Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

bbtina
4. jan 2011

@martini V Iscare je len doc. Tomáš, nikto iný z doktorov

martini
4. jan 2011

@bbtina Jáj 🙂, myslela som, že je to väčšia klinika, lebo napr. v Brne kam chodím je ich asi 4 alebo 5 🙂 Ďakujem za odpoveď.

tessinka
4. jan 2011

No, babule, tiež ste si toho prežili. A že sestrička kdesi kričala pri odbere... to už je len fakt podpora 😒 . Hádam už bude dobre.

Ktosi tu okolo Vianoc spomínal, že v iscare by mali fungovať od 10.1., či nie? Veď nech si oddýchnu, potrebujú to. Aby potom mali zasa silu sa venovať pacientom. 🙂 🙂 🙂

bbtina
4. jan 2011

@tessinka ale nech neoddychujú všetci ☹((( joj volať im mám a teraz neviem kde.....

lenkalienka01
4. jan 2011

@tessinka
vdaka za podporu, uz nehadzem, chcem verit 🙂

lenkalienka01
4. jan 2011

@martini
ja mam doporucene soft protokol, tak uvidim, dnes volali z heliosu, ze mam schvalenu ziadost, ale uz som to presunula do iscare.

martini
4. jan 2011

@lenkalienka01 A to si mala špeci žiadosť na soft? lebo inač normálne soft protokol sa neprepláca.

lenkalienka01
4. jan 2011

nie, to mi navrhol doc. pri mojom zdravotnom stave, ze tam mam vacsiu uspesnost a to ze sa nepreplaca neviem, ja som v tom , ze to bude stat okolo 1300 €

lenkalienka01
4. jan 2011

@martini
ajajaj zabudla som, soft navrhol v iscare, helios by mi dal standart predpokladam, lebo ani som o softe dovtedy nepocula

bbtina
5. jan 2011

mne dali v Iscare automaticky Krátky protokol, ono sa to dáva podla špecifikácie a ako kto na čo reauguje, a či je cyklus a ovulka pravidelný a pod....

terry123
5. jan 2011

@bbtina V Iscare zacinaju urcite od 10.1, takze az potom sa s nimi spojis.

terry123
5. jan 2011

@martini, @zlatanka30 My sme mali 2x dlhy protokol a vzdy PK . Teraz som brala fakt konske davky hormonov a pri OPU boli 3 velke foliky prazdne ☹ ,oplodnili len male a potom mi vlozili jednu blastocystu-zazrak....no neujala sa....
Takze vajicka nie su kvalitne. Da sa s tym nieco poriesit? Morfologia je tiez na nule....Docent hovoril o moznosti darovanych vajicok,no asi by som este chcela skusit cyklus s vlastnymi...
Neviem,co dalej....necham to asi chvilu plavat, nemam sil ...vyskusame prirodzene
@martini Na dovolenke nacerpaj nove sily, uzi si ju. 🙂

zlatanka30
5. jan 2011

@terry123 tazko sa rozhodnut,ci pk alebo nie. 😔 ja si to dodnes vycitam,moznost darovanych vajicok na sk trva velmi dlho.2-3 roky.nebud smutna viem ako ti je ani ja sa nemozem z toho este dostat a pomaly tomu je uz 3 mesiace. ☹
@lenkalienka01 helios soft nerobi,ze vraj nema uspesnost a sanca je miziva.tak mi bolo povedane ked sme odchadzali.inac aj my rozmyslame o tom softe.vsak uvidime,co nam povedia na buduci tyzden

tessinka
5. jan 2011

@zlatanka30 , ak môžeš, čo to znamená, že možnosť darovaných vajíčok trvá 2-3 roky? Toľko trvá, kým sa dostaneš na radu?

zlatanka30
5. jan 2011

@tessinka ano cakas na tie vajicka 2-3 roky.strasne ☹

lenkalienka01
5. jan 2011

@zlatanka30
no neviem ci je to tak ako vravia v Heliose, ale soft je setrnejsi a nie kazdej žene vyhovuje normal IVF a myslim, ze uspesnost tam je celkom dobra, ved kolko mamiciek otehotnelo prave po softe. Ja mam tiez moznost este jednu, ze darovane vajicka, ale to viacmenej nebudem absolvovat. Viete mi kočky povedat, kolko stoji ten soft protokol a mate snim uz nejaku skusenost ??? Ď.

zlatanka30
5. jan 2011

@lenkalienka01 ved soft robia v brne a su pomerne uspesny.pozerala som cennik na iscare a soft tam stoji nejakych 724 eur.ja by som celkom soft prijala kto vie mozno nam ho aj navrhne docent. 🙂

terry123
6. jan 2011

@zlatanka30 Nam nenavrhli soft,vzdy len PK,podla coho to davaju? Ked su pekne vajicka po odbere,alebo kvalitne spermie?
A ta cakacia doba na darovane vajicka? To je hrozne ☹ Ta cesta za babatkom je strasne klukata...ach jaj
@lenkalienka01co ste uz absolvovali? Tiez 2 IVF?

lenkalienka01
6. jan 2011

@terry123
nie, ja som absol. 3 x IUI a teraz idem prvý krát na IVF a dc. mi dopuručil soft.

terry123
6. jan 2011

@lenkalienka01 A mozem sa spytat aky je u vas problem?

bbtina
7. jan 2011

Ahojte kočky 🙂 A kto ide hneď vpondelok do Martina, aby osm vedela po kom sa rozliadať? Lebo ja áno 🙂

zlatanka30
7. jan 2011

@bbtina ja idem az 14.1 🙂

bbtina
7. jan 2011

nooo, to možno budem na kontrole 🙂

sliver
7. jan 2011

božinku už sa teším na ďalší týžden, zase to tu začne žiť a držanie palcov a tehulky...
držím vám veľmi palce, posielam veľké vrecia vírusov a hlavne vykročte správnou nohou do nového roka do iscaru
to ma teraz napadlo, už som na to aj zabudla že ked som išla na IVF tak som vkročila pravou nohou 😉 ja som na to fakt zabudla... vam držím veľmi palce nech urobíte tiež ten správny krok

janemari
7. jan 2011

Tak kocky posielam vam kazdej plnej vrece ved viete coho 😉

lenkalienka01
7. jan 2011

@terry123
ahoj, u mna je problem vysoka hodnota FSH = idem v 33 rokoch do prechodu. ☹ , tak preto navrhol dc. soft, aale bola som dnes u vestici a ta mi povedala, ze tento rok by som mala otehotniet a budem mat syna, to mi uz povedala 3 x. Tak sa necham prekpavit, ja uz len verim, ze ma pravdu 🙂

lenkalienka01
7. jan 2011

@janemari
dakujem , aj ja som si jedno vrece uchmatla 😀

zlatanka30
7. jan 2011

@lenkalienka01 a ake mas to FSH?
@janemari a j ja berem vrecisko 😀 😀 😀 😀

lenkalienka01
7. jan 2011

@zlatanka30
FSH= 37

zlatanka30
7. jan 2011

@lenkalienka01 och to je dost.je mi to luto zlatko. ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre