Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

sliver
6. júl 2011

@petuska123 - ajojkyyyyyyyy
som rada že si sa k nám vrátila!!!
podľa mňa majú tie injekcie isto nejaký vplyv aj na tento cyklus, lebo vlastne boli na to aby ti správne fungoval organizmus, ako toľko vajok sa isto nevytvorí na to boli tie hormony ale ja by som sa snažila ostošesť 😀 😀 😀
počula som prípady ked otehotneli kočky po neúspešnom IVF.... jedna dokonca býva vedla v paneláku 😉

lenka_21
6. júl 2011

@lenkalienka01 @daska1977 @v555 @buby01 @sony44 @moniatko13 @gabi.k
Baby, tak vidim, ze ste tu vcera mali dobru party 😀 😝 😀 😝 ... musim Vam poslat moje cislo na mob., aby ste ma na buduce pozvali 😅 😎 😎 Vidite co spravi jedna "uprimna" sprava 😀 No, ale nebudme zle, ved niekto za to ani nemoze 😉

Co sa tyka mna, tiez sa pridavam do klubu zabavacok a flakaciek ... prv som bola v Heliose, teraz sa dokonca zabavam v dvoch centrach (Iscare a Reprofit) ... medzitym som sa zabavila pri MA a teraz rozmyslam ci nemam este pockat, lebo koniec koncov mam iba 35 r. Finacne sa tiez rozhadzujem a ako to tu niekto pisal uz som presiahla sumu 5 000 Eur ... a co milujem uplne najviac su tie odbery, kontroly, cakanie na vysledok no a o UTZ kazdy 2 den ani nepisem ... proste paradicka 😀 😝 😀 😝

lenka_21
6. júl 2011

@petuska123 No super, vitaj 🙂 😉 🙂 Ja som si myslela, ze to je tvoja prva stimulka a neuspech velmi boli ☹ ☹ ☹ , ale pomalicky to prejde a pojdes dalej ... dovca ti pomoze. 😅 Ja este nie som na 100% rozhodnuta pre Reprofit, ale ak pojdem do soft stimulky tak to skusim tam hlavne preto, lebo s tym maju vacsie skusenosti ... uz aj Iscare robi soft, ale iba s tym zacinaju ako s novinkou a tak nechcem skusat. Ja by som mala ist do IVF v Septembri tak ti potom kludne napisem ako to prebieha ale v tomto fore ti baby poradia:
https://www.modrykonik.sk/forum/asistovana-reprodukcia/slovenky-a-ivf-v-reprofite-brno-skusenosti-2/
Budem mat aj aktualne ceny a tak dam vediet aj @lenkalienka01 😉
Co sa tyka otehotnenia, jasne telo je nastimulovane a tak preco nie 😉

@ivta5 Nie som este 100% rozhodnuta, ale asi chcem skusit prv tu slabsiu stimulku, kedze viem, ze ja som lepsie reagovala na Closti tabletky ako injekcie Puregon ... ja som mala pri prvej stimulke 6 vajok, ale z toho 4 nepouzitelne a tak mi budu stacit aj 2-3, ale pouzitelne 🙂 😉 🙂 V kazdom pripade ideme este k Doc.na konzultaciu, poradime sa, preberieme aj ten darcovsky program a uvidim ... ak by som mala ist do silnejsej stimulky tak to urcite absolvujem v Iscare MT, lebo v tomto je on najlepsi ... Pri darcovskych tiez asi budeme musiet zvolit Reprofit, lebo maju kratsie cakacie lehoty ako na SK, je to tusim aj lacnejsie a ich % uspesnosti je dost dobre ... ale tiez zistim aktualnu situaciu na SK, lebo sa o tom budem bavit s Tomasom bud.tyzden.
Co sa tyka DHEA, ja si to idem objednavat cez www.biovea.com - vedia to dorucit na Sk a poslem ti link co som si konkretne objednala ...

@gabi.k ... taaak ako moja, Fidorka v ruke 😅 😅 😅

lenka_21
6. júl 2011

Kocky, tak preposielam pozitivnu spravicku, kt.som dostala od kocky v teme, kt. som tu zalozila
https://www.modrykonik.sk/forum/moje-zdravie/dhea-alebo-ine-moznosti-na-zlepsenie-amh/

sortka
Ahoj Lenka,
Mam konkretnu skusenost s DHEA.
Prvy pokus nevysiel , pri druhom mi nasadili prave pripravok DHEA (presny nazov a druh ti mozem napisat
na buduci tyzden, nakolko teraz som v zahranici). Nakolko som dost naturista, verim, ze mi DHEA velmi pomohla. Brala som tento pripravok cca 1-1,5 mesiaca a absolutne ziadne vedlajsie ucinky som nemala. Taktiez som nebrala ani neberiem ziaden Femibion, ako kazdy odporuca a myslim si, ze je to len tahak na peniaze. Staci obycajna kyselina listova. Rada vsak odovzdam aj dalsie skusenosti s IVF a liekmi, ktore mi dali v Rakusku. Momentalne som v 5 . mesiaci a cakam dvojicky!

gabi.k
6. júl 2011

@lenka_21 no si ma teraz nachytala.... nemam Fidorku v ruke ale mam jogurtik stracciatella....

ivta5
6. júl 2011

@lenka_21 oki, tak aby ste sa dobre rozhodli. Si zlatá idem pozrieť tú stránku, ďakujeeeeeeeem 🙂

ivta5
6. júl 2011

@lenka_21 super správička, si šikulka.

lenka_21
6. júl 2011

@gabi.k Bude bitka 😀 😀 😀 ... sup a pre Fidorku 😉 🙂 😉

zlatanka30
6. júl 2011

@lenka_21 ja mam 36 tak mame cas 😀 ja sa tak isto bavim neuspesnymi ivf a teraz je to ovela vacsia zabava ked vlastne dieta nikdy nebudem mat

ivta5
6. júl 2011

@zlatanka30 žienky nebudte už také zlé, treba sa nad jej správami povzniesť, každá sme dáka, ona je veľmi jednoduchá, tak už do nej toľko neútočte. Možno to vyzerá, že sa jej zastávam, ale nie je to tak, len mi je jej ľúto. Ak si dobre pamätám, tak ani im to teraz nevyšlo a toto jej určite nepridá.

buby01
6. júl 2011

@sliver tiez sa neviem dockat, ale este mam nejaku roboticku, tak najprv chcem tu dokoncit a potom aby sme mali klud. Ja som ti uz raz pisala ohladom 3D sona.
Inac ja som mala 27, ked sme chodili do IS MT. Ale uz mame len jeden pokus na druhe dieta, tak som zvedava, ci nam aj to osud dopraje. Ale sme vdacni aj za toto jedno.

ivta5
6. júl 2011

@petuska123 Ahojky, teším sa, že si znova medzi nami. Super, že ste sa rozhodli pre dovolenku, ja si myslím, že injekcie budú ešte účinkovať. Takže držím palčeky užite si dovolenku a teším sa na pozitívnu správičku, keď sa vrátite z dovolenky 😀

sliver
6. júl 2011

@gabi.k - ahoj
ako pokračuje all inclusive??? koľký den po vklade si? koľko vydržíš netestovať?
posielam pre šťastie 😉 kým ešte sú 😀 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

terry123
6. júl 2011

@moniatko13 Ahojky 😉 Pozdravujem aj Hope a som rada, ze sa maju s bublinkou fajn.
A co vas skrining? Ako ste dopadli? Co vam vlastne vysetrovali?
My sa mame dobre, sem tam si pokecam s WC misou 😀 , ale inak pohoda,klidek , no bez tabacka 😀
@petuska123 Super, ze si opat prisla a trochu sa otriasla z neuspechu. Kazda, ktora tym presla, vie ako to velmi boli, ake je to tazke vyrovnat sa s tym.... 😢 Netreba stracat nadej, mne tiez bolo vselijako, no povedala som si,ze este to skusime.......Skusila som brat kvapky FEMI a pila som zas caj na plodnost....... potom mi bolo zle a hrom z jasneho neba na teste boli // 🙂 Zivot je veru nevyspytatelny....Neviem, ci mi pomohli bylinky, ci este pozostatky hormonov, ale nieco zabralo 😉
Dovolenka vam urobi dobre, s novymi silami to urcite pojde lepsie, vela stastia 😉
@lenkalienka01 😢 😢 😢 Drzim palce, nech uz cesta za babatkom nie je taka dlha a klukata 😉
@zlatanka30 Ahoj 😉 Nedavno som ta tu spominala, ako sa asi mas. Co mate nove?
@sliver Nooo tebe sa to nezadrzatelne blizi 😉 Nejako to velmi rychlo bezi ten cas....

moniatko13
6. júl 2011

@terry123 ahoj..tak moja bublinka už je v nebíčku.. ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

sliver
6. júl 2011

@moniatko13 - čoooooooooo
božinku to čo sa stalo?????????
☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

moniatko13
6. júl 2011

@sliver teraz som sa vrátila z MT,9tt prestala rast ani srdiečko jej už nebilo..teraz idem do nemocnice sa navždy s nou rozlúčiť,ale život ide ďalej ,ja to musím zvládnut...bude to genetikou,lebo doteraz liečbu a ostane veci som mala dobre..

crazybabenka
6. júl 2011

@moniatko13 mojaaaa.....to mi je strašne ľúto....tak máš teraz anjelika čo ťa stráži z neba spolu s našou Nelkou ☹

moniatko13
6. júl 2011

@crazybabenka teraz sa naši anjeličkovia na nás pozerajú a chcú ,aby som prestala plakať... ☹ ☹ ☹

helen5
6. júl 2011

@ivta5 tak si to užite ako som ti už napisala ked sa vratiš možno budeš aj v tom bo budete na inom prostredi a v klude odichovat tak vam držime palce a v sektembri dotoho moja tak sa drz pa

helen5
6. júl 2011

@moniatko13 Ahoj moja tak mi je ta luto taka si bola štasna a take veci smutne sne sa dočitali .čo sa tak narast stalo moja smutime stebou nech odpočiva chudiatko male . teraz musiš mat dlho pauzu čo neboj všetko bude okej držime ti palce moja :D:D

crazybabenka
6. júl 2011

@moniatko13 len ty kľudne plač...slzy liečia....viem čo hovorím....len nedus smútok v sebe....nikdy nič nezahojí tu ranu v srdiečku....iba čas otupí hrany....bublinka ti teraz pošle z neba najkrajšieho anjelika čo tam nájde....teraz máš v nebíčku protekciu

helen5
6. júl 2011

@lenkalienka01 moja zle si pochopila ale nevadi prišla som nato že som sa tu namala ani dať čau

moniatko13
6. júl 2011

@crazybabenka ďakujem..

gabi.k
6. júl 2011

@sliver all inclusiv...zacinam si zvykat.. 🙂 chi to bude mat ten moj milacik so mnou tazke ked si ma - teda nas rozmazna.... noo v piatok 1.7. bol ET.. celkom pekny datum na zapamatanie 🙂) cize dnes je 5 dni... no netestujem... z toho uz mam teraz srajdu... takze kym sa odhodlam, tak snad sa donutim na ten 12 den 🙂 ty si sa kolko po ET testovala??

gabi.k
6. júl 2011

@moniatko13 silnoooo obijmam

daska1977
6. júl 2011

@moniatko13 niééééééééééééééé 😢 😢 😢 presne ako píše crazybabenka, vyplač sa a bude Ti lepšie... anjelik ti pomôže... 😔

moniatko13
6. júl 2011

@gabi.k
@daska1977 ďakujem ste zlate..

zuzu100
6. júl 2011

@lenkalienka01 ahoj...Bola som na kontrole aj pondelok aj dnes.. Nemela som internet(bola som ubytovaná na intrenáte v MT)....dnes večer Pregnyl, piatok ráno OPU - máme len 4 použitelné folikuly na pravej strane. 😒 ,

sony44
6. júl 2011

@moniatko13 - ahoj - moja...to snád nie!!! ☹ ☹ ☹ musíte byť silní, ako Ti už baby písali, nebráň sa svojim pocitom(plač,plač, plač), nech môžu prísť dalšie a budete bojovať o dalšie bábatko.....Váš anjelik ho bude strážiť
zlatanka30 - ahoj - ako moja???....aký máte bojový plán?nikdy nehovor nikdy...možnosti sa nájdu...držím palce 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre