Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

zabka60
29. máj 2011

@helen5 ale ved ja viem,vsak mi to povedali,uz som ti to pisala a prosim ta helen odkial si?

helen5
29. máj 2011

@zabka60 od popradu ešte som ti nepisala že sme medzi smokovcom a popradom .

zabka60
29. máj 2011

@helen5 nie nie nepisala si mi odkial si 🙂 a vy kam chodite do car??

helen5
29. máj 2011

@zabka60 a čo je to ten car

helen5
29. máj 2011

@sliver a ty si si nepichla sama ale tak vela za pichnutie si dala moja

lenkalienka01
29. máj 2011

@helen5
mala som problem otehotnet, predtym som o babatko prisla, myslela som si, ze uz dieta nebudem mat, ale mala som auto havariu, cize myslienky na dieta neboli a mala som ine starosti a vtedy sa to stalo, uplne prirodzene, vobec som stym neratala, ale bola som stastna ako blcha 😀 😀 😀

helen5
29. máj 2011

@lenkalienka01 tak to si fak mala velke štastie a nič važne si nemala moja ako sa maš inač konči vikend a zase do prace . ja ešte zajta pracujem a mam dovolenku idem si odichnut

helen5
29. máj 2011

@daska1977 ahoj ako sa maš dlho si už nepisala kedy ideš do martina a ako si natom zo zvišetrenim

sliver
29. máj 2011

@helen5 - Pregnyl sa musí pichnúť odborníkom, ostatné injekcie na stimuláciu som si pichala sama.....

zabka60
29. máj 2011

@helen5 car je centrum asistovanej reprodukcie...a vy kam chodite,alebo kde ste boli na tom spermiograme???u vas v poprade??

smeyka27
29. máj 2011

ahoojte snazilky tak rozmyslam ze ktore Car si vybrat neviem sa rozhodnut,su tu dobre ohlasy tak zaboduje asi toto centrum 🙂 snazime sa uz 2 roky a bez vysledku ☹ strasne sa to vlecie cykly nepravidelne berem duphaston,ovulacia nikde 😒 kazdy mesiac to iste..tak uz by bol hadam aj najvyssi cas navstevy v tomto zariadeny.. este cakam na vysledky hormonalneho profilu.musim mat odporucanie od gynekologa? ci sa mozem len tak objednat na konzulataciu?jedno IUI mam uz zasebov zial neuspesne ☹ spermiogram tiez nebol najlepsi 😠 a este otazocka ak by som sla na IVFmusime byt manzelia?diky a zelam pekny dnik nech nam to vsetkym vyjde 😉

daska1977
29. máj 2011

@kiosk ,@sliver baby, ja mám šťastie, že mám super susedky a teda aj kamarátky sestričky a keď nemôže jedna, pichne druhá...
@helen5 nie aby mal manžel dosť spermií, ale vysvetlím ti to polopatisticky 🙂 keby si prišla do centra po menej ako 3-4 dennej abstinencii, výsledky by mohli byť skreslené, ale nesmiete mať pohlavnú abstinenciu dlhšiu ako 7 dní... keď pôjdeš na prvú konzultáciu, doktor Ti všetko vysvetlí a keď Ťa objednajú na konzultáciu, povedia Ti, čo máš robiť a čo si máš doniesť... Ťažko je vysvetľovať všetky pojmy a skratky, Ty sa ešte viac budeš nerváčiť, pretože budeš v strese, že tie nedostatky, alebo choroby, ktoré píšeme, môžeš mať aj ty... Keď Ti spravia všetky výsledky, doktor Ti určite povie, v čom je chyba u Vás..., teda prečo nemôžeš otehotnieť... alebo na to neprídu...najlepšie bude, ak si prečítaš na úvodnej stránke centra, do ktorého chodíš, o možných chorobách, neplodnosti, liečení neplodnosti atď... a keď niečo nebudeš vedieť, je niečo také ako google a tam do políčka napíš, čo chceš vedieť, ale jedno, alebo dve slová a ono ti to nájde... 🙂 a keď niekam odchádzaš, zavolaj do centra, povedz im to a oni si napíšu e-mail a všetko môžete konzultovať... ale aj vonku v zahraničí fungujú telefóny... ???
@kiosk držím palčeky 🙂

daska1977
29. máj 2011

@smeyka27 nemusíte byť manželia a najlepšie je Iscare v Martine a odporúčanie nemusíš mať a oni v centre si väčšinou robia všetky vyšetrenia sami a aj hormo... profil... zavolaj a objednaj sa na konzultáciu a doktor Ti povie, čo ďalej... držím palčeky... ja mám za sebou 1x IUI a 1x IVF, žiaľ neúspešne... ale idem na druhé IVF... už mám podanú žiadosť...
@helen5 ja mám všetky vyšetrenia urobené, čakám už iba na výsledky AMH a výsledky genetiky... podľa výsledkov si pôjdem dať predpísať injekcie na stimuláciu pred IVF, čo znamená umelé oplodnenie a ideme na to... toď vsio 😅

smeyka27
30. máj 2011

@daska1977 ahooj dakujem ti 🙂 v stredu si idem po vysledky a ak sa nepohnem z miesta,hned zavolam do Martina,lebo uz ma prestava bavit kazdy mesiac cakat a na sone mi doktor oznami ze zas nic "nerastie" ☹ dufam ze poistovna nebude mat problem ze robim vonku 😒 laparku mam uz tiez zasebov tam to bolo ok,tak dufam sauz zacne nieco diat ... neviem ci ma ten duphaston "nebrzdi"..drzim ti palce a tiez vsetkym snazilkam.. 🙂

sliver
30. máj 2011

@smeyka27 - isto by som tam zavolala a objednala sa na konzultáciu, za to nič nedáš....
duphastone ťa nebrzdí isto.... on ti pomáha v tvojom cykle.... aj ja som tak začínala 😉
ešte ti dr. neskúšal dať clostyl na podporu rastu vajíčok?

moniatko13
30. máj 2011

@smeyka27 ahoj som ti napísala IP..drž sa 😵 😵 😵 😵 😵 😵

moniatko13
30. máj 2011

@sliver ako sa ma bublinka,je všetko v poriadku,vychutnávaš si posledne mesiace tehu..čoskoro ta čakajú krásne starosti..opatrujte sa 😵 😵 😵 😵 😵

tinara23
30. máj 2011

ahojte kočky, tak ja som dnes sklamaná, moje výsledky z endokrinologie dopadli horšie ako keď som tam v novembri išla, takže moje IUI od júla zase nebude :( porazí ma z celej štítnej žľazy

smeyka27
30. máj 2011

@sliver ahooj v prvom rade gratulujem uz to mas zapar,tesim sa stebou 🙂 uz vies co to bude? 🙂 ano brnknem tam len pockam do stredy na vysledky,z hormonalneho a tiez inzulinovej ...cyklus mam po duphaston celkom rozhadzany..raz 29cyklus potom 41..ovulacne testy skusam ale je to na nervy ☹ clostyl som brala 2x ,v prvom mi narastli foliky tak som zobrala este pregnyl a sla som na druhy den na IUI,zial nepodarilo sa..druhy krat ked som brala clostyl nenarastlo nic som bola 3x na sone zial..a tak som dufala ze pojdem este raz na IUI..a kazdy mesiac cakat ☹ a doktor povie ze 2 roky snazenia nieje vela ☹ ked ani spermiogram nemame dobry..tak neviem ci vobec mame inu volbu..asi nie

smeyka27
30. máj 2011

@moniatko13 ahooj dakujem ti odpisem ti tam.. 🙂

moniatko13
30. máj 2011

@tinara23 je i to ľúto ☹ ☹ ☹ ..ale nestrácaj nadej..drž sa.

lubka0506
30. máj 2011

ahojte🙂 @mabumi čo som sa to dočítala???.... ☹ ☹ ☹
@moniatko13 ako sa máš nebýva ti zle?
@sliver tak ešte sa kotúlaš ale to rýchlo ubieha 😉
@smeyka27 ja by som sa rozhodla pre Iscare MT. Ja osobne som vyskúšala aj iné centrum ale to sa nedá porovnat!!!... V MT sú zlatý a chápavý ludia! 🙂 Nech im to vydrží! 😉
...Tak ja som bola dnes na sono pred KET. -ten bude o týžden v pondelok. Inak cesta hrozná-pod strečnom sme stáli 50 minút...prišla som neskoro a už sa po mne zhánali... 😎

mabumi
30. máj 2011

@lubka0506 ano, tak to nedopadlo ako sme si naplanovali 😒 , ale co uz.
takze v pondelok KET 😅 ???? super. budem drzat pasticky 😵 . ja by som sa mala objednat na kontrolu a pohovor - spisanie novej ziadosti a tak.... akosi sa mi nechce ☹

zabka60
30. máj 2011

babulky skuste mi poradit...meska mi mrcha od 15maja,26 maja som bola na vyvolavacke a stale nic....testik som robila minuly tyzden a nic...hm,???

lubka0506
30. máj 2011

@mabumi mooja verím ti tie stavy aké máš ty poznám. ☹ Inak bojím sa a hrozne.../dalšieho sklamania/ a ak to nevyjde mne tak aj mna čaká to čo teba,nové papierovačky a nové čakanie. 😒 Ale nejdem na to mysliet. @mabumi ty sa pekne opatruj a snaž sa mysliet pozitívne! Neboj ked to budeš mat pred sebou ten kolotoč tak sa budeš tešit zasa. 😉
@zabka60 zavolaj gynekologovi!... 😉 Mrcha ti mešká dlho a to je u teba bežné? Lebo mne sa to stáva...Papa

mabumi
30. máj 2011

@lubka0506 ved prave 😖 . aj teraz som do toho isla s takym odstupom. nemyslela som si, ze do toho zas tak spadnem. ale stalo sa, verila som strasne ze sa to podarilo, kedze som nemala ziadne spinenie, ani krvacanie, nic. po ET som spinila uz na 7-my den. no ale nevadi, malo to tak byt. tebe sa to podari 😉

zabka60
30. máj 2011

@lubka0506 ano,ja mam cyklus od 35 vyssie praveze je to bezne,len sa cudujem,ze preco nedosli este po vyvolavacke vies....a koli tomu idem aj do iscaru do martina bo sa nam babo nedari moc dlho a neviem kedy a ci mam plodaky a ovu

lubka0506
30. máj 2011

@mabumi moja už 3 krát som verila že sa to podarí a nevyšlo to... ☹ Trochu sa stránim aj koníka aby som zbytočne nemyslela na to ale ked to úplne nejde... 😒
Opatrujte sa papa.

mabumi
30. máj 2011

@lubka0506 veru, nejde to 😀 . neboj sa, vsetko dobre dopadne 😉

tinara23
30. máj 2011

@moniatko13 ďakujem, nádej nestrácam len som naštvaná, lebo pred dvomi mesiacmi som mala celkom dobré výsledky TSH, aj mi znížila trošku dávkovanie a teraz som vyletela z hodnoty 0,27 na 7,58 čo je šok. Z Iscaru ma na endo v novembri poslali z hodnotou TSH 5,3. Štve ma to, lebo sa nemôžem pohnúť ďalej. 😠

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre