Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

hope2011
5. apr 2011

@janemari no to je teda...vsak ty nam uz o chvilku privedies na svet malickeho drobceka....ako sa citis,????? bojis sa porodu???? fotky mas krasne...s bruskom su vzdy tie najkrajsie🙂🙂🙂

makovicka53
5. apr 2011

@hope2011 no mi hovor daco hmmm 😒 ...uz nech to utecie ten cas cakaci 😀

mabumi
5. apr 2011

@makovicka53 no ako sa dnes máme?

makovicka53
5. apr 2011

@mabumi ahoojky ale mam sa fajn...len ma hlava boli...a ty ako? 😉

hope2011
5. apr 2011

@makovicka53 ja verim, ze toto cakanie stoji za to a hlavne ze vedie len ku tomu najkrajsiemu vysledku 🙂 inak sa ako citis????

mabumi
5. apr 2011

@makovicka53 ja normálne - lepšie, ešte mám nádchu no a tá hlava, to je aj môj večný problém 😒 . ani poradiť ti neviem, že čo by bolo dobré. choď sa trochu vyvetrať ak si stále len doma 😉 . zajtra testuješ? čítala som v "čakaní po transfere" 😀

makovicka53
5. apr 2011

@hope2011 no to ano ...davam ti za pravdu...no ja stale to iste obcas citim brusko bolest al pichanie prsia mam malilinko citlive ...trosku citim krze pri zohnuti a dnes ma boli hlava ...inak sa citim velmi dobre...

makovicka53
5. apr 2011

@mabumi no podla mna to sposobuje tlak ....uvidime...von chodievam..no chcela by som ranko testovat al mam doma len 25 citlivost neviem c te nieco ukaze 😒

hope2011
5. apr 2011

@makovicka53 tak to veru moze byt tehu.....mna tiez sem tam nieco pichne ale naozaj tomu nechcem pipisovat viac,m ako to mozno nie je......dnes je tak hlupe pocasie....aj ja som taka cela otapena....este byt uplne v poho v praci....no ved co uz....inak ja som kdesi citala ze na zaciatku tehu moze byt aj taka migrena.....no neviem, ci to je, alebo nie je pravda...mojej kolegyni bolo od zaciatku uplne vsetko....asi je to individualne

makovicka53
5. apr 2011

@hope2011 no to ano kazda z nas to znasa inac mam kammmosku a ona zas vobec nic necitila...uzivala si tehotenstvo bez blbých pocitov...podla mna je nahorsie ked ti je na vracanie a do odpadnuta

hope2011
5. apr 2011

@makovicka53 ta kolegyna vracala chuda tak, ze nemohla vobec chodit do prace...ani nikde autom nemohla ist...tak jej bolo stale zle...mojej maminy zase vobec nic naprilad🙂

makovicka53
5. apr 2011

@hope2011 ake to je vsak? uplne kazda to znasa inak 🙂

lubka0506
5. apr 2011

@mabumi ano oddychujem a pozerám telku,sem tam vajdem na dvor ale je zamračené...☹ Večer ma bolela makovička ale vyspala som sa z toho🙂
@krista5 Dakujem 🙂
@hope2011 neboj sa dobre to dopadne!...Musí! 😉
@janemari tak sa snaž chceme vidiet aj tie umelecké🙂 šetri sa! 🙂
@mabumi vložili mi obe a rozmrazovali 3 ale jedno nemalo šancu 😒 Rozmrazovat začali ráno. Volala som asi o 7,30 potom ešte o 9,00 a išli sme na 10,30. 🙂

mabumi
5. apr 2011

@lubka0506 super, tak to musí vyjsť 😀 . držím palce.
ja mám dve zmrazené, ale jednému tiež nedávajú šancu ☹ . ale tak aj jedno stačí, len nech to dotiahne do konca 😅

lubka0506
5. apr 2011

@mabumi neviem ale nejako tomu neverím!!!...už by som chcela vediet ako to dopadlo ale zároven sa bojím neúspechu. My máme zamrazené ešte 3, 🙂

mabumi
5. apr 2011

@lubka0506 ale, veď s tým si predsa do toho nešla, že tomu neveríš! ja tiež mám také pocity, ale je to také zmiešané, raz verím, raz neverím 😖 . ale v podstate celkovo verím, že sa to musí podariť 😵 😵 😵

janemari
5. apr 2011

Tak kocky dnes mi je total na figu,len zvraciam a prehanam.Ci mam nejaku virozu ,alebo z oci,alebo to mam zase z toho ako niekto nervuje

mabumi
5. apr 2011

@janemari 😕 bože môj. a je niekto pri tebe? k lekárke sa ti asi ani moc dobre nedá ísť, však? skúšala si volať? držím palce nech to prejde

janemari
5. apr 2011

@mabumi pomaly mi to prechadza,resp.uz som par hodin nezvracala a na wc som bola ai len 2 krat.A to od 9.00 staci myslim 😒 Snad uz bude dobre,ved uz ani nema co zo mna ist od 5.00 som mala taketo behacky.Som sama doma tak radsej som len lezala,teraz sa snazim rychly obed nasim urobit.Zajtra mam poradnu tak to spomeniem dokine a uvidime.len aby mi to preslo aby som mohla cestovat 😔

hope2011
5. apr 2011

@makovicka53 hm, veru tak...uvidime ako to budeme znasat my🙂 dufam, ze dobre...ale nech bude cokolvek, vzdy si poviem...presne toto som chcela, presne po tomto som tolko tuzila🙂

hope2011
5. apr 2011

@lubka0506 dakujem za podporu...verim stale aj ja🙂

mabumi
5. apr 2011

@janemari tak skús len tíško ležať v kľude, aby ti to prešlo. vykašli sa na obed, veď vaši si už niečo dajú. si asi zvyknutá starať sa o druhých, aj ja som taká, ale teraz ty potrebuješ starostlivosť, tak sa trošku pošetri. a kam chceš cestovať?

makovicka53
5. apr 2011

@hope2011 ano mas pravdu pravducu...vsak o nicom nesnivame len o svojom mimi 😵

janemari
5. apr 2011

@mabumi zajtra cestujem na poradnu,lebo mam dokinu v inom meste.Ale ak mi nebude dobre tak zavolam,ze nepridem a co mam robit.Potom ma preobjedna,alebo hned posle do nemocnice,uvidime.Lezala som cely den,teraz robim ten obed a o 17.00 mam jedno stretnutie tak uvidim.

zabka1124
5. apr 2011

Ahojtee🙂!
Tak vcera som vyplnila formular s otazokou a dneska uz bola odpoved v mojom maily🙂Normalne , neuveritelne ,ako rychlo mi odpovedali🙂!!!Tak sa vytesujeem🙂

lubka0506
5. apr 2011

@mabumi ale verím!...musí sa to podarit! 😉 Poobede som spala 3 hodiny neviem čo budem v noci robit!... 😀
@zabka1124 no vidíš sú rýchli🙂
@janemari šetri sa !...inak može to byt z tých stresov ale može to byt aj viroza... 😒
...opatrujte sa! 😉

sliver
5. apr 2011

@lubka0506 - len krásne lež a oddychuj, teraz nemáš žiadnu inú starosť
juuuuuj to bude také krásne keď sa uchytia 😉 alebo aspoň uchytí 😉
posielam pre šťastie TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

sliver
5. apr 2011

@hope2011 - tebe sa to už pomaličky kráti.... nervozita isto rastie, ja začínam byť nervózna aj za teba 😉 a teda samozrejme zvedavá
takže aj tebe pre šťastie TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

sony44
5. apr 2011

ahojte, ozývam sa po dlhšom čase a vidím, že ste nezaháľali 😉
@lubka0506 - supeeeer, teším sa že sa až dva bubáčiky úspešne prebudili - takže s jedným idete teraz na istotu a to druhé bude ako tombola navyše 🙂 len sa bubáčikom prihováraj, aby sa im u teba páčilo.....držím palce 😉 😉 a užívaj si jarné dni aj ked sa teraz nejako pokazilo, mysli pozitívne, aj ked viem že niekedy človeka prepadne strach z toho že čo ak nie.........ale to teraz nie je tvoj prípad, neúspech si si už vyčerpala
@janemari - no aké pekné fotky si si pridala, už nemusia byť ani umelecké, vobec si sa nezmenila, odkedy sme sa stretli, bruško máš chutné, inak kamoška začala vracať a hnačkovať tesne pred pôrodom, takže žeby to bol tvoj prípad?! no ved maličká už aj tak dosť vydržala v tvojom brušku...takže držíííím palce.....
@hope2011 - čítam, že sa už pozoruješ, klasický "prípad" nás všetkých, hormóny, ktoré berieme si z nás robia čo chcú....... príznakové alebo bezpríznakové, aj u jednej osoby sa to prejaví pri každom pokuse inak ( mne pri 1. iui menzes dorazil na 2. deň po vysadení utrošu a pri 2. iui až 5 po vysadení utrošu a pri jednom ivf som špinila a bola som tehu, ale nakoniec to skončilo missedom) takže u teba to môže a aj bude prebiehať tak, že menzes nikde, príznaky nikde a bábatko si pekne leží vo vysokej perinke..... držíííím ti palce
@mabumi - takže si vyhrala nad tým čudom !!!! super, další krôčik bližšie k splneniu našich snov!!!!!

lubka0506
5. apr 2011

@sony44 Dakujem pekne si to napísala! 😵 😵 😵
@sliver Dakujem za večeru...mala som na niečo chut! 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre