Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

sony44
3. máj 2011

@hope2011 - moja asi si si už v iných príspevkoch prečítala, že to teda naisto nevyšlo, ale ideme dalej, zajtra ti držím palčeky, aby si našla tie vytúžené //....

moniatko13
3. máj 2011

@sony44 ďakujeme aj za hope....ja ráno budem ešte volať do centra či zajtra,alebo štvrtok si ma isť pre mojich bojovníkov.... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
@oknosmas juu mi sa tu na fóre ,tešíme aj z toho mala,človeka to až pri srdiečku pohladí ako sa tu krásne navzájom povzbudzujeme a dávame si silu a nadej..držím vám palce. všetkým posielam smajlikov pre dobru náladu 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
@zlatanka30 moja daj tomu ešte nadej,nevzdávaj,ved sme silne..

hope2011
3. máj 2011

@terry123
@oknosmas dakujem vam velmi, velmi pekne...ste zlaticka...hm...uvidime, co nas zajtra caka...dam vediet

hope2011
3. máj 2011

@helen5 no vidis...takze nic strasne sa nedialo...co ti konkretne brali??? este stale ti robia hormonalny profil...neviem, co bude dalej...lebo vobec neviem, co ti doteraz presne robili...a o dva tyzdne asi budes vediet vsetky vysledky, tak potom sa urcite rozhodne co dalej....a pri tom prvom pohovore co ste mali s docentom vam navrhol uz iui, alebo uvazoval hned aj o ivf?

hope2011
3. máj 2011

@sony44 ahojky sony moja....tak som stastna ze si nestratila nadej a ze ides bojovat...my sme tu pri tebe a budeme neustale....budeme sa tu navzajom podporovat, kym nebudeme tehulky a mamicky.....je mi inak teraz dost tak smutno...lebo tu sme naozaj ako take kopky nestastia....ja zajtra...boh vie co napisem....nechcem nic privolavat....takze to nejdem teraz riesit...ale proste naozaj je mi to vsetko tak luto...ze sme predsa ludia, ktori tuzia mat svoje babatko...a ta cesta je tak priserne klukata....urcite vsak je svetielko na konci, ktore caka a pride...proste zvladli to ine, zvladneme aj my......
prosim ta, ale dalsie moznosti budes mat,???? ja chcem uz teraz na ne mysliet, aby som ti posielala len a len pozitivne myslienky...aby to konecne vyslo🙂

helen5
3. máj 2011

@sony44 a okolkej si tam bola ty mi sme boli 2 narade . a bola tam jedna a sestrička ju upokojovala na kraji sedela . a sestrička prinej čupela tak mi sme tam boli 1 už rano o pol siedmej sme čakali pred dverami ale potom nas predbehli jedni bola tam jedna vizerala ako činanka šikme oči . ty si tam okolokej bola askim z manželom
🙂

helen5
3. máj 2011

@moniatko13 a ci tila si sa ako dlho ta robili . či ani nie ja neviem ake pridu visledki tak uvidime o dva tyžne

lubka0506
3. máj 2011

@hope2011 neboj bude to dobré!!!Držkaj sa... 😒
@sony44 správne rozhodnutie...hlavu hore a ide sa dalej! 😒 Ako sa to lahko píše že?!

hope2011
3. máj 2011

@lubka0506 dakujem moc....mam uz dnes poriadnu depku asi.....co uz bude zajtra???

helen5
3. máj 2011

@sony44 aj mi ti držime moc palce anech nam to už všetkim vinde a abi sme už kočikovali spolu.

helen5
3. máj 2011

@hope2011 to druhe a brali krv na AMH. a šlo to do blavi a dvatyžne čakat tak uvidime ale dnes tam bola aj dost babi aj sony vravela lebo musia viac aspon 50 žena a to aj z blavi tak som zvedava ako dopadneme ale dufam že dobre dufam si ako bude . život ide dalej horšie veci sa deju a vidržala som tak aj to a ja som silana bojujem
🙂

helen5
3. máj 2011

@hope2011 zajtra ideš do martina tak dajvediet ako si dopadla budeme držat palce tak drž sa

hope2011
3. máj 2011

@helen5 dakujem pekne, zajtra do mt nejdem...testujem doma🙂

sony44
3. máj 2011

@helen5 - no to som bola ja 😔 super výkon, čo!!! trapas, ja sa s touto sestričkou a s koordinátorkou poznám, tak sa ma prišla opýtat, ako a na mna to nejako dolahlo...pritom som vedela že je to negatívne...ale ja mám tých problémov viac, tak asi jedno s druhým, ved som si aj vravela, že som sa mohla ovládnuť, ale čo už...tak už vieš ako vyzerám....teba si neviem vybaviť, držííím palce, nech je tá cesta za bábatkom priama

sony44
3. máj 2011

@hope2011 ozaj - a kde máš fotečku???

sony44
3. máj 2011

bože baby, skoro som dostala infarkt..... muž tu zvýskol , ešte čakám dokedy vydrží gauč....a to je 2:2 😉

sony44
3. máj 2011

no myklo ma zas...ak to pojde takto, tak zajtra kupujeme nový gauč... 😀 to je nenormálne. ale si aj vy fandíte,lebo je tu mĺkvo...

xeroma
3. máj 2011

@sony44 ja som jedným očkom aj tu.....ale hokej musím prepínať,lebo ma tiež myká🙂))))

sony44
3. máj 2011

@xeroma ahoj a čo robkáš????

sony44
3. máj 2011

@xeroma - ako sa cítiš? okrem krížov už sú aj iné príznaky... ???držkaj sa

xeroma
3. máj 2011

@sony44 už som znudená ako hovädo......som zvedavá,že ked si na tú lenivosť zvyknem,ako sa potom rozhýbem🙂)) kríže už menej, teraz skôr prsia. čo tipuješ,vyhráme?

sony44
3. máj 2011

@xeroma - no mali by sme, nie?! aj ked korytnačka povedala že rusi!! 😀 zatial jej to vychádza!!! 😝

oknosmas
3. máj 2011

☹ pekny zapas... smutny koniec ☹

xeroma
3. máj 2011

korytnačka mala pravdu....

sony44
4. máj 2011

dobré ráno....
@xeroma - no to by človek nepovedal, že jej to vyjde!!!škoda ☹
@hope2011 - ako moja? ja som nervózna asi aj za teba..., ale ak sa neozývaš, tak si určite bežkala do iscaru, na krvičku, aby si to mala už dnes potvrdenéééé.... čakááááám na dobrú správu, ved sa to tu musí roztehuľkovať....

sony44
4. máj 2011

@moniatko13 - no ako ??? už bežkáte na vklad???držkaj sa....nevonaj sa.......a plný močový mechúr....

moniatko13
4. máj 2011

ahojte.tak u mňa sa transfer bude konať až zajtra,dnes som tam volala a povedali,že embrya ešte nemajú správnu veľkosť,že sa to pokusy zajtra vybrať,ale čo keď nie..už som si aj poplakala,ja sa tak bojím,že moji bojovníci nenarastú,ale prečo ved boli skoro všetky jednotkové... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
@hope2011 moja aspoň ta nám povedz dobru spravu,už sa teším aj za teba.. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

moniatko13
4. máj 2011

@sony44 ahoj .tak u mňa sa transfer bude konať až zajtra,dnes som tam volala a povedali,že embrya ešte nemajú správnu veľkosť,že sa to pokusy zajtra vybrať,ale čo keď nie..už som si aj poplakala,ja sa tak bojím,že moji bojovníci nenarastú,ale prečo ved boli skoro všetky jednotkové...

moniatko13
4. máj 2011

@xeroma no teraz nás čáka zápas bud Fínsko,alebo česko,ja len dúfam,že to nebude česko....nuž naši chlapci budu musieť zabojovať ako správny bojovníci.. 🙂 🙂 🙂 🙂

mabumi
4. máj 2011

@moniatko13 ahoj, nezúfaj ešte, aj ja som to tak mala. po PK na piaty deň boli zrazu 2 - 3kové a nevedeli či vôbec ET bude a na 6. deň som bola na vklad 😅 . sú to hrozné nervy, ale musíme vydržať 😉

@hope2011 držíme palce všetky a čakáme 😅

kočky ja mám ísť v piatok na kontrolu sliznice pred KET. dnes mám 11. dc a začala som špiniť. asi je to z toho estrimaxu, však? nemáte skúsenosť? mala by som zavolať do MT alebo to mám nechať tak do toho piatku? Ďakujem za rady 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre