Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

crazybabenka
26. apr 2010

noooo ja mám doma strašný poklad......sa sama čudujem kde som ho našla 😀

janemari
27. apr 2010

crazy tichocko zavidim 😉

crazybabenka
27. apr 2010

janemari......nemáš čo......to sú roky ťažkej prevýchovy......rozmaznaný mamičkin jedináčik...... 😀

janemari
27. apr 2010

crazy tak si dam asi s tebou rande kedze byvas za rohom aby si mi dala rady ako ho prevychovat,lebo viem o com hovoris aj ked nieje jedinacik ale ten maznacik 😀 😀 😀

crazybabenka
27. apr 2010

to je už asi neskoro.....ja som s tým už začala na intráku.....a keďže ako tvrdí varím lepšie ako jeho mamička........tak som mala dobré "portfolio" na úpravu do správnych koľají 😉

janemari
27. apr 2010

Hm tak nic.Ja robim viac veci lepsie ako "mamicka" ale to je viac na problemy ako na priepsenie si 😀 Co uz ideme dalej.To cakanie mi uz lezie na nervy 😠

crazybabenka
27. apr 2010

mne už nie len to čakanie, ale tá nespravodlivosť leze na nervy.....keď vidím v správach tam odhodené dieťa v odpadkoch tam v hniezde záchrany....s toho mi až vrie žlč a k nám ten nepodarený bocianisko nechce priletieť.....tí čo deti nechcú tak ich majú kopec a my čo by sme mu dali hádam všetkú lásku sveta....ach jaj

janemari
27. apr 2010

crazy o tom by sa dalo hovorit do nekonecna.Je to skratka tak ti co deti nechcu ich maju kopec a ti co by ich aj chceli tak nemaju sancu ☹

crazybabenka
27. apr 2010

už nám len zostáva veriť, že pán doc. Tomáš a super sestričky s ISCARE pre nás spravia zázrak na počkanie a nemožné do 3 dní

janemari
27. apr 2010

crazy ja uz pomaly cakam 4 roky

miminap
27. apr 2010

ahojte kocky.pisem po dlhsej dobe,ako sa dari.ako som pisala davnejsie, cakame na tretie ivf.lieky mam doma, len uz ked som mala zacat so stimulkou,´po roku sa moja endometrioza zobudila a narastla zase cysta na tom jedinom kusku vajecnika,co mi ostal.pan doc. Az onemel,chuda. Neviem,co teraz.on povedalźe zacneme,lebo sa to moze zhorsitg,ale ja sa bojim,ze to bude posledny strateny pokus.som z toho hotova..

sliver
27. apr 2010

miminap ☹ ver tomu že to bude posledný úspešný pokus!!! ked do toho chce ísť daj tomu šancu, najmä ty tomu musíš dať šancu!!!

ja som bola dnes a podala som žiadosť o IVF, no ked mi dr. povedal všetky negatíva tak som mala chuť sa zdvihnúť a odísť, no ja viem že ma chce na všetko pripraviť..........
tak teraz čakám 😉

sliver
27. apr 2010

ozi niekto tu zháňal toho pána genetika z BA, tak bude tam 6.5., my ideme vtedy k nemu na pokec 😉

miminap
27. apr 2010

ja viem mala by som verit tomu pokusu, ale mam obavu, lebo jeden neusesny bol v case, ked endo spala a nic mi nebolo, ako mam verit, ze prave teraz, ked sa vratila to vyjde.. 😒
oj, stale len toto riesit dookola a cakat.. veeeecne cakat..

crazybabenka
28. apr 2010

sliver to idete ku genetikovi až do BA.....to bližšie sa nič nenajde?

crazybabenka
28. apr 2010

miminap neboj......mne "víde" v pondelok IUI a tebe IVF......ber to ako len ďalšiu prekážku matky prírody na ceste za vytúženým bábom, ktorú musíš prekononať.......aj ja som bola v pondelok na nervy a chcela som všetko vzdať.....ale tieto kočeny ma podporili.....dodali chuti.....manžel sa zaktivizoval na maximálny výkon pozitívnej energie.....a už verím, že všetko dokážeme a dopadne dobre.......a za chviľu si tu už len budeme robiť "čiarky" ktorá už má ten malý uzlíček radosti a už sa len budeme sťažovať na prebdené noci 😉 😀

megynka
28. apr 2010

dobré ránko 😉
sliver tak už aj ty si čakateľka 😉 🙂 neboj všetky tie negatíva ivf budú stáť za to keď ostaneš tehotná 🙂

miminap endo je fakt problém ale na druhej strane ja endo nemám a som tam kde aj ty, idem na 4 ivf a stále verím aj keď predchádzajúce 3 ivf stáli za nič ☹ ale verím stále 😉 🙂

janemari
28. apr 2010

miminap ahojky,tak ako vidim endoska vyvadza nielen u mna.Je to z mesiaca na mesiac horsie a to cakanie na schvalenie nepridava.Len dufam,ze kym sa k schvaleniu dostanem nebude uz endoska v extreme. ☹

zuzana
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janemari
28. apr 2010

zuzana no vidis este ma ja predehnes 😔 ale co uz zvykla som si ze sa vsetko vlecie.Len dufam ze ma neprejde nacisto chut a ked sa ozvu tak si nepoviem,ze kaslem na to a nepojdem do toho 😒

zuzana
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janemari
28. apr 2010

zuzana je to dost unavne v robote to nevyzera dobre,cakanie na ziadost a ktomu kopa inych veci.Nedajboze by som prisla o robotu tak neviem ako by som sa rozhodla s ivf 😒

zuzana
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzana_18
28. apr 2010

Ahojte baby!To som ja Zuzana,len mám konečne preč foto,ktoré nepatrilo mne 😉 .

zuzana_18
28. apr 2010

Sliver,tak idete aj vy na genetiku?Tak si priprav rýchle odpovede pre pána docenta 🙂 .Bol veľmi príjemný,len sa rýchlo pýtal na všetky sesternice,bratrancov,ujov,tety až som bola z toho zmätená. 🙂 Ja keždý deň čakám,že zavolá,len nejako stále nič.. 😒

sony44
28. apr 2010

ahojte, píšem prvýkrát, ale túto stránku som už niekoľkokrát navštívila a až teraz som sa rozhodla že sa k Vám pridám
janemarri - k tej žiadosti Ti chcem povedať že mne schvaľovanie trvalo presne dva mesiace-15.2.sme dávali žiadosť a 14.04. mi volali, že ju máme schválenú, tak musíš len čakať.Neviem, ako to je, ale 1. ivf sme mali schválené do mesiaca.

megynka
29. apr 2010

dobré ránko 😉
vitaj sony, tak ty už začínaš stimulku? alebo si už začala? 😉 a aké si dostala lieky a protokol?budem držať palce 🙂
krásny dník všetkým 😉 🙂

sliver
29. apr 2010

zuzka no som zvedavá na toho genetika, no neviem čo si mám pripraviť 😉 u nás nič v rodine nie a nebolo, tak neviem čo mu poviem 😉

sony vitaj

megynka
29. apr 2010

sliver bude sa ťa pýtať na tvojich súrodencov, na rodičov a na ich súrodencov a na ich deti atď, a na všetkých že koľko majú detí ak nemajú tak či nevieš príčinu, ak niekto zomrel tak na akú chorobu a tiež na všetky choroby ostatných, aspoň my sme to tak mali a kreslili si taký malý rodokmeň 😉 🙂 my sme na to boli v Žiline

sliver
29. apr 2010

megy dakujem, budem sa musieť pripraviť 😉
ináč my na to IVF pôjdeme až po lete, lebo teraz dva mesiace čakáme a protokol nám vychádza jul, august a v auguste už máme naplánovanú dovolenku tak až po nej začneme so stimuláciou.....
škoda, trošku ma to mrzí že to oddaluje ale čo už, počkáme....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre