Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

micikatka
18. júl 2011

@terry123 no minuly tyzden ma pobolievalo brusko cez vikend uz takmer vobec :o) a uzivam ten utrogestan takze čakam do piatku, idem na kontrolu so stitnou zlazou a potom tu dalsiu stredu na sono ku gynekologovi :o)
prsia mam trosku citlive. ty sa ako citis? ake mas priznaky?

micikatka
18. júl 2011

baby ohladom tej pnky. keby ste si udali trvale bydlisko tam kde byvate a ze za prechodne napr date adresu rodicov? nedalo by sa takto obist tie kontroly? viete ze keby ste boli neboli doma a kontrola by prisla, mozete povedat ze ste boli na tej druhej adrese. alebo na ceste domov z tej druhej adresy.

sisulkal
18. júl 2011

@terry123 ahoj dekuji za povzbuzeni 🙂 doufam ze to vse tentokrat vyjde 😵

gabi.k
18. júl 2011

@sliver ej ty... ale evidujes 🙂 nooo.... drobcek sa uchytil ....sme ´4+4 teda ten gestacny vacok bolo vidno.... 🙂 o tyzden znovu kontrola, ci rastieme do krasy 🙂 a dokonca HCG v krvi 1250 🙂 moze byt moja odpoved??

gabi.k
18. júl 2011

@terry123 jaaaj...ach ta socialna poistovna.... no co uz...stoji to za tu PN a to obmedzenie slobody... kaslat na nich..horsie je to, ze ja mam dost vysoku pravdepodobnost ze pridu, lebo som SZCO a som si aj priplacala.... lenze clovek ani neratal s tymto...ved by som to radsej menila, ze by som tieto stresy s IVF a to vsetko vymenila za klasicke bezrizikove a bezproblemove tehotenstvo... 🙂

sliver
18. júl 2011

@gabi.k - jéééééj parádička 1250 je krása!!!
božinku to je nádhera, mám takú radosť!!!

gabi.k
18. júl 2011

@sliver dakujeeem... aj ja som stastna,teraz ist uz len v tvojich slapajach 🙂

micikatka
18. júl 2011

@gabi.k gratulujem k vysokym hodnotam Hcg, a tesim sa s tebou.

gabi.k
19. júl 2011

@micikatka dakujem.... krasne....a ty ako pokracujes? ci dovolenkove obdobie??

ivta5
19. júl 2011

@mabumi Ahoj, nie nemusíš sa báť, ono je to nepríjemné a bolestivé, keď tam pritláča na strany, ale potom už nie, nemusíš sa báť môžeš v pohode sedieť, chodiť a nič tým nepokazíš. Ja som išla potom normálne do práce a v pohodičke. A na nete si u pozerala, či tam u Vás nie je dáka cvičiteľka, možno by bolo dobré zistiť, ak tam máte dáke materské centrá, či to tam neprecvičujú 😉

ivta5
19. júl 2011

@gabi.k Ahoj Gabika, supeeeeeeeeeer správička, srdečne gratulujem

micikatka
19. júl 2011

@gabi.k no ja cakam do piatku, idem na kontrolu so stitnou zlazou. a potom dalsi tyzden ku gynekologovi.

gabi.k
19. júl 2011

@ivta5 dakujeeem... 😉

terry123
19. júl 2011

@riami78 Ahoj 😉 V Iscare MT laparku nerobia, tu ti urobia v mieste bydliska. Mne ju robili u nas. Bola som tam tak 2-3 dni. Prvy ma prijali, na dalsi operovali a na dalsie rano som isla domov. Potom som este bola na PN asi mesiac.
Aj teba caka laparka?
@micikatka Tesim sa na buduci tyzden na potvrdenie bambulky 🙂
Ako sa citim? Uz nevraciam, no sem tam ma este napina, prsia, brusko pekne rastu 😀 Rychlo sa teraz unavim, takze v kuse oddychujem, teraz som viac vonku,ked je pekne, inac mam tiez rezim "dialkovy ovladac a fidorka"- no teraz sladkosti moc nemusim, skor mi ide na chut slane, kysle 😀
A na s tou PN. Tam je sice napisane,ze adresa trvaleho/ prechodneho pobytu....no vzdy ti uvadzaju len jednu 😒 neviem ci by sa to dalo tak poriesit...
@sisulkal 🙂 🙂 🙂
@gabi.k No musime to vydrzat s tymi vychadzkami 😖 ...ale pre babuliatka vsetko 😉 Tak dlho sme na ne cakali, ze toto je najmenej 😀
Tesim sa s tebou, ze to vyslo, JUPIIIIIIIIII 😀 😀

micikatka
19. júl 2011

@terry123 a ako si vedela ze si tehotna? mala si nejake priznaky?
som rada ze sa ti tak dari a verim ze bude vsetko ok.

terry123
19. júl 2011

@micikatka Dakujem 😉 Ja som vobec netusila, ze som tehotna. Dost ma par dni bolelo cele brucho a mala som aj neskutocnu zahu. Vyhladala som gastroenterologa, ze to bude nieco so zaludkom, vzal mi krv, dal mi lieky. Ja som si potom este za par dni urobila tehu test a ostala som v soku 😀 ...samozrejme prijemnom. 😉

micikatka
19. júl 2011

@terry123 jeeeej tak to je nadherne zistenie :o))) a potom si ako postupovala?

terry123
19. júl 2011

@micikatka Zavolala som do MT a objednala sa o dva dni. Tam ma ale nepotesili 😒 ....vraj to vyzera na mimomaternicove tehu, poslali ma k nam na gyndu a hned poobede ma operovali ☹ ....a az na druhy den rano mi dali vediet, ze to asi bude normalne vnutromaternicove tehu,kedze mimo nic nenasli ...boli to vsetko soky, ale potom som si uz mohla konecne vydychnut a zacat sa tesit 😉

mabumi
19. júl 2011

@sliver uz si v nemocnici, vsak 😵 ???? vela stastia, myslime na teba 😅 !!!!!!!!

micikatka
19. júl 2011

@terry123 boze chudatko moje, snad to bol prvy aposledny sok co ti sposobili :o) a na zaklade coho si mysleli ze ide o mimomaternicove?

lujza2208
19. júl 2011

čauko babenky som tu nova aj ja idem do Iskare do Martina mam po 4 potratoch 2 krat po umelom oplodneni mate skusenosti s iskare ja som bola v heliose a som velmi sklamana s pristupu

gabi.k
19. júl 2011

@lujza2208 mame skusenosti... 🙂 a velmi dobre...su tam strasne zlati... a ten pristup je super.... Doc. Tomas je fakt odbornik...a aj ostatny personal 🙂 neboj...treba mysliet poziivne a doverovat im... a drzat sa ich instrukcii...no a dopadne to super 😉

lujza2208
19. júl 2011

vdaka gabi mna k nim doporučil docValky aby sme nemusely chodit do blavy martin mam na skok a doporučil nam Doc Tomaša tak dufam že aj ja budem mat vytužene babo

gabi.k
19. júl 2011

@lujza2208 my chodime zo ZV... ale stoji to za to 🙂

lujza2208
19. júl 2011

ja som z Bošian je to asi 80kilakov takže to nie je tak daleko ako do blavy

sliver
19. júl 2011

@mabumi - škoda že nemáš pravdu... rada by som už bola v nemocke alebo mala potom....
no čakáme ďalej 😉
a zajtra sa ideme ukázať doktorovi nech spadne zo stoličky 😀 😀 😀

mabumi
19. júl 2011

@sliver coze?????? som si myslela, ze uz si tam. dokonca aj teraz som na teba myslela, ze uz isto "vzdychas" 😀 . tak predsa len cakate na doktora, sa potesi 🙂 . mozno ta to chyti rovno u neho 😀

zuzu100
19. júl 2011

@gabi.k Gratulujeeem 😵
@sliver Ejha už 40tt??? Termín si mala ktorého???

gabi.k
19. júl 2011

@zuzu100 dakujem a ty ako po ET?

zuzu100
19. júl 2011

@gabi.k Dnes celý deň mám slabé bolesti v podbrušku ako aj pred mens., dnes je 6. den po ET a 27. DC

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre