Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

ludinka
9. aug 2011

@mojusa zatial sa este nechystam

petuska123
9. aug 2011

@daska1977 caves ked boli vysledky amh hotove tak ti zavolali z MT?? a ako dlho to trvalo,u mna presli 3 tyzdne a vysledky este nevolali

daska1977
9. aug 2011

@petuska123 5 týždňov trvali výsledky AMH... a potom mi volali a pozvali ma na konzultáciu...

petuska123
9. aug 2011

@daska1977 tak uz mam vysleky amh 😢 😖

ludinka
9. aug 2011

@petuska123 a ake su??? 😕

petuska123
9. aug 2011

@ludinka nizke 0,92 a ma byt od 1 do 3.no 18.8. idem na genetiku

ludinka
9. aug 2011

@petuska123 ale tak hadam 0,92 je skoro ako 1, podla mna to nie je uplne najhorsie, t som zvadava ake cislo vyjde mne 😠
na dobre vajcka je vraj dobre jest kotvicnik, nerozmyslala si nad tym ze by si skusila nejaku bylinkarku?
aspon do vtedy ked budes mat vysledky z genetiky....

petuska123
9. aug 2011

@ludinka bylinky nechcem ani vidiet

ludinka
9. aug 2011

@petuska123 a preco? mas nejake zle skusenosti? 😕

petuska123
9. aug 2011

@ludinka ano mam.ked som ich pila tak mi rozhadzali cyklus

ludinka
9. aug 2011

@petuska123 to je divne vacsinou to ma opacny ucinok 🙄 ale tak kazdy reaguje asi inak

ivta5
9. aug 2011

Ahojte kočky, chcela by som sa opýtať,či na pohovore s koordinátorkou na začatie stimulácie pred IVF robili Vášmu mm Trilewash? Sorka, ak som to zle napísala. Dnes som tam volala s tým, že by som sa chcela objednať na pohovor a sestrička z recepcie ma zaskočila s tým Trilewash, že mm musí odovzdať materiál 😉 a z toho urobia podrobnejší rozbor, aby vedeli, akou metódou budú robiť oplodnenie vajíčok, ale popri tom keď sme boli u doc. tak nám nič také nespomínal, dali nám cenník s tím, že nám IVF-ko budú robiť formou ICSI, tak som z toho zmätená
Díkes

ivta5
9. aug 2011

@petuska123 ahojky, ja som bola na AMH už hádam pred 2 mesiacmi a keď som tam dnes volala, tak mi sestra na recepcii povedala, že ona výsledky nemá napísané v dekurze tak potom neviem ☹ a hlavne, že koncom augusta chcem ísť na pohovor s koordinátorkou.

ivta5
9. aug 2011

@gabi.k Ahojky, ako sa mávaš Fidorka, čítala som, že si už v 8 tt, super teším sa . Zdá sa mi, že ten čas strašne rýchlo beží.

gabi.k
9. aug 2011

@ivta5 ahojky... nooo i ked som bola naposledy u mojej Dr. tak ma posunula na 9tt a aj termin sa mi posunul na 14.3. tak uvidime... teraz uz len udrzujem Fidorkovu kuru 🙂 k tomu IVF... nam povedali, ze ked ziadas na poistovni, tak oni vyzaduju 2x spermiogram a vtedy nam Doc povedal, ze teda pred stimulaciou musi byt ten trialwash..takze drahy odovzdal svoj biologicky materialik 2x... za trialwash platis 40eur tusim a potom uz len pri OPU... tak ti nasi chlapi su totalne zucastneni pri celom programe IVF az 3x.... 🙂 😀

gabi.k
9. aug 2011

@ivta5 skus este raz volat na recepciu, alebo ti nadiktujem cislo na koordinatorku a zavolaj znova o vysledky... ta kocka na recepcii nie je zdravotnicky personal, ona vela o tom nevie 🙂

daska1977
9. aug 2011

@ivta5 drahá vitaj späť, dlho si tu nebola... Ty si bola vtedy na AMH, keď aj ja a ja som už bola aj na konzultácii... tak som prekvapená.. 😕ale mne aj tak nepovedala výsledky recepčná, ale docent... a docent má teraz dovolenku, takže si myslím, že Ti budú volať potom, keď už bude robiť... alebo tam skús zavolať Ty... 😉
@petuska123 to máš približne ako ja a mne dal ATK, tak uvidíš, čo povie Tebe... ale ja som čakala na všetky výsledky pre istotu, aby sme nezačali so zlou stimulkou, keďže mám AMH 0,88, budem asi stimulovať Menopurom, lebo predtým som mala Puregon a mala som 9 oocytov a z toho 4 prázdne... a aké máš FSH?? to máš v pohode??

jeny
9. aug 2011

ahojte baby, tak som prekvapena ze mate vacsinou znizke AMH ja mam zase velmi vysoke a to 7,07

daska1977
9. aug 2011

@gabi.k dlhšiu dobu som tu nebola a ani Ty?? 🙂 lenkalienka01 asi bude začínať stimulku, lebo hľadala Merional a v555 máme na dovolenke ☹ oddychuje 😎 a Ty teda Fidorkuješ ako čítam 😀 😀 😀

daska1977
9. aug 2011

@jeny viem, čo znamená, keď je nízke AMH, ale keď je vysoké??

gabi.k
9. aug 2011

@daska1977 ani ja som nebola, skor len precitam stare zname "prispevky " ale radsej nekomentujem... lenkalienka01 som tu zahliadla, ze zhana...ale nepytala som... no co uz ked je uhorkova a dovolenkova sezona...v septembri sa nasmejeme, dopapa antikoncepciu najprv 21 dni a potom pauza 7 dni a potom znova tak budeme mat co na vecer citavat 😀 😀 😀 😀 a ty ako pokracujes?

jeny
9. aug 2011

@daska1977 no mne povedali ze vajecniky takmer nepracuju ze je to typicke pre PCO, vytvara sa vela malinkych folikulov a a co znamena ked je nizke????

daska1977
9. aug 2011

@gabi.k ja som v nedeľu začala druhých 21 dní s ATK a potom 7 dní pauza 😀 😀 😀 koncom septembra to podľa mrchy a ATK vychádza, že začnem stimulovať... takže teraz som čakateľka 😖 škoda, že nečakám baby ☹ 😒 😢

gabi.k
9. aug 2011

@daska1977 neboj zlatko budes.... ver si a budes... ved vies ze sice otrepana fraza, ale treba mysliet pozitivne 🙂 poslem Ti virusiky???? TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
tak nech ATK rychlo dopapas a potom hor sa na stimulku 🙂 tak budete spolu ??? jooooj to bude otaaaaazok 🙂

daska1977
9. aug 2011

@jeny prestávajú pracovať...

daska1977
9. aug 2011

@gabi.k niéééééééééééééééééé 😀 😀 😀 ale presne na to som myslela 😅 ale myslím, že sa nezhodneme v dátumoch, ale cca podobne, rozdiel bude nejaký týždeň 🙂 a papááááááááááááááááááám...🙂))

gabi.k
9. aug 2011

@daska1977 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTt pozor na obzerstvo, ale tychto nikdy nieje dost 🙂 tak nech ti padnu na uzitok 🙂 budem davkovat postupne.... 🙂

lenkalienka01
9. aug 2011

@gabi.k
@daska1977
som tu, potajme citam 😀 bola som si dnes dat pichnut pregnyl a vo stvrtok idem na IUI. Take cvicne pred IVF 😀 . Ano, zhanam merional, ale uvidim ako dohodnem s dc. , lebo jedna super kocka mi poradila nativ t.j., bez stimulky, len odber a v pripade dobreho vajka oplodnenie a transfer. Takze, som stale cakatelka 😀

tinara23
9. aug 2011

@lenkalienka01 tak držím palce vo štvrtok, bodaj by si ten merional už nepotrebovala 😉 🙂

gabi.k
9. aug 2011

@lenkalienka01 tak ty takyto tajnostkar? hm hm hm.... neboj to cvicne zaberie 🙂 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre