Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

petuska123
16. dec 2010

@bbtina to taketo otazky davaju???ty brdo a ako sa rozhodnut ked ja take veci nechapem neovladam??

bbtina
16. dec 2010

@petuska123 nuž máš ešte čas, tak študuj za a proti, ja už 2 dni vysím na internete a čítam, porovnávam a bádam 🙂

zlatanka30
16. dec 2010

@bbtina nestuduj.aj ja som hladala a porovnavala.a nakoniec to bolo inak.ale od zaciatku som mala tusaka,ze ked bude pk tak to nebude dobre.aj tak bolo.vela zalezi kolko mas vajicok.

bbtina
16. dec 2010

@zlatanka30 nuž ešte len začnem v januári so stimulkou, ale tiež sa mi tá PK až tak nepozdáva,akosi sa mi zdá lepšieí vklad na 3 deň, a myslím, že v MT neni personál taký, že ak to nebudeme chcieť, že by nás do toho natlačili, ešte si vypočujem názor embryologičky,ale najradšj by som sa rozhodovala povedzme tak 2 deň, podľa rýchlosti delenia....jaj je to ťažké. Keby sa tak dali zavádzať, že na 3 deň a aj po PK na 5-6 deň pre istotu, veď ak by bolo to prvé uchytené tak to druhé by hádam nepustilo 😝 Mali by vymyslieť nejaké prevratné novinky, noooo a mám návrh vkladať aj aj 🙂))) Juj keby ma počuli by mi hneď povedali či mi šibe

zlatanka30
16. dec 2010

@bbtina nad tymto si nelam hlavu.zbytocne sa stresujes 🙂 niekomu to vyslo s pk niekomu zasa bez nej.

terry123
16. dec 2010

Caute kocky. Poctivo papam TTTTTTTTTT vsetky co vidim 😀

crazybabenka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
crazybabenka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lubka0506
16. dec 2010

ahojky 🙂 Babule moje KET sa asi posunie,lebo mrcha mrchovská nie a nie príst. Dnes som 38 DC a ani chýru ani slychu.... ☹ Takže ked nebude v januári ale určite až vo februári. ☹ Vy sa všetky držkajte a držím vám prsty. 😉

sabina897
16. dec 2010

Ahoj dievčatá,
dnes sme prvý krát navštívili ISCARE a musím povedať, že mám naozaj veľmi dobrý dojem zo všetkého. Vôbec ste nepreháňali, že je to tam fajn. Prvý krát sa nám niekto venoval skoro celú hodinu. Mám z toho naozaj pozitívne pocity.

crazybabenka
16. dec 2010

no bambuľky už vám asi nebudem môcť posielať vírusíky, lebo podľa admina sem nepatria....mrzí ma ☹

tessinka
16. dec 2010

@crazybabenka, je to síce škoda, tvoje vírusíky boli v tejto diskusii veľmi milé, ale čo už, ak to musí byť...

Ale veď ty nás povzbudzuješ aj inak, milým slovom, to sa tiež ráta..A janemari tiež. 🙂

sliver
17. dec 2010

@crazybabenka - to akože fakt? a prečo im vadia vírusiky, ved to je úžasná vec................................
pomáha to mať hlavu hore ☹

crazybabenka
17. dec 2010

@tessinka
@sliver neviem prečo.....len som našla svoje príspevky vymazané.....a že vraj sem nepatria......asi admin netuší....čo pre nás znamenajú vírusíky.

tessinka
17. dec 2010

A kto je ten admin? Pomohlo by, keby sme mu napísali, že vaše vírusíky sú veľmi žiadané? Sú milé, veselé a sú pre nás symbolom nádeje.

Inak, nemohol byť problém v tom, že sa často dostali akoby von zo stránky?

tessinka
17. dec 2010

@sabina897 , to je fajn, že ste spokojní.

crazybabenka
17. dec 2010

@tessinka nie ....dostala som odpoveď, že to sem nepatrí, že tu si hľadajú info baby o iscare a že tie TTT im nebudú nič hovoriť, že keď si chceme posielať TTT tak si máme vytvoriť súkromnú skupinu 😠

sliver
17. dec 2010

@crazybabenka - no jo ale sukromných skupín je už toľko že v hlavnom fore sa človek nič nedozvie lebo všetko si píšu v súkromných skupinách a tam sa nové kočky len tak nedostanú, čo by si chceli prečítať napr. len info

janemari
17. dec 2010

@lubka0506 juuj lubka to ma mrzi a ja ze uz sa bude coskoro testovat.Ale na druhej strane radsej pockat do februara ako by to nemalo v januari vyjst.A zatial si telo poriadne oddychne a ty si uzivaj s muzikom 🙂
@sabina897 som rada,ze nase posudky sa zhoduju s tvojou skusenostou.Ved neda sa tam naozaj nic vytknut 😉
@crazybabenka no sme dopadli s nasimi virusikmi ☹ ale aj tak ich budeme v duchu stale posielat a este viacej ako do fora,kazdej jednej snazilke velku stranu 😉

crazybabenka
18. dec 2010

@janemari presne tak.....každý deň celý kôš 😉 😉
@sliver už to neriešim....oni vedia čo robia.....a baby vedia, že sme s nimi

tessinka
18. dec 2010

@crazybabenka
@janemari , jasné, nerobte si z toho ťažkú hlavu, my vieme, že ste s nami. Na druhej strane, ja si pamätám, že pred časom sem niektorá žienka pristúpila do diskusie práve preto, že na hlavnej stránke v zozname najnovších príspevkov ju zaujali práve vaše TTT. A za to, že ste ich mohli posielať, sa zaslúžil vo veľkej miere iscare, naše zlaté centrum. Podľa mňa to nie je nič, čo sem nepatrí, len adminovia to možno nesprávne pochopili, ˇkeď nepoznali súvislosti.... A info o iscare si každý môže nájsť aj na oficiálnej stránke, ale to, čo s ráta, čo rozhoduje, a ešte v takej citlivej záležitosti, sú podľa mňa osobné skúsenosti.
Ale možno im to robilo nejaké problémy, ktovie...

A vďaka za moju celú stranu a celý kôš vírusíkov od vás, dnes prišli v poriadku.🙂

@lubka0506, neboj, presne ako hovorí janemari, cze vianoce si oddýchneš, a v januári sa to podarí.
@terry123 , držím veľmi veľmi palce.
@sliver, a ty dúfam nerobíš žiadne predvianočné upratovanie, varenie a pečenie, a už vôbec nehovorím o umývní okien. Pekne hladkaj drobčeka, držte sa 🙂 .

Tak všetkým želám pekný adventný dník.

.

zuzu100
18. dec 2010

Ahojte, neviete náhodou od kedy dovolenkujú v Iscare?

lubka0506
18. dec 2010

@zuzu100 viem že isto do 10 januára-tak mi povedal doktor 🙂

zuzu100
18. dec 2010

@lubka0506 ďakujem, 13. jan. ideme na genetickú konzultáciu. A teraz keď dostanem menzes mala by som ísť na odber krvy...

janemari
18. dec 2010

Ahojte aj dnes vam domiesol mikulas plneeeeee vrece tehu virusikov 🙂 😀

crazybabenka
19. dec 2010

a ja posielam 2 😀

sliver
19. dec 2010

kočenky posielam vreceee
držím prsty

tessinka
19. dec 2010

@janemari 🙂
@crazybabenka 🙂
@sliver 🙂
vďaka za vaše vrecia. Dúfam, že keď si ma v iscare zoberú po novom roku do parády, budem môcť prebrať štafetu.
🙂

janemari
19. dec 2010

@tessinka nieze budes moct,budes musiet moja,hadam si nemyslis ze budeme na veky tehule mi 😀 😀 😀 takze ziadne vyhovorky teraz sa setri a potom pekne pocuvaj pana docenta a sup sa do tehulkovania.Najlepsie by bolo keby ste naskocili aspon 3 nove tehulky nech to ficiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 🙂

crazybabenka
19. dec 2010

@tessinka no by som prosila.....ja sa v januári chystám rodiť 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre