Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

terry123
5. máj 2011

@helen5 Ahoj.Ja som vcera v MT nebola,len sa chystam.Cakam na schvalenie ziadosti a potom si pojdem po lieky.
@daska1977 Nech to uz rychlo schvalia a ideme do toho 😉
@moniatko13 Dakujem. 😉 Super, tesim sa ,ze jeden bojovnicek vyhral 😉 Nech sa ti pekne zahryzne do bruska a uz tam pekne zostane najblizssich 9 mesiacov 😀
@mairi1 Ahoj. To je super dalsia tehulka 😉
Boli ste na IUI, ci na IVF? A na kolky krat to vyslo?
@sony44 Posielam ti kopu optimizmu.Cmuuk 😉

mabumi
5. máj 2011

@moniatko13
@sony44
@sliver
ahojte, tak docent mi povedal, že stačí prísť v piatok na kontrolu a že si mám dovtedy ešte zvýšiť dávku Estrimaxu na 3x1 😕 . veľmi ma to prekvapilo, čakala som skôr že mi ju zníži alebo vylúči úplne. no uvidíme teda, som zvedavá na zajtra 😵
Ďakujem za rady a pekný dník
moniatko má dnes veľký deň, však? tak držím palce 😵

sliver
5. máj 2011

@moniatko13 - jeden krásny bojovníček, držím palce!!!!
hlavne klud, ležať a iba hladkať bručko, žiadná iná činnosť neprichádza do úvahy 😉
takže veľmi silno držíme palce a posielam tehu TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

zlatanka30
5. máj 2011

@sliver bozinku ty uz 29.tyzden ako to leti. 🙂

sliver
5. máj 2011

@zlatanka30 - jojo, už čoskoro, aj ja som rada, neviem sa dočkať 😉
nech to len letí a je tu letooooo a malinká....
božinku a to si pamätám ked som bola že 9tt 😀 😀 😀 , vtedy som si ani nevedela predstaviť že raz budem 29tt.....

zlatanka30
5. máj 2011

@sliver verim ti.zavidim,ale v dobrom 🙂

bbtina
5. máj 2011

@sliver a ako pokračujete s domčekom 🙂?

moniatko13
5. máj 2011

tak už som doma,bojovníček je v mojom brušku,tak nech do mňa riadne zahryzne,mňa to bolieť nebude...
@sliver ďakujem za vírusyky,hneď som si dala,a normálne mi chutili..aj ja posielam malej veľa zdravíčka do bruška.. 🙂 🙂 🙂 🙂
@mabumi ďakujem,a ja ti držím palce ešte viac.. 🙂 🙂 🙂

moniatko13
5. máj 2011

@mairi1 gratulujem mamina,,to máš veru pravdu,personál ,je tam strašne zlatý,až taky dobrosrdečný.. 🙂 🙂 🙂 🙂 nech sa ti dari.. 😉 😉 😉 😉 😉

moniatko13
5. máj 2011

@terry123 ďakujem tak,tak nech sa zahryzne,ale tých 12 dni čakať ,to bude o nervy,ale treba myslieť pozitívne.. 🙂 🙂 🙂 🙂

mabumi
5. máj 2011

@moniatko13 to je super, teraz sa môžeš ukľudniť, oddychovať a vychutnávať si ten pocit, že je v tvojom brušku dieťatko. tak to hovorí docent, to je zlaté, však? že nepovie embryo ale dieťatko 😵 .
tak z celého srdca prajem, nech sa tam udrží tých necelých 9 mesiacov 😵 😵 😵 . a nabudúci týždeň sa budem snažiť ťa dobehnúť 😅

sliver
5. máj 2011

@bbtina - snažíme sa 😉 😉 trošku starosti ale aspon mi čas rýchlejšie ubieha 😉
ono zariadovanie je ešte v poho ale predaj bytu to je zatrest.... stále niekto chodí kukať a dohadovať sa dokola s tým a tým....
jééééj ty si 18tt, aj tebe to riadne letí, už ideme zisťovať čo to bude??? 😉 som zvedavá a nedočkavá 😉

mabumi
5. máj 2011

@sliver a kde bývaš ak sa smiem spýtať? a kde budete mať domček? môžeš aj do IP ak nechceš verejne. aj mňa to všetko čaká, predaj bytu, dom máme rozostavaný. dúfam, že aj tt ma čaká 😵

moniatko13
5. máj 2011

@hope2011 ešte si neni doma?asi hcg bol dobrý,tak riadne oslavuješ,držím palce,nech to dotiahneš do víťazného konca.. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

moniatko13
5. máj 2011

@mabumi už sa na to teším ako ma dobehneš..áno hovorili hneď bábätko a nie embryo..to je také krásne.. 🙂 🙂 🙂 🙂 o tyždeň budem na teba moc moc myslieť,nech to dobre dopadne.. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

sliver
5. máj 2011

@mabumi - som zo ZA a idem sa sťahovať do MT 😉
sa ma akurát kamoška včera spýtala že či ma to neťahá do MT preto lebo tam bola "splodená" naša malinká, že sme na to naviazaní 🙂 🙂 🙂 🙂 ale mňa to vôbec nenapadlo.... to je iba náhoda 😀
dočkáš sa, neboj, život je plný zmien.....

bbtina
5. máj 2011

@sliver ja som tým tiež prešla, takže to veeeľmi dobre poznám 🙂
Noooo, na 16.5. sme objednaní, tak uvidíme ako sa krpce antočia, či aspon jedno ukáže,že čo to je 🙂

terry123
5. máj 2011

@moniatko13 🙂 To je krasny pocit mat babulko v brusku,vsak? Pekne sa on teraz staraj,rozpravaj sa s nim a na ine negativne myslienky nepomyslaj...no viem,co su to za nervy.Skus sa niecim zamestnat,relaxujuj a ubehne to raz dva.
@mabumi Na buduci tyzden budes ty dalsia pani "na holenie" 😀 😀 moc moc drzim prsty 🙂
@sliver No pekne ti to odsypa, za chvilu nam rodis 😉 Budete mat krasne leto s malickou 🙂

mabumi
5. máj 2011

@terry123 hej, mala by som ak všetko dobre dopadne. zajtra sa dozviem akú mám sliznicu a potom už len aby sa maličké prebralo po rozmrazení 😵

hope2011
5. máj 2011

@moniatko13 ahooooj mojinka....tak co zobrala si si tehu mylsienky, ktore som ti tam nechala???? veru nechala...myslela som tam na teba🙂 ako si dopadla???? ako sa citis????

hope2011
5. máj 2011

ahojte vsetky moje......takze krvicka chvala bohu potvrdena....nemala som kedy prist na PC, tak preto davam vediet az teraz.....sme boli nervozni cely cas, kym nam to nezavolali.....ale musime sa modlit dalej, aby vsetko islo ako malo🙂 dakujem vam vsetkym za vasu podporu a za to ake ste uzasneeeeee!!!!!!

zabka1124
5. máj 2011

@hope2011 gratulujeeeemmm, inak krasny nick mas, uplne Ta to vystihuje, ja si ho dam asi tieezzz 😀

hope2011
5. máj 2011

@zabka1124 no ty si zlataaaa.....🙂 ano ten nick bol naozaj umyselne tak vybraty, lebo stale vo mne je nadej.....a dakujemeeee......len musime byt este poriadne opatrni...este daleka cesta pred nami....len pozitivne myslienky mat......🙂

terry123
5. máj 2011

@hope2011 Tesim sa 🙂 🙂 🙂 Opatrujte sa s bublinkou 😉

sliver
5. máj 2011

@hope2011 - gratulujééééééééééém
krásne
jojo ono jedna starosť vystrieda druhú.... teraz budeš dúfať nech už máš prvý trimester za sebou.... potom či je maličké vporiadku a potom ked sa narodí tak doživotná starosť on.... ale všetko sú to príjemné starosti.....
nebojkaj, bude všetko dobré a užívaj si radosti!!!!

hope2011
5. máj 2011

@terry123 anooo, dakujeme...aj s fazulkou....🙂

hope2011
5. máj 2011

@sliver no presne si vystihla co citim...proste sa bojkam...ale asi je to normalne...to kazda zena sa boji o to najcennejsie....veru, mas pravdu....budeme len trpnut cely cas....ale dufam a verim, ze si to budem aj pekne uzivat...🙂 len pozitivne mysliet...je teraz dolezite.-)

zabka1124
5. máj 2011

@hope2011nooo, uz len pozitivne mysliet a hladkat brusko🙂!!Dufam, ze sa coskoro vsetky postupne k Tebe pridame 😉 😎

mabumi
5. máj 2011

baby neviete mi niektorá poradiť? Zajtra mám ísť do MT na kontrolu sliznice pred KET, ale aj na pohovor s embryologičkou. musí byť na tom pohovore aj manžel? neviete? VĎAKA 😉

mabumi
5. máj 2011

@xeroma ty by si si mohla pamätať. nevieš mi poradiť k tej otázke vyššie? dík 🙂 . a ako sa máš?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre