Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

moniatko13
20. apr 2011

@hope2011 viem,viem čo robil..moja predstava je veľká..keby že viem ,že si to ty ,tak ti poviem aspoň ahoj.. 🙂 🙂 🙂 🙂

hope2011
20. apr 2011

@moniatko13 no ved toooo, ze sme nevedeli o sebe...ale nabuduce uz sa spozname...takze co teraz u vas bude nasledovat????

krista5
20. apr 2011

@hope2011
drzim silno palceky, aby to druhý krát vyšlo🙂🙂

helen5
20. apr 2011

@lubka0506 ahoj ja idem už rano dnes som dostala MSa rano už idem do martina okolo 7 tam mam už biť tak uvidim ako a ked mam menzes to tieš višetruju aj cez to .čo asik budu robiť mi okrem krv .napiš mi abi som vedela rano ako sa mam nachystat

helen5
20. apr 2011

@hope2011 ahoj rano už idem a to neboli ked pichnu iniekciju a kde to pichaju do brucha alebo kde rano medzi 7 tam mam bit tak som zvedava ako dopadnem drž mi palce . a manželovi čo asik budu robit ja mam ist na krv

helen5
20. apr 2011

@xeroma tam možeš volať kedy kolvek nič nepovedia ja idem zajtra rano hned na 7 h

hope2011
20. apr 2011

@krista5 dakujem ti moc, moc, moc!!! verim aj ja ze to vyjde...ale som realista..takze ocakavania su....ale, je tam to ALE.....vsak uvidime🙂 a ty sa ako mas???

hope2011
20. apr 2011

@helen5 nebojkaj, nic ta boliet nebude...vsak urcite ti uz injekciu pichali🙂 presne tak to boli🙂 a manzel??? ja neviem, pretoze neviem co vam idu robit...preco vlastne ides na krv???

moniatko13
20. apr 2011

@hope2011 IVF..ja dúfam,že niekedy na d´budúci týždeň mi budu vyberať folikuly a budu v nich nejaké vajíčka a potom malé embrya...tak toto u mňa bude nasledovať..ak to všetko pôjde 🙂 😉 🙂 🙂 🙂 tak ako to ma isť..

helen5
20. apr 2011

@hope2011 idem na krv ale to višetruju aj ked ma žena menš. to som chcela vediet ako to je vtedy lebo som mala prist hned ako budem mat drzhy den ms vieš ako to prebieha

moniatko13
20. apr 2011

@helen5 aj ty ideš na IVF?MS si dostala po PROVERE,tak to ti budu robiť sono brucha,takže kľudne môžeš mat MS...a keď si ešte len na začiatku,tak to ti budu len brať krv...

helen5
20. apr 2011

@moniatko13 a čo su to tie folikuli čo to vlasne je a aj mne to asik budu robit ja rano idem do martina na krv

helen5
20. apr 2011

@moniatko13 a tp len krv mi zoberu a viac nič a manželovi nič nebudu teraz robit.a to sono bruch to ako robia ved preto mi kazali prist hned ako dostanem menštru. a na druhy den a ty si už bola tak a čo ti robili mne sa už teraz nohy trasu

moniatko13
20. apr 2011

@helen5 no folikuly su také bunky(alebo niečo také ako machuľa)a v nich sú vajíčka ..môžu aj nemusia,to lekári nevedia povedať cez sono ,zistia to až keď ich vlastne vyberú potom sa ukáže,že v kolkatich boli vajíčka....keď budeš mať stimuláciu,tak si budeš pichať injekcie,aby ti tie folikuly rástli a množili sa...ved to ti ešte presne povedia,keď budeš mat pohovor s koordinátorkou ,ona ti všetko povie a ukáže..snád som ti to dobre vysvetlila..

helen5
20. apr 2011

@moniatko13 nejdeš rano do martina alebo kto ma rano cestu tieš ide do martina

moniatko13
20. apr 2011

@helen5 ty si ešte na začiatku? koľko krát si tam bola

helen5
20. apr 2011

@moniatko13 ja rano idem už do martina na medzi 7 až pol deviatou mala bisom bit tam a uvidim ako dopadnem a ty kedy ideš do martina a odkial si ty ja od tatier

moniatko13
20. apr 2011

@helen5 ja som tam bola dnes a robili mi sono zo spodku,keď že už nemám MS no a pozerali mi tie folikuly

helen5
20. apr 2011

@moniatko13 teraz idem len druhy krat 1 som bola 28:marca

moniatko13
20. apr 2011

@helen5 ja od Dubnice

helen5
20. apr 2011

@moniatko13 a ty si ako natom moja ktori krat si už ty tam

helen5
20. apr 2011

@moniatko13 zdaleka si kolko maš kilometrov zajtra popišeme napiš aj druhym idem už čau a drž mi pakce ahoj

moniatko13
20. apr 2011

@helen5 tak to ti ešte nič také nebudú robiť,len krvičku dáš..neboj to zvládneš....

moniatko13
20. apr 2011

@helen5 to bude moje 1 ivf

sony44
20. apr 2011

@hope2011 jóóój moja, to ma mrzí, že Ťa to bolelo,viem si to predstaviť, u mna sa nemohli dostať do maternice, pri transfere, doc. už bol z toho celý hotový ( od bolesti som sa až uhýbala, čo mi bolo veľmi nepríjemné, ale aj no bol z toho nešťastný že ma to tak bolí), takže mi povedal, že ho mám vždy upozorniť, že sa mi tam je ťažko dostať 🙂 a odvtedy vie ako na to.... 😉 ( teda vedel aj vtedy, len to nečakal že to nepôjde)on si nemôže pamätať, u koho je problém sa tam dostať 😉 takže ja som potom pri iui vždy túto info povedala sestričke a tá mu to jemne pripomenula
ale dúfam že Ti je už lepšie...... neboj táto bolesť stála za to!!!!! 😉 a budete mať bábatko...... držím silnoooo palce

zlatanka30
20. apr 2011

@sony44 zajtra mas den d 🙂

sony44
20. apr 2011

@zlatanka30 - ahoj, no ešte neviem či to bude zajtra, ale strašne by som chcela, aby bolo všetko dobré, či to bude zajtra alebo v sobotu, ved sama vieš aké je to vrtkavééé....... a dnes zas preletel bocian ponad náš dom, to už nemôže byť náhoda, no nie!!!!!! 😉
a ty ako ????

zlatanka30
20. apr 2011

@sony44 bude to zajtra uvidis.taketo znamenia poznam my sme pri prvom ivf ked sme isli do mt cez cestu prebehli 4 srnky a to bolo znamenie.4 vajicka. 😀 napchavam sa proverou,ale citim sa nejako divne boli ma brucho .dufam,ze nedostanem skor.dnes som len 21dc.ma porazi.

sony44
20. apr 2011

@moniatko13 držím palce, aby folíky rástli a aby v nich boli pekné vajíčka, ty máš dlhý protokol??? a čo picháš? 🙂

sony44
20. apr 2011

@zlatanka30 - tak za chvílu picháš diphereline??? nie neboj nedostaneš tá provera to udrží..... inak fakt sú to nervy, toto by neveril ten kto to nezažije, čo všetko musíme podstúpiť či už po fyzickej stránke alebo po psychickej...... a ty si teraz domka??? alebo chodíš do práce( už neviem či som sa to pýtala teba, alebo niekoho iného)

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre