Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

lujza2208
22. júl 2011

@riami78 ASI TAK ZA MESIAC ALE CHCEM SKUSIT IUI KEDžE SOM ZDRAVA AKO REPA TAK SA VYJADRIL MOJ GYNEKOLOG ZLATY čLOVEK 😀

riami78
22. júl 2011

@lujza2208 A to je kto?

lujza2208
22. júl 2011

@riami78 chodim do bošian k dr Nemčikovi ja som s nim spokojna pomohol mi velmi po psychickej stranke možno niekto na nho nadava ale ja ho mam rada a je to hlavne človek 😉

riami78
22. júl 2011

@lujza2208 Aha, myslela som, že chodíš niekomu v TO.

lujza2208
22. júl 2011

@riami78 chodila som k pospišilovej ale po 2potratoch nič so mnov nerobilaani žiadne vyšetrenia že prečo som potratila tak som hladala ineho gynekologa a ten mi porobil všetky vyšetrenia 😉

riami78
22. júl 2011

@lujza2208 Aj ja som k nej chodila a tiež nič neriešila. Takže, nikdy viac!!! 😒

terry123
22. júl 2011

@zuzu100 Tu som nieco nasla o hodnotach HCG
http://www.rodina.cz/scripts/journal/journal.as...
@sisulkal Vela stastia, Drz sa 😉

lujza2208
22. júl 2011

@riami78 a ku komu teraz chodiš lebo mna liečila tak že sa mi spravila cysta na vaječniku a v nemocnici ma z toho ledva dostali 😉

sisulkal
22. júl 2011

@terry123 dekuji snazim se ale jeste mne ceka 6 dni do testu a ta zvedavost je taka silna 😝 ale vydrzim pri prvnim jsme si delala test uz 8 den a nedopadlo to dobre a pak jsem se jen stresovala a ted jsem se rozhodla ze vydrzim.tak drzim 🙂

zuzu100
22. júl 2011

@sisulkal a predtym na 8. den si mala pozitivny test?

zuzu100
22. júl 2011

@gabi.k Máš pravdu 🙂 🙂 🙂 AKeď si urobila test na 12 den tak ti vyšla test-čiara hneď a bola taká silná ako kontrol-čiara? Bruško ešte stále cítim....

gabi.k
22. júl 2011

@zuzu100 vies co... no prvy test som tahala z kosa... 🙂 najprv som ho zahodila, lebo sa mi zdalo ze som ho zle ocikala,,, vies bloncka.... 🙂 no ale potom mi to nedalo a kukla som sa... a obe boli rovnakej farby... a potom som spravila este jeden... a ked som pozerala na papier tak som zistila ze je po zaruke...tak som sla radsej spat... 🙂 potom som si kupila v lekarni cerstvy testik a ten som pekne namocila podla navodu a radsej odisla z kupelne a potom som sla kuknut a boli dve.... 🙂 takze tak... moj maly pribeh o testovaani 🙂 😉 😀

sisulkal
22. júl 2011

@zuzu100 ne nemela ale verila jsem ze je to jeste brzo ale uz me mysleni bylo tak narusene ze jsem si to mozna aj tak vsugerovala a apak jsem zacala na 10 den spinit a 12 jsem si znovu delala test a vedela jsem jak dopane ale pro jistotu.... ☹ ted jsem poucena a nic mne nedonuti driv nez na 12 den 😉 pro jistotu a kilid.

jeny
22. júl 2011

no ja to testovanie beriem presne naopak, robim testy dost skoro napriklad dnes som testla na 25DC samozrejme negativny ako vzdy ale uz som kludna a viem ze to opat nevyslo a nemusim sa stresovat este dalsich 5dni a dufat a cakat aky bude test...

lenkalienka01
22. júl 2011

@tinara23 ako ???

lenkalienka01
22. júl 2011

@ludinka velmi dobre robis, ze chces aj druhy nazor...JA som bola s mm tiez v Heliku zdrava ako repa a ked som si pytala vypis, ze chcem nazor od ineho lekara, tak mi medzi dvermi povedali, ze moje vajecniky zlyhavaju.....skoro som odpadla. Na otazku, preco o tom neviem, pokrcili ramenom. Za tie prachy mohli nieco robit. Mam velmi tazke srdce na nich.

tinara23
22. júl 2011

@lenkalienka01 ahoj, no trošku som sa bála, ale nakoniec, bola to malina. Trošku to zabolelo, ja by som to prirovnala, ako keď u zubára ti trošku do nervu zavrta 😀 . Ale nič čo sa nedá vydržať a trošku som špinila. Mala som jeden folik 20 a potom menšie okolo 15mm, tak uvidím o 14 dní či sa niečo podarí 😉 Teraz ma trošku boli podbruško, ale to môže byť aj od ovulky.

lenka_21
23. júl 2011

@gabi.k Aj ty si urcite pichala Pregnyl (alebo podobnu injekciu, na Sk su tusim 2 druhy, len neviem ako sa volaju tie druhe) ... to sa picha cca 24 hod pred odberom vajok a iba 1xkrat ... je to na to, aby ti prasli foliky, kt.narastli 🙂 😉 🙂 Ako pisala @zuzu100 je to ciste HCG a preto moze skreslovat vysledok testu, lebo niekolko dni po prenose mas este hladinu tohto hormonu v krvicke kym sa nevyplavi 🙂 😉 🙂

@zuzu100 Stracam prehlad, ze kolko dni po ET sa nachadzas, ale podla mna ked skusis test na 12-14 den po ET uz by si mohla mat nejaky vysledok i ked tehu testy nemusia byt vzdy spolahlive ... co sa tyka druhej ciarky, tak na zaciatku nemusi byt vobec vyrazna (moze byt uplne slabucka) dolezite je, ze ju tam volnym okom uvidis ... nemala by si ju vsak hladat po uplynuti casoveho limitu od robenia testu a to je max.10min, lebo potom uz ten test oxiduje a moze byt falosne pozitivny ... napriek tomu aj keby si mala negativny test, urcite ti doporucujem dat si spravit krvny test na 16 den po ET, aby si mala 100% odpoved .... Drzim palceky 🙂 😉 🙂

@lenkalienka01 Ahoj 😀 😀

lenka_21
23. júl 2011

@jeny S testami je to nevyspytatelne a preto by som sa na to nespoliehala ... mne vysiel pozitivny tehu test na 40 DC (dovtedy ani ciarka 😕 😕 😕 ) a tehu testy som si len zo zabavy urobila ked mi gynekologicka potvrdila, ze som tehu na zaklade odberu krvi 🙂 😉 🙂

zuzu100
23. júl 2011

@lenka_21 dnes je 10. den po ET... Mám bolesti ako pred ms- bolesti v podbrusku a aj kríže bolia 😒 😒 😒

lenka_21
23. júl 2011

@zuzu100 Bohuzial tehu a mrskovske bolesti su rovnake, takze este by som nehadzala flintu do zita 🙂 😉 🙂 Tie bolesti mozu suvisiet aj s uhniezdovanym ... ked som bola tehu bolelo ma podbrusko dost casto a aj krize 🙂 😉 🙂... dokonca som mala aj mrsku 😕 😕 😕 a preto ma ani nenapadlo, ze mozem byt tehu 😎 😎 😎

zuzu100
23. júl 2011

@lenka_21 nie-nie, určite sa nevzdávam pred finišom - zajtra alebo pondelok ráno(12.deň po ET) urobím test

gabi.k
23. júl 2011

@lenka_21 ahaaaaa...zas som o nieco mudrejsia...tak ja som si pichla teda Ovitrelle.... tak ak sa dobre pamatam... 😉 🙂

lenka_21
23. júl 2011

@gabi.k Tak to je ono 🙂 😉 🙂 ... mozno ich je viac druhov, ale Ovitrelle, Pregnyl ... to je to iste, len iny nazov 😀 😀 Ako sa mas tehulka ... vidis Fidorka a spravne pivko zabralo 😝 😝

@zuzu100 Chapem, ze to cakanie je najhorsie 😒 😒 😒 Drzim palceky s testikom ... baby na koniku odporucaju Mamatest 10 ... vraj tie su najspolahlivejsie 😉

gabi.k
23. júl 2011

@lenka_21 ako?? snad dobre.... citim sa OK.... drobec hadam rastie.. 🙂 UVIDIME v utorok ideme do MT na kontrolu.... no Fidorka musi byt... a pivko manzel.... 🙂 😉 😀

riami78
24. júl 2011

@lujza2208 K Sílešovi - respet. ku Košeckej.

tinka9075
24. júl 2011

čauko babenky je tu nejaka kočka z TO alebo z PE ja som z Bošian okres PE 🙂

riami78
24. júl 2011

@tinka9075 Ja som z TO.

tinka9075
24. júl 2011

@riami78 jeej to je dobre možno sa tam aj stretneme 😉

riami78
24. júl 2011

Keby sa chystáte?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre