Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

gabi.k
13. júl 2011

baby a je to uz tuuuuu..... ja som dnes bola v MT?? vie niekto o tom nieco???

daska1977
13. júl 2011

@zuzu100 zlatinko, tak super a naozaj rýchly spád... ale aj mne vkladali na piaty deň... ja som mala utroš 2x2 od začiatku... citlivé to bolo aj u mňa, ale nekrvácala som... nezľakni sa, ak aj budeš, každá sme inak citlivá a máme inak citlivé orgány... tak Ty sa teraz ideš vymeniť s @gabi.k , myslím s oddychom, nohy hore a fidorka 😀 😀 😀 lebo @gabi.k je určite tehotná a ona nám bude posielať vírusiky..... aby sme mali čo papať... 😵 😵 😵

daska1977
13. júl 2011

@gabi.k je to tak ako som napísala??? 😉

gabi.k
13. júl 2011

@sliver a uz je to tu.... zacali otazky.... chiii... 😀

momentik dopapam Fidorku a musim vam vsetkym nedockavym nieco napisat...nooo takze po obednajsom spanku ked dosiel manzel z prace sme sa rozhodli, ze urobime test, ak daky doma v lekarnicke este najdem... 😉 a zacina sa zabava babulky... vsak netestujem prvy krat v zivote, tak som testik ocikala... polozila v kupelni na policku a sla do obyvacky, ze manzel kukne vysledok... ze vraj do 3 minut, 98% uspesnost testu a kedykolvek cez den... tak cakam...samozrejme ja blondyna, vsak naco si zobrat nadobu a vycikat sa tam a ponorit...nie ja si to zjednodusim... tak som to ocikala samozrejme ,ze malo... nestacil testik nasiaknut...tak sklamana a smutna som ho supla do kosa ze testujem zajtra rano...vsak mame este 3ks 🙂 po chvilke mi to nedalo tak som sa sla do toho kosa trosku pohrabat.... 🙂 pre deturence vsetko 🙂) chi.--- a kukam na test a on ze vraj I I ...skoro som odpadla..... baby tie co ma tolko nainfikovali...mate vysledok...zajtra rano pre istotu zopakujeme ale uz poctivo ... 🙂 😉 😀 prijemne citanie...... chi ...

gabi.k
13. júl 2011

@daska1977 netreeeep...posielaaam.... TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
@zuzu100 ja si napriklad vkladam 3x denne po 2gulicky Utogestanu...

zuzu100
13. júl 2011

@daska1977 Moja dávka Utrogest. je 3x2...Ako stou Fidorkou? Novy recept? 😀

zuzu100
13. júl 2011

@gabi.k supeeeeeeeer, mala si IVF?

zuzu100
13. júl 2011

@gabi.k a ako stou Fidorkou? 🙂

gabi.k
13. júl 2011

@zuzu100 ano mali sme IVF .... 🙂 a fidorka je povinna...tu ked si precitas do zadu...tak Fidorku a ovladac od TV do ruky a kludovy rezim s vylozenymi nohami...sem tam sa presun z bodu A do bodu B 🙂)

smeyka27
13. júl 2011

no ja som bola dneska rychla,sama som tam bola,mozno aj preto ze dovolenky su 🙂 tak zajtra nech ti to rychlo ubehne ako mne dneska..ides len na HP?a recept som dostala na preliecenie,ja mam laparku uz zasebou,takze uz cakam na zacatie liecby 🙂

zuzu100
13. júl 2011

@gabi.k 1.pokus?

gabi.k
13. júl 2011

@zuzu100 ano.... prvy pokus.... ja viem, ze su to odrhovacky, ze sa to tu stale omiela...ale treba mysliet pozitivne...lebo veci si privolavame 🙂 a potom uz len nechat to aj na toho hore.... pre nas nastava tazke obdobie...a to preklenut 11-12tt. 😉 😀

smeyka27
13. júl 2011

@gabi.k aaale tak dve ciarocky?? super vedela som to 🙂 tesim sa 🙂 a kedy si bola v MT? som ta nevidela 😀 😀 😀

gabi.k
13. júl 2011

@smeyka27 ZLATO NEBOLA SOM... len helen pisala ze som bola,,,,tak potom neviem kt,. z nas je mimo obraz 🙂) ako si to vedela??? no zajtra este rano spravim jeden pre istotu, lebo tento ma nejako vytrapil 🙂) chi

smeyka27
13. júl 2011

@gabi.k vsak viem ze si nebola.. 😀 zajtra tam bude to iste co dneska 😉

smeyka27
13. júl 2011

@jovanka81 som ti zabudla adresovat tu spravu co som pisala 21:01...ta patrila tebe 🙂

gabi.k
13. júl 2011

@smeyka27 no zajtra volam koordinatorke a ona mi povie teda sa dohodneme na dalsom postupe....

smeyka27
13. júl 2011

@gabi.k tak to bude tak ako si vravela ze tam v piatok pojdes a stafeta bude prebrata 🙂

gabi.k
13. júl 2011

@smeyka27 tak dufam, ze sliver je este cela.... 🙂) alebo zeby??? uzzz???

sliver
13. júl 2011

@gabi.k - ja umrem............... to ej super, už som vôbec nemala v pláne tu ísť ale tá telepatia...... to je supeeeeer, blahoželám veľmi veľmi veľmi som rada!!!!!
parádička, božinku ako si ma potešila
takže už sa môžem rozdvojiť 😀 😀 😀 😀
alebo potiahnem ešte @zuzu100 ???

smeyka27
13. júl 2011

@gabi.k noo musime pockat kym sa ozve 😀 ale bola by to paradicka keby to tak bolo ze tebe to docent potvrdy a ona pojde do nemocnici 🙂

gabi.k
13. júl 2011

@sliver este vytrim.... no ja zajtra zavolam do MT a uvidime...co dalej..

lenka_21
13. júl 2011

@zuzu100 jeeej, my sme tam boli okolo 11.15... Nesedeli ste nahodou v cakarni? Bol tam jeden par ked sme prisli a tusim isli potom na operacne saly 😉 🙂 😉 Ake embrijka ste vkladali?
@gabi.k zajtra drzim palceky 🙂

gabi.k
13. júl 2011

@lenka_21 nestretla si kamosku???

zuzu100
13. júl 2011

@sliver áno?

zuzu100
13. júl 2011

@lenka_21 my sme došli do car tiež okolo 11.20, V čakárni sme sedeli velmi málo, išli sem na konzultáciu s embriologickou a potom šupli nám embrijko 🙂 Kde ste sedeli?

lenka_21
13. júl 2011

@gabi.k podla toho co napisala, tak asi nie .... Tvarila som sa nenapadne a ani
@zuzu100 si ma nevsimla 😀 😀 😀

@zuzu100 sedeli sme na pravo ked vojdes do cakarne ... Jednym slovom velki sympataci 😝 😀 Jeden par sedel na lavo (oproti oknu) a druhy oproti nam a tak ste museli byt jeden z nich ... Jedna kocka si zobrala casopis co bol pod telkou....

Nooo a my sme dopadli nasledovne, ten kopec otazok si necham na inokedy 😉 S Dr.sme si prediskutovali medicinske vyrazy ... On mi vsetko vysvetlil, ja som vysvetlila jemu a ako som predpokladala tlacil nas viac do darcovskych vajok s cim ja nemam problem, ale pokial cakam tak by som rada skusila nejake to IVFko Trosku ma nahneval, lebo neposlal nasu ziadost do poistovne a naozaj nechapem preco, lebo ak nam ju tak sa este nic nedeje a aj ked IVFko neaobsolvujeme nic sa nedeje .... Dohodli sme sa na slabej stimulke, ja som silnu zatial odmietla vzhladom na nizke AMH a tvrdil, ze by to mohlo fungovat, ale velku nadej tomu nedaval. Potom ho trosku prekvapil moj UTZ, lebo povodne to uzavrel, ze jeden vajecnik asi nefunguje vobec a dnes sa na neho usmievali 2 foliky na jednom a 3 na druhom a z toho jedno zodpovedalo DC v kt.som bola 😀 😉 😀
Teraz sa musim zamysliet co dalej, lebo neviem ci chcem skusat IVF ked Dr.je presvedceny, ze sa nam to asi nepodari .... To som mu aj povedala a napokon uznal, ze AMH meraju iba 2 mesiace a tak nemaju az taku historiu, aby to mohol tvrdit, ze to bude neuspesne, lenze sanca tam je nizsia, ale to je v pohode, lebo s tym pocitam.... A jasne drzal sa vysledkov, ale vysledky a tabulky je jedna vec a skutocnost druha 🙂

sliver
14. júl 2011

@gabi.k - tak všetci čakáme na potvrdenie tvojho zázraku 😉
ale ja aj tak viem že tam bublinka je a som šťastná aj za teba, to je super!!!

mabumi
14. júl 2011

@ivta5 ahoj. no môzu to zistit aj z krvi - ci su zvysene onkomarkery. mne teraz vidiet aj na sone 3 endo cysty ale pred prvou laparkou nebolo vidiet nic. ani som nevedela ze mam endo, isla som vtedy kvôli PCO. no ja to citim aj podla bolesti ci tam zas nieco je. sice som mala bolestivy ms vzdy, ale ked je tam ta pliaga, tak je to ine. ty sa ako citis? ak je odvtedy vsetko OK, tak snad tam nie je 😉 . ale tu krv by som asi dala vysetrit pre istotu.
ty teraz ides na IVF? nemam uz prehlad ked sme menej chodim 😅

ivta5
14. júl 2011

@mabumi ahojky, no a čo Ti poradil lekár, určite to treba vybrať ak pôjdeš na IVF a určite čo najskôr. To som nevedela, že sa to dá zistiť aj krvi. Mne moja doktorka hovorila, že endometrióza sa dá zistiť len laparoskopiou. Mne keď moja gynekologička robila sono tak hľadala polypy, no našťastie nič nenašla, ale to už bolo asi tam pred vyše pol rokom. Predtým ako mi odstránili endometriózu som mávala bolesti vaječníkov a podbruška, no ako mi odstránili ložiská, tak to prešlo, už to boli len občasné bolesti, teraz mi proti bolesti pomáha aj cvičebná zostava od Mojžišovej, a vraj to pomáha aj k otehotneniu, tak cvičím, výsledky sa vraj dostavia až po polroku, čiže pol rok sa bude končiť v auguste, takže veríme že to pomôže aj k IVF-ku 🙂, To cvičenie je inak pefektné, keď cvičím poctivo aspoň každý druhý deň, keď prichádza menzes tak len tak slabúčko cítim vaječníky no v priebehu prvného dňa to prejde. My sa chystáme začať s konzultáciou a následne stimuláciou v septembri, no ešte stále neviem výsledky AMH, takže ak mi nevolajú, tak predpokladám, že sú OK 😉 . Ty sa kedy chystáš na IVF?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre