rozkolisane je TSH...cize zaasa zvysit Eutyrox.. 😒

sliver
6. jún 2011

@zibi - aj to bude, neboj schvália ju a potom šup šup na stimulku... čas letí ako voda....

zibi
6. jún 2011

@sliver no dufam ze mas pravdu..ale ked mam take zle vysledky...tej stitnej zlazy tak som pocula ze oni ani umele nechcu robit..ze by som ho mala mat v norme..do 1 ...no stale daco sa musi pritrafit..je to hruza...

terry123
6. jún 2011

@moniatko13@hope2011 Ahojte spolubojovnicky 😉 Stale sa citim ako sipkova Ruzenka, len sa premaham aby som stale nespala 😀 😀
@daska1977 No mas to zamotane....a nebude manzel sem tam chodit aj domov, ze by ste sa zladili?
No mozno bude najlepsie pockat a potom sa do toho pustit bez stresov...uzit si leto a potom sup na to. 🙂
@zibi Drzim palce,nech si TSH, das co naskor do normalu a pustis sa do boja 😉

zibi
6. jún 2011

@terry123 dakujem terry

helen5
6. jún 2011

@zabka60 ahoj mi sme boli na dovolenke v Draždanoch z fararom . evanielici robia take poznavacie zajazdy tak sme boli aj mi a v sektembri sa ide do holanska zase bolo super krasne a aj strašne horuco . a ja idem do martina teraz vo štvrtok na 13 hodinu tam mame bit prišli visledki z AHM tak som zvedava ako to dopadne tak mi drž palce

helen5
6. jún 2011

@zibi a čo to je ta fazulka nepochopila som tomu teraz . a ako sa maš ty kedy si bola v martine . a čo ti povedal ved ti musel niečo aj povedat ked si tam už bola . na kontrolu ja idem teraz vo štvrtok tak som tieš zvedava ako to dopadne všetko .mam strach už teraz

helen5
6. jún 2011

@lenkalienka01 ahoj mi už ideme teraz vo štvrtok na 13 hodinu tam mame bit tak som zvedava ako to dopadlo mislim visledki lebo minule ked si vravela že maju visledki tak ich nemali ešte 30 lebo som volala . tak uvidim ake visledki budu drž nam palce

helen5
6. jún 2011

@zibi aj ja mam štitnu žlazu už od malička a visledki som zatial mal v pohode misllim v poriadku . neboj sa aj ja beriem eutirox a beriem 200 lebo ju mam zvišenu tak beriem jednu 150 a jednu 50 neboj nič ja som tieš zvedava ao topadnem teraz vo štvrtok

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre