Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

petuska123
24. jún 2011

@gabi.k no tak hadam sa da platit kartou.ty brdo to by bol iny pruser.muzovi sa neda ani tolko prachou vybrat z bankomatu 😀

gabi.k
24. jún 2011

@petuska123 ved toto nejaky limit mame..ale zeby tolko.... 😠

ivta5
24. jún 2011

@gabi.k Ahojky, na zajtra držím palčeky.

gabi.k
24. jún 2011

@ivta5 dakujem krasne...no co caka ma nieco nove nepoznane... obavy su....no ale myslime pozitivne 😉

ivta5
24. jún 2011

@petuska123 Ahojky petuška, na pondelok Ti držím palčeky. S tým platením nám doc. hovoril, že buď v hotovosti alebo poslať peniažky na účet, ale aby vraj v čase zákroku už mali peniaze na účte, lebo vraj sa im stáva, že im pacientky potom nezaplatia. U nich sa podľa mňa nedá platiť kartou, no treba to overiť. Nám hovoril, že môžeme dať zálohu na všetko čo chceme čiže aj PIGD, a ak by sa niečo nerobilo tak nám peniaze vrátia, ale podľa mňa je lepšie mať asi hotovosť a rovno im zaplatiť koľko bude treba.

gabi.k
24. jún 2011

@ivta5 no super.... si mi pomohla... toto sme tu s @petuska123 riesili.... vam Doc. odporucil PIGD??

ivta5
24. jún 2011

@gabi.k presne tak, myslíme len pozitívne 😉 Vám idú robiť aj PIGD??

gabi.k
24. jún 2011

@ivta5 ano idu... preco???

mabumi
24. jún 2011

@ivta5
@petuska123 ahojte, da sa platit kartou 😉 . ja som platila uz niekolkokrat 😉
tak vela stastia petus

ivta5
24. jún 2011

@mabumi tak je to potom OK, dík za info

ivta5
24. jún 2011

@gabi.k áno nám to odporučil, vzhľadom na môj vek

ivta5
24. jún 2011

@gabi.k nám to budú tiež robiť, len tak sa pýtam, lebo si tuším prvá, ktorá spomenula, že Vám budú robiť aj PIGD. Tak sme už dve 🙂

ivta5
24. jún 2011

@v555 kedy začínaš stimulku??? Až po dovolenke?

lubka0506
24. jún 2011

@v555 ...všetko čo píšeš presne poznám aj tie kilá sú hrozné 😠 tiež valím stále hormony do seba a priberiem aj z vody!☹
...my sme boli v Mt včera začnem až niekedy v septembri a to bude pálka skoro do 2000 eur-aj s PGD. 😉 ...ale o peniaze mi nejako nejde ja chcem bábo!!!.... ☹
...želám pekný víkend 😉

terry123
24. jún 2011

@v555 Ahoj 😉 Mne docent navrhol moznost PIGD po 2 neuspesnom IVF. No nastastie sme to nemuseli absolvovat. Drzim palce...nech to tento krat bude len HOP a trefa do cierneho 🙂 Teda babatko ako vysite!
@ivta5 @v555babulky tiez som po stimulkach trochu pribrala, ako zeny nas to stve, chceme vyzerat atraktivnejsie, no teraz je dolezite babatko. Aj ja som si tak hovorila,ze kym pojdem do toho zas tak zhodim.....chodila som vzdy cvicit, tancovat, aj stravu som sa snazila upravit, no je to hlavne o sebazapreti.
Drzim vam palce, nech kila idu lahko dolu a potom uz len hore a hore 😀 😀
@tinara23 Peknu dovolenku, vela zazitkov 😉
@gabi.k Zajtra je pre teba velky den, nech to dobre dopadne 🙂
@petuska123 A pre teba bude den D pondelok, vela stastia 😉

terry123
24. jún 2011

@lubka0506 September bude teda silny mesiac, si dalsia adeptka na babatko 🙂 Musi vam to vyjst 😉

v555
24. jún 2011

@ivta5 ale dá sa ubytovať a v pohode,je tam fantasticky. 😎 a my tiež chodíme bez stravy.Reštík je tam neskutočne veľa a varia perfektne nie ako za socíku,že sme ani len nejedli ked sme tam bolo ale to sme boli ešte ako deti.

v555
24. jún 2011

@ivta5,ja ešte neviem kedy presne začnem ale chcela by som okolo oktobra- novembra,no uvidíme ako našporíme peniaze,vynde ma to okolo 1500€ aspon dúfam,že oveľa viac to nebude.

v555
24. jún 2011

@terry,ja viem,že na váhe nezáleží a v prvom rada je babätko ale zatiaľ sú to len tie kilá a už ma to začalo žrať ale už som aj po tej fáze.Ide to dole ale pomaličky,viem,že s kočárom to vybehám 😀 😀 😀 a ked bude na mna kukučkovať ešte aj malé 😲 tak to bude balzam na dušu.Totižto ja rada športujem.

moniatko13
24. jún 2011

@gabi.k
@petuska123 držím všetky palčeky,nech vám to dopadne dobre a vy sa budete zachviľu vytešovať 😵 😵 😵 😵 😵

moniatko13
24. jún 2011

@lubka0506 v septembri budem na teba myslieť,nech to skonči z vítaným koncom..drž sa.. 😵 😵 😵 😵

helen5
24. jún 2011

@ivta5 a ako vieš že budu mat dovolenku a ktori mesiac lebo mi už v pondelok ideme na zakrok budu ma už uspavat tak som zvedava ako to dopadne a dali mi jednu iniekciju ktoru si mam pichnut v sobotu o 22 v nedelu nič a pondelok už budem mat zakrok tak uvidim ty si tam dnes nebola bolo ich tam dnes dost

helen5
24. jún 2011

@petuska123 ahoj a oktorej si tam bola ty mi v pondelok rano ideme už na zakrok a ake berieš iniekcije ja mam merional .cetrotide 0:25mg a pregnil mam led jednu davku to je 5000 a ty si ako dnes dopadla moja ja ani neviem jakto diktoval doktor tie tie čisla

helen5
24. jún 2011

@gabi.k čau gabi aj ty si bola dnes v martine a ako ste natom

helen5
24. jún 2011

@v555 a čo take drahe misliš a už čakate babo a ako dlho si brala iniekcije moja

helen5
24. jún 2011

@petuska123 musiš už teaz pomali vyberat a odložit niekde doma a maš to a kolko maš ty rokov ved do 39 rokov vam poistovna zaplati ale ja celu mne poistovna už neda celkom nič a oktorej ste tam boli mi sme sedeli hned pri muriku

helen5
24. jún 2011

@ivta5 čo to znamena to PIGD babi a ako sa mate všetci

helen5
24. jún 2011

@ivta5 to až do sektembra budete čakat niejako dlho mi už v pondelok ideme na zakrok neviem či len mi alebo ešte ma niekto druhy ktovie som zvedava ako dopadneme

helen5
24. jún 2011

@petuska123 ahoj aj ty ideš na zakrok v pondelok a na ktoru ti kazali abi si tam už bola čo nemaš strach a čo ti kazali pichnut cez vikend

sony44
24. jún 2011

@terry123 - ahoj, dakujem, snád to teraz bude to pravé orechové 😉 ale predpokladám, že pojdeme do toho október, november....veľmi sa z teba teším, že Vám to vyšlo a dokonca prirodzene, další zázrak v tejto téme....držím silno palčeky, nech je všetko ok. Ešte chodíš aj do iscaru? či nie!? To Ti ešte nepustili zvuk, aby si počula srdiečko??? To majú pre žienky, ktoré si pre bábatko tolko vytrpia, pustiť ako prvé... si doma?

gabi.k
24. jún 2011

@ivta5 snad sa nemame coho bat 🙂 no ved uvidime...dali sme sa do ruk Doc. tak mu verime...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre