Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

tessinka
21. dec 2010

Potvrdzujem tie sušienky 🙂 . Ja som úspešne vyskúšala okrúhle piškóty - len čo som sa prebudila, ešte predtým, než som vstala, som si jednu-dve dala a potom sa to dalo zvládnuť.
Babule, tak v najbližších týždňoch želám veľkú spotrebu sušienok a piškót. 🙂

lenkalienka01
21. dec 2010

@crazybabenka
dakujem pekne, ale nejako ich nemozem najst.....asi mi ich niekto po ceste zhltol 🙂 😀

crazybabenka
22. dec 2010

@lenkalienka01 no pekne....tak posielam ďalšie 😉 špeciálne zaheslované.....že ich otvoríš len ty

tessinka
22. dec 2010

No tak ja mám mementálne veľkú dilemu... ponúkli mi prácu, akú chcem už niekoľko rokov... ale ja som dohodnutá v iscare na ivf.... ja chcem oboje, ďalšie dieťa aj novú prácu...prečo to musí byť také komplikované?

zuzkap221
22. dec 2010

dakujem vsetkym za gratulacie 🙂 🙂 🙂 🙂

zuzkap221
22. dec 2010

@clauda2010 ahoj tak na zaciatku spermiogram 20e a potom inseminaciu 75e

buba78
22. dec 2010

ahojte, dlho som tu nebola, všetkým Vám prajem pekné a pokojné sviatky, nemám kedy už čítať, malinká ma zamestnáva 24hodín, máme plačlivé večery, snáď čoskoro z toho vyrastie........gratulujem novým tehuľkám
crazybabenka-neboj sa pôrodu, aj ja som sa bála a nakoniec vďaka epidurálu ma to nebolelo, epidurál sa dá vydržať
može mi niekdo napísať prečo janemari išla do nemocnice?
sliver-aj ty si bola v nemocnici?
aj my sme boli v 30tt v nemocnici, náš drobček sa pýtal na svet, proste treba byť len v kľude, a nakoniec sme to dotiahli do 39tt

sliver
22. dec 2010

kočeny posielam celééééé vrece všetkým!!!

terry123
22. dec 2010

@crazybabenka @tessinka Tak unavu tu mam aj ja, ale apetit sa mi nezmenil...krize,prsia, vajecniky,podbrusko pobolieva....uvidime co,z toho bude. Ale som pekne doma na PN a setrim sa.
@tessinka No ved prave ,ze cely zivot je prevazne komplikovany...a vacsinou pride 1,2,3 veci naraz a je z toho dilema, co z toho je dolezitejsie. Tazko mi je radit... casom sa to hadam utrasie,verim,ze sa rozhodnes spravne 😉
@buba78 Aj Vam pekne sviatky.
@sliver Dakujem 🙂

sliver
22. dec 2010

@terry123 - terry a kedy ideš testovať alebo ako si na tom?

tessinka
22. dec 2010

@terry123 , asi máš pravdu, nič iné mi neostáva, len čakať, ako sa to utrasie...

@sliver , vďaka za vrece 🙂

lenkalienka01
22. dec 2010

@crazybabenka
tebe aj ostatným snažilkám t.j. budúcim maminám prajem pekné sviatky a nech každý pod stromčekom nájde ten svoj darček, po ktorom túži..........

terry123
23. dec 2010

Ak láska topí ľad, čo pani zima vyčarila, ak dá človek viac čo v sebe skrýva, ak vládne všade ticho a počuť len praskať mráz, padajúce vločky a v detských očiach je vidieť jas, tak prišla doba, keď každý pre každého má pár prívetivých viet, pre ten zázrak VIANOCE a nad čaro Vianoc nič krajšieho niet. Pokojné a šťastné sviatky Vám všetkým želám 🙂
@sliver Testovat mam 27.12 na 12 den od ET. No bojim, bojim.....

sliver
23. dec 2010

@terry123 - posielam špeciálnu dávku pre teba, veľké mikulášske vrece!!!
vydržím dovtedy? ja som skúšala už 8den a už som dušíka mala takéhoto ktorý potom len silnel a nebojkaj, len sa opatruj, hladkaj a rozprávaj sa s bruškom nech mu je dobre

janemari
23. dec 2010

Tak kocky,mna pustili na vianoce domov co sa tesim a zaroven vam posielam prianie Veselych a stastnych vianoc 🙂

tessinka
23. dec 2010

@janemari , to sú dobré správy. Fajn, že nemusíš byť v nemocnici.

@terry123 , tak sa držte, a poslúchaj sliver, vie, čo hovorí.🙂

Aj ja vám všetkým prajem krásne vianočné sviatky, plné pohody a radosti. A do nového roku 2011 veľa šťastia, zdravia aj všetkého, čo si prajete. A nech nám prinesie tie vytúžené bábätká. 🙂

janemari
23. dec 2010

@tessinka ano som rada,ze som doma,aj ked je pravda,ze oddych clovek dodrzuje len tam.ale snad to uz dobojujem bez komplikacii.

tessinka
23. dec 2010

@janemari , no áno, v nemocnici si oddýchneš fyzicky, ale zas je to ťažké na psychiku... a po pár dňoch sa človek cíti naozaj ako maród, a to tiež nie je najlepšie. Ale má to svoje opodstatnenie.

lasocka1
24. dec 2010

babulky aj ja vam prajem krasne vianoce oddychnime si od stresu, pekne sa napapajme kolacikov, odpocinme si od zhonu a na novy rok tu budeme same tehulky :D

crazybabenka
24. dec 2010

Prajem všetkým pokojné prežitie vianočných sviatkov......tehuľkám nech utešene rastú brušká.....a snažilkám.....čo najskoršie osídlenie bruška drobčekmi 😀

sliver
24. dec 2010

Všetkým pokojné sviatky, kopec oddychu, lásky a pohodičky 🙂
a samozrejme nech sa všetkých splnia tie najtajnejšie sny (všetci vieme aké 😉 )!!!!!

lenrom
24. dec 2010

Aj ja vám prajem šťastné a veselé vianoce a všetky vytúžené sny.....

janemari
24. dec 2010

Prajem vsetkym krasne vianoce tehulkam bezproblemove porody,snazilkam babetka do brusiek a celemu timu v centre aby mali same uspechy,krasne vysledky a cim viac spokojnych parov,ktorym dopomozu k splneniu ich sna mat babetko a tak im urobia vianoce hoci aj v lete 🙂

tinara23
26. dec 2010

ahojte dievčatá, dúfam, že ste prežili krásne vianoce a keďže som nestihla popriať, tak Vám všetkým želám.....aby sa Vám splnilo všetko, všetko čo si len želáte 🙂

janemari
26. dec 2010

@tinara23 dakujem,aj ked to co si zelam sa uz nikdy nesplni ☹ ale budem verit,ze ostatne veci uz budu v poriadku.

crazybabenka
27. dec 2010

no bambuľky ako sme vianocovali? 😉

lasocka1
27. dec 2010

@crazybabenka ach joj brusko prepapane, ritka prelezana 😀

bbtina
27. dec 2010

ahojte kočky, no ja už v práci, ešte by som príjala také 3 dni voľna minimálne, lebo hneď na začiatku sviatkov som tak nachladla, že som viac menej sviatky preležala, ale tak radšej teraz nech sa vyliečim a za 2 týždne šup šup stimulka. 🙂)))

tessinka
27. dec 2010

@janemari , možno sa ti nesplní toto, ale ešte niečo lepšie 🙂.

My máme krásnu zimu, a ja našťastie ešte voľno. Želám aj vám pekné zimné dni.
@bbtina , tak tak, pekne sa teraz vylieč, a potom na to. Pozerala so do štatistiky iscare, vraj najúspešnejšie mesiace sú január a február.

My sme sa už predbežne rozhodli, že teraz na ivf nepôjdeme 😒 ☹ ☹ ... Ale ešte to musím prebrať v iscare, či to pôjde, teraz nevyčerpať schválenie poisťovňou, ale až neskôr, či by šlo požiadať si potom znova.... Chceli by sme to posunúť o rok, ak to pôjde...To mi príde taká strašne strašne dlhá doba.... A vôbec, čo bude o rok, ktovie.... Lenže tú novú prácu potrebujem a chcem, a čakám na to už niekoľko rokov... achjaj...keby vyšlo iui, tak teraz nič neriešim......ale my si nerozkážeme, asi treba veci zobrať, ako prídu...

bbtina
27. dec 2010

@tessinka Ďakujem..
Ja by som asi tiež tak volila, a vieš, ono s ato možno podarí dovtedy aj samé 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre