Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

zuzu100
19. júl 2011

@zuzu100 bruško nafuktnuté

zuzu100
19. júl 2011

Už som veľmi unavená - píšem odkaz sama sebe 😀

sliver
19. júl 2011

@zuzu100 😀 😀 😀
nebojkaj, vklude oddychuj...
musíš mať hlavne pokoj
myslíme na teba a držíme ti palce!!!
dnešná dávka: TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

gabi.k
19. júl 2011

@zuzu100 ja som to neratala na dni cyklu... ale len na dni po ET.... ja som mala take zvlastne pocity asi na 10 den po ET hlavne vecer...to sa asi drobcek mrvil a uhniezdoval.... zbytocne sa nestresuj.... hladkaj brusko a rozpravaj sa s nim... pokial nespinis a nekrvacas je to super... 🙂 ozik... myslim na teba... kedy sa chystas testovat???

gabi.k
19. júl 2011

@zuzu100 ozaj sa veeelmi nesleduj, lebo potom je to psychiatria 🙂 musis mysliet pozitivne.... 🙂 😀 😀 TTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

zuzu100
19. júl 2011

@gabi.k nemám doma tehutest, takže zajtra ráno ešte určite nie 🙂 😀 😀 Mńamm, mňammm 😵

gabi.k
19. júl 2011

@zuzu100 to je dobre ze nemas...aspon ta nelaka 🙂

kocky bru nocku..... vonku tak skvele prsi, ze idem vypnut notebook a pocuvat ako kvapky klepu na pararetu ...

daska1977
19. júl 2011

@lujza2208 tak Ťa tu teda vítame... tiež som jednou z mnohých, ktoré navštevovali Helios a boli sklamané z prístupu ala "na bežiacom páse"... všetky, ktoré sme sa tu stretli máme rovnaký názor... len im nechať veľa prachov a hlavne rýchlo, za všetko a nič sa nepýtať... 🤐 😖
@zuzu100 tak, tak, len sa veľmi nesleduj, aby si si stresmi nespravila horšie... neboj, bude dobre... a stále hladkaj bruško, prihováraj sa bublinke a oddychuj... lebo Ty si predsa naozaj tehu a musíš tomu sama uveriť... 😀 😉 🙂
@sliver Ty si so Soničkou naozaj užívaš tehu... nechce sa jej... už si gúľalo sa gúľalo?? podľa foto určite, ale pristane Ti to... 😵 😵 😵

sliver
20. júl 2011

tak kočky, zajtra idem na príjem...
neviem či sa mám radovať alebo nie.... môj dr. prišiel z dovolenky tak ma hned poslal na konzultáciu do nemocnice a tam samo že radšej si vás tu necháme, porobíme si naše testy a uvidíme čo dalej...
tak sa ozvem až ked budem s maličkou doma... najskôr asi o týžden... podla toho dokedy ma nechajú 2v1 😉

@zuzu100 - tebe dnešná posledná dávka 😉 posielam posledné vírusíky čo mám ale zato všetky všetky!!!držím palce že ked sa vrátim tak si tu prečítam že si tehu 🙂 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

@mabumi - ako si to dnes zvládla? ráno sestričky kmitali ako sa len dalo... išlo to ako na bežiacom páse 😉
tak čo kedy ideš na laparo?

držte nám veľmi palce, bojím bojím....

gabi.k
20. júl 2011

@sliver nebojkaj.... vsetko ok dopadne tak sa kocky drzte..... budem na vas mysliet...

sliver
20. júl 2011

@gabi.k - a ty si kedy zmeníš to snažíme sa? aby som videla koľký si týždne a kedy máš termín 😉
dakujem.... len nech nás dlho nenechaju len tak... je rozdiel funieť doma ako v nemocke... to sa nedá riadne ležať s tým bruchom a na tej posteli made in rosyp sa....
ale nie idem myslieť pozitívne... Soničke sa tam tiež nebude páčiť a nenechá nás tam dlho trápiť sa 😀 😀 😀

gabi.k
20. júl 2011

@sliver jaaaj takze mam si to zmenit.... 🙂 to ti verim...doma je ine pohodlie... ale neboj, pojde to sup sup.... a sa ani nenazdas a budete mat po tom... 🙂 sme teraz 4+6 😉

tinara23
20. júl 2011

takže konečne som doma z MT, bola som na sone folik ma 18,6, vraj pekne reagujem na clostil, dnes večer si idem dať pichnúť pregnyl a v piatok sa ide na IUI. Prvý krát som sa stretla s tou mladou doktorkou, veľmi príjemná 🙂

@sliver júúj, neboj budeš to už mať za sebou, len aby sa to v nemocnici rýchle šuchlo, držím palce 🙂

sliver
20. júl 2011

@tinara23 - jééééj parádička tak veľmi držím palce!!!
to ked sa vrátim tu bude dalšia tehulka, krása...
nezabudni to poistiť potom v piatok ešte aj domka 😉

tinara23
20. júl 2011

@sliver poistíme, poistíme 😉 len dúfam, že folík skôr nepraskne 😒 lebo už mám bolesti ako na ovu, ale to hádam bude iba reakcia na clostil.
a ty sa ako cítiš? aj máš nejaké bolesti?

sliver
20. júl 2011

@tinara23 - je streda, to dva dni počká... ale skôr nie ked mal dnes 18 to najskôr praskne zajtra a to si bublinka počká do piatku na kamošov 😀
nie ja som úplne v poho, len sa dr. nepáčia akési výsledky tak dúfam že ma tam nenechaju dlho trápiť a vyvolaju to čo najskôr....

tinara23
20. júl 2011

@sliver ale tak zase radšej nech si pod dozorom 🙂
však už veľmi nemajú načo čakať, tak hádam to pôjde rýchlo 😉 inak rozmýšľam ako rýchlo to ubehlo, ešte nedávno som tu čítala o tvojich prvých pokusoch IUI, IVF a zachvílku je tu Sonička, neskutočné, aj kočkám crazy, pohod, janemari babule riadne rastú 🙂

sliver
20. júl 2011

@tinara23 - jojo božinku ten čas letí.....
veď to aj dr. povedal že som po IVF tak sa musíme k tomu stavať zodpovednejšie ako keby som normálne otehotnela...
takto pred rokom som sa akurát vytešovala že začnem stimulku.... akurát končila dovolenka v Iscare a ja som si bola pre lieky a šup rok ušiel a.........
jo kočky maju už veliké kočky.... už aby si bola aj ty medzi nami 😉

terry123
20. júl 2011

@micikatka 🙂 Na utz v maternici nebolo nic vidiet, zdalo sa im nieco vo vajcovode 😒 .....tak preto mysleli na mimomaternicove tehu.
@lujza2208 Ahoj. 😉 S Iscarom budes urcite velmi spokojna, je tam mily a ochotny personal a pomoze aj vam k vytuzenemu drobcekovi. 🙂
@zuzu100 😀
Dnesne virusiky pre teba TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😉
@sliver Budeme na Vas so Sonickou mysliet, nech to mate cim skor za sebou 😉
@tinara23 Vela stastia ti prajem v piatok, nech sa ta bublinka nepusti 😉

mabumi
20. júl 2011

@sliver no ahoooj, tak ja som prisla odtial teraz, ale nemali vela ludi, ked som prisla, bola som sama 🙂 . vraj sa im 5 po sebe odhlasilo. tak si aj nasiel viac casu na mna, co som bola velmi rada. no ale inak ma vôôôôôbec nepotesil ☹ . co uz, pôjdeme dalej, snad sa bude dat 😒
tak vela stastia na zajtra aj na tie dalsie dni, a budeme sa tesit na fotecky malej sonicky 😵

lujza2208
20. júl 2011

dakujem babenky to som rada že nie som sama ktora ma s Heliusom zle spomienky a som velmi rada že v Martine otvorili Iskare tak dufam že sa tam stretneme

micikatka
20. júl 2011

@terry123 tak to ti gratulujem ze sa to nepotvrdilo :o))) juuj to musela byt radost

sliver
20. júl 2011

@mabumi - to bolo až také zlé???
čo nejdeš na tu operáciu? či?

gabi.k
20. júl 2011

@sliver este raz .... drzim prsty... zajtra sa drzkajte... 🙂

ivta5
21. júl 2011

@sliver Ahojky, tak a už je to tu, držkaj sa 😉

jeny
21. júl 2011

@sliver drzim palce,neboj ani sa nenazdas a budes zas doma
dievčatá ja začinam byť dosť sklamaná z iscare, som 3 tyzdne po odberoch na horm. profil a zatial sa mi nik neozav, pritom mi povedali ze o 2-3t ma pozvu ohladom vysledkov, este nedavno som pisala docentovi meil kvoli jednemu vysetreniu ktoré mi nik nechce urobit a on mi ho kazal no ziadna odozva ani od neho ☹

cherry1981
21. júl 2011

@jeny Ja som tam bola vcera na HP a tiez mi povedali ze do dvoch tyzdnov az do troch sa mi ozvu 😕 No som zvedava...

ludinka
21. júl 2011

ahojrte baby chcem sa vas opytat ako to prebieha v IS care na prvom pohovore, moj mm ide na spg o deviatej a ja mam ist na desiatu na vysetrenie a pohovor

cherry1981
21. júl 2011

@ludinka Ahoj mm spravia spermiogram, tebe spravia stery, sono, a povedali nam co a ako ake boli vysledky zo spermiogramu a objednali ma na HP.

ludinka
21. júl 2011

@cherry1981 dakujem za odpoved 🙂
takze vysledky spermiogramu budu uz v ten den? to je super lebo preto tam ideme....my uz chodime do heliosu ale chceme vediet aj nazor ineho centra na mm spermiogram, takze vlastne tie stery a sono mi asi nemusia robit ked donesiem vysledky z heliosu....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre