Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

helen5
26. jún 2011

@petuska123 nepoznam taku trasu moja a čo robiš teraz byvate sami v dome alebo z rodičmi byvaš

petuska123
26. jún 2011

@helen5 vsak po vyse napisala ako dopadla tak si precitaj.my byvame so svokrovcami v dome

helen5
26. jún 2011

@gabi.k tak ty si už postupila riziku a ako si sa citila ked si sa prebrala . a mala si velke bolesti a pondelok ideš na kontrolu tak držime palce mala si to dobre tolko vajičok

helen5
26. jún 2011

@petuska123 vraj mala kus bolesti ked došla domu . tak počkaj ako mi dopadneme moja chodiš do prace či marodiš ja marodim

petuska123
26. jún 2011

@helen5 ja chodim do prace. v utorok uz nastupujem makat potom po vklade si berem tyzden dovolenku

petuska123
26. jún 2011

no odchadzam pod sprchu.a hadam zalahnem do postielky.

helen5
26. jún 2011

@petuska123 ahoj moja zajtra sa stretneme tak zatim ahoj a držme sa na zajtra papa

helen5
26. jún 2011

@petuska123 to bisi nemala ist vobec do prace v utorok po zakroku mala bisi biť už doma a čo robiš ty ja som na marodke tak odichujem a už si si podpisala papiere ja idem teraz už mam prečitane tak idem ich popodpisovat

petuska123
26. jún 2011

@helen5 no vsak uvidim ako sa budem citit..ja som uz odovzdala vsetky papiere.mam pokoj s nimi.

helen5
26. jún 2011

@petuska123 to si už odovzdala v piatok tak super a ty čo robiš v praci moja

helen5
26. jún 2011

@petuska123 tak ja už idem sa poumivat a popozerat kus telku tak sa maj a zajtra sa stretneme .tak sa zatim maj a dufam že nam to dobre dopadne

lenkalienka01
26. jún 2011

baby, čo idete zajtra, držím palčeky 🙂 Ja začínam so stimulkou cca za týždeň 😉

petuska123
26. jún 2011

@lenkalienka01 dakujeme 😉

v555
26. jún 2011

@petuska123-treba pochopiť jednu vec,nie od centra záleží,či otehotnieš alebo nie.Ale v Heliose mi už nevedeli čo ponúknuť,stále dookola to isté a výsledok nulový.Skúsila som Iscare ale nevedela som sa rozhodnúť či Iscare alebo Helios v Brne,neviem prečo išli sme do Iscaru.Asi tak.Dúfam,že to neoľutujem...... 😉
@helen5-ja som už vrazila 6500€ do IVF,aj ked som išla cez poisťovnu aj tak ma to vyšlo veľa peňazí,nemáš mi čo závidieť........

gabi.k
26. jún 2011

@v555 neolutujes 🙂 a helen je helen...ona sa ta to aj tak spyta zajtra, a ked nie zajtra tak pozajtra 🙂 myslime pozitivne, 🙂

v555
26. jún 2011

@petuska123,prosím Ťa nechystaj sa do práce na druhý deň po OPU,nesiľ sa.Nemá to význam.Ak môžeš zostaň doma až kým ti nevložia embryjká.Ja s mojimi skúsenosťami by som nešla do práce ale rovno na PN.Ak budeš mať po OPU bolesti,nič Ti lepšie nepomôže len Ibalgin 400 alebo Brufen a veeeeeľa vody,tak ako ti to už radila sony.

v555
26. jún 2011

@gabi.k-verím,že neoľutujem ale ja som trošku iný prípad ako vy.Mne odumierajú embryjká už počas PK a nik nevie prečo.Preto sa bojím. Píšem,že to nie je o centre ale stále verím,že to teraz vynde.Ja myslím pozitívne už 5 rokov a ........

gabi.k
26. jún 2011

@v555 a...... teraz to vyjde 🙂 nebojkaj.. a tu Doc. ti dal aj inu moznost??? teda riesenie co dalej?? idete na Pigd?

v555
26. jún 2011

ano dal mi tri možnosti,povedal,že budeme robiť všetko preto ,aby sme dosiahli naše vlastné babo.Ale ešte čakám na AM hormon.Buď pojdem do IVF s agresívnymi liekmi alebo do darcovkych oocytov alebo darcovské embryá ale na to sa čaka aj tri roky.
PIDG mi nenavrhol,ale už by som do toho nešla,buď to teraz vynde alebo už na to zabudnem,je to ťažké ale už som rozhodnutá.

gabi.k
26. jún 2011

@v555 aha... no netusila som ze darcovstvo je taky dlhy proces.... preco az tak dlho to trva? evidentne som si prezila toho menej ako ty... 😨

v555
26. jún 2011

@gabi.k-pretože na Slovensku za darcovské oocyty darkyňa nedostane nič.Nie sú na to kočky,ale v Čechách to frčí,tam sa čaká menej.Zato ja by som zacvakala za vajká 3700€.Neprajem to nikomu zažiť,cez čo sme prešli my s manželom ale je nás tu takých určite viac a s horšími skúsenosťami a diagnozami.Čo už.

gabi.k
26. jún 2011

@v555 dobre...teraz sa spytam ako totalny laik.... no povedzme ze ja mam velku urodu, nieco si zmrazim.. a ostanu este... ked ich darujem....ja nedostanem nic a ty zaplatis 3700 eur... fuuha... spravne som to pochopila?? a mozu ich dat tebe, alebo ja neviem robia nejake testy vhodneho darcu a prijemcu ?
ja som minuly rok 2x potratila co sme pocali prirodzene a tiez som povedala,ze by som to nepriala ani najvacsiemu nepriatelovi cim som si presla...takze trosku ta chapem aj ked z ineho uhla ...ale chapem ☹

zuzu100
26. jún 2011

Ahojte, už 2. deň pichám Menopur 3xprások 1x vodicka....zacinam trosku citit podbrusko...to je v poriadku?
Podla Vás mozem este sportovat, alebo radsej len odychovat? Utorok ráno ideme na odber a sono...

ivta5
27. jún 2011

@gabi.k Ahojky, tak ako???

ivta5
27. jún 2011

@v555 Ahojky, ok teda tak neskôr.

ivta5
27. jún 2011

@v555 ahojky, ja som si myslela, že vo všetkých centrách sú takmer rovnaké ceny. I keď v jednom centre, nás vždy skásli za každý odber krvi, tu sa mi to zatiaľ nestalo.

ivta5
27. jún 2011

@gabi.k Ahojky Gabi, GRATULUJEEM 14 kúskov, vau teda to je perfektné. A kedy idete na vkladanie??? A ostávaš pár dní doma, či ideš do práce?

zuzu100
27. jún 2011

Ahojte, este jedna otázka, mozno máte skusenosti 🙂 - Dopherelin picham sikmo ale Menopur treba kolmo...Zabudla som opytat, ako hlboko treba pichnut ihlu...mám oranzovu, trosku kratsiu ihlu a pichala som tak do 3/4..... 😒

sliver
27. jún 2011

@gabi.k - to máš presne ako my 😉
aj my sme mali 20 a potom ich bolo 14....
no ja som mala OHSS a sama som prišla s bolesťami na tretí deň.....
a je pravda že ak sa ti nebude niečo zdať vklude môžeš lieky od bolesti lebo ešte nemáš mimčo v brušku, ja som si dávala....
no a stále to isté dokola omielané: veľa vody a vody a vody.........
držím veľmo palce nech sa krásne oplodnia nech máte aj na neskôr 😉

gabi.k
27. jún 2011

@ivta5 dakujem...no na vklad ideme po PK a vraveli stvrtok alebo piatok....ja ostavam doma...viem ze to bude psychiatria, ale dako vydrzim...uvidime...ako prekoname prve 3 mesiace a potom sa uvidi.... 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre