Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

bbtina
18. jan 2011

a my sme tiež neboli.....ani nám to nikto nenavrhol.Možno to záleží od toho čo vlastne člvoeku je.

Dievčatá tak máme 3 dobre oplodnené, takže volám vo štvrtok. No a pri tomto počte ťažko zvažujem, že by to malo byť bez PK

sliver
18. jan 2011

@bbtina - tfuj tfuj tfuj len tak dalej, nech sa traja bojovníci držia!!!!

petuska123
18. jan 2011

@bbtina tak teda nech sa poriadne uchytia

lasocka1
18. jan 2011

jej to je skvele drzkajte sa tehulky!!! ja cakam stale na schvalenie z poistovni 😖

zlatanka30
18. jan 2011

@bbtina mas to presne tak ako ja.aj ja som mala 3.a co ti povedala embryologicka.?drzim palce bojovnickom.

bbtina
18. jan 2011

@zlatanka30 no chcu mi dať PK, ale teda zajtra keď si budem volať, to je na tretí deň, tak ak su pekne podelene tak to chcem bez PK, povedal, že je to možné a vlastne po odbere mi to sama navrhla ako možnosť, že podla toho koľko sa oplodní a ako sa budú vyvíjať, ale mne sa pri tomto počte a pri prvom IVF zdá PK ako blbosť, aj keď som ju chcela, ale to by sme museli mať apson 6. A navyše ja chcem zrejme vkladať 2-pre istotu

zlatanka30
18. jan 2011

@bbtina ale ty si mala vcera opu ze?tak zajtra bude len druhy den takze ak nedas pk vo stvrtok by ich mohli vlozit.to bude treti den.ja bysom to tak asi uz tiez urobila.skoda,ze nedaju vsetky tri.

krista5
18. jan 2011

@petuska123
ahoj🙂
Hej odporucil nam ICSI a zakial nam schvalia ziadost tak mame absolvovat genetiku.....ty uz si sa rozpravala aj s koordinatorkou?

bbtina
18. jan 2011

@zlatanka30 no presne tak, štvrtok je na tretí deň tak som to myslela, ale napísala inak, mám si ráno o 8.00 zavolať a pani embryologička mi povedala, že teda ak ich náhodou budeme vkladať vo štvrtok, že to stiham byť do 10.00 v Martine, takže len čakám čo mi povie, ale predpokladám, že keďže boli 2 jednotkové vajíčka a jedno dvojkové vajíčko, že to jedno sa bude vyvýjať poslabšie, tak nám ostanú 2 embryjká a tie by som teda šupla do bruška. Neviem či v strdu v noci zaspím 🙂)))

zlatanka30
18. jan 2011

@bbtina nebij zaspis urcite
🙂

lubka0506
18. jan 2011

🙂 ahojky 🙂
ako sa máte? čo je nové? ja mám len to že KET som posunula o mesiac...nemá to zmysel od novéhop roku už mám tretie antibiotiká a som predopovaná...nech si organizmus oddýchne a hlavne sa očistí.
...babule na vás myslím a aj vás čítam 🙂 Držte sa!!!

bbtina
18. jan 2011

@lubka0506 ja neviem, nejaké je zlé obdobie, všetci sú chorí....ale máš pravdu telo si musí oddýchnuť, veď len tá stimulka čo dá zabrať

janemari
18. jan 2011

Ahojte pozeram,ze sa to tu chili ku tehulkovaniu,drzim palce aby to kazdej z vas vyslo.Ja som este stale v nemocnici,dnes mi prepustili vsetky partacky a dali novu,zhodou okolnosti sme si spolu robili vodicak,aky je svet maly 😀 Dnes skusaju den bez infuzii a som len na liekoch a ked to dobre dopadne pustia ma domov,dufam,ze uz zajtra alebo najneskor vo stvrtok. 😔

petuska123
18. jan 2011

@krista5 nie este nie

bbtina
18. jan 2011

@janemari myslime na teba,drzkam palceky nech si uz coskoro doma a hlavne v poriadku

zuzu100
18. jan 2011

@lenkalienka01 sedeli sme oproti schodom, prišli sme okolo 10:45 a boli sme tam do 12:30...doc. nám povedal šokujúce správy - SPG - malá pohyblivosť, morfológia 1%, u mňa zvíšené THS, FSH a mala som aj mykoplazmu....Chodili sme predtým do Košíc - tam povedali, že všetko je OK, aj hormonálny profil, aj SPG a výter ani nerobili 😒

petuska123
19. jan 2011

@zuzu100 ahoj tak ste ostali v soku z tych vysledkou vsak??,no podobne ako mi tiez morfologia zla a aj u mna fsh zle vysledky kolkosi mala ty??ja som mala 12,72 a idu ti opakovat tie hormony??lebo mne ano a podla nich sa rozhodne co dalej

lasocka1
20. jan 2011

uz niekomu schvalili ziadost na IVF podanu zaciatkom decembra?

lasocka1
20. jan 2011

a co je s crazybabenkou? uz sa raduje? 😀

janemari
20. jan 2011

Ja som uz doma,vcera ma pustili,ale nie s veseou prognozou,krcek je uplne skrateny ale je zasity a zatial to drzi zavrete.Obcas mam kontrakcie ale nastastastie zatial nepravidelne a musim verit,ze aspon do 32tt to nejako ustojim.A co sa tyka nasej crazybabenky stale je kinderko 🙂

crazybabenka
20. jan 2011

@lasocka1 tu som tu som.......maličkej sa nejak nechce.....no zajtra idem na pásy.....doky na poradni povedal, že do pondelku to už bude.....ale to isté hovoril aj minulý týždeň 😠 .....ak sa do pondelku nevypýta sama......tak v utorok že vraj vyvolávačka.....tak uvidíme 😉

lasocka1
20. jan 2011

@crazybabenka tak to ti velmi drzim palce :D veru no dietatku je dobre v brusku :D

bbtina
20. jan 2011

Jej,tak aj drzim palce🙂 tak ja som uz tiez doma s dvoma gulickami v brusku🙂

xeroma
20. jan 2011

@bbtina jej, tak vidíš, ako rýchlo to ubehlo. Ty si navrhla doc., že chceš vložiť dve, alebo to navrhol on sám? Lebo mám info, že nechce veľmi vkladať viac ako jedno

sliver
20. jan 2011

@bbtina - TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT a mnohonásobne viac ti posielam
a nezabudni: relax, ležkať, hladkať bruško a veget veget

bbtina
20. jan 2011

@xeroma no aj embryologicka a aj ja som chcela,kedze neboli rovnakej kvality,docemt nebol nadseny ale co mal robit proti dvom babam.v pohode vlozil🙂
@sliver dakujeeem

zlatanka30
20. jan 2011

@bbtina teraz uz len hladkaj brusko a hlavne vela odychuj. 🙂 my mame dnes genetiku za sebou ,celkom super posedenie.uz len rychlo schvalit ziadost.dufam,ze nebudem cakat dva mesiace lebo ma vykoti 😢inak aj ja chcem vlozit dve,ale to je este zavcasu riesit 🙂

bbtina
20. jan 2011

@zlatanka30 juj hladkam a kukam ako puk na tie 2biele bodky ,lebo mam aj foto zo sona hned po vklade🙂

zlatanka30
20. jan 2011

@bbtina ja som foto po prvom vklade zabudla pytat 😠 ale teraz budem.kolko bunkace ste vkladali?takze pk ani nebola

bbtina
20. jan 2011

@zlatanka30 no mne ho dal docent automaticky aj fotky vsetkych vajicok som dostala od pani embryologicky. PK nebola😀,jedno bolo 8bunkove a jedno5bunkove

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre