Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

lujza2208
21. júl 2011

@helen5 mam 37rokov tak som už stara koza 😵 chodila som do heliosu do martina nebola som spokojna s pristupom 😝

gabi.k
21. júl 2011

@zuzu100 a to mas z kade, ked je take vysoke HCG... ?? nie sestricka mi povedala, ze som vysoko pozitivna, ze mam 1250 ... a ze netehotne maju 0-5 ... ja som sa testovala tusim prvy krat na 12 den a na 14 som si urobila znovu test pre istotu novy-kupeny lebo ten pred tym bol po expiracii... tak len preto a potom vlastne na 16 den po ET sme boli v MT na sono a krv.... a podla velkosti mi povedali ze sme boli 4+4... a teda tym padom dnes som 5tt+0
...co si myslela tym pregny?? ze skresluju vysledok...nepochopila som ?? skus vysvetlit..... 😖

zuzu100
21. júl 2011

@gabi.k Pred OPU som pichala injekciu Pregnyl...A táto injekcia obsahuje HCG...preto som myslela ze môže ovplivniť výsledok... 🙂

jeny
21. júl 2011

@zuzu100 a ty si dnes ktorý den? ano pregnyl vraj skresluje tiez som o tom pocula ale urcite by som aj tak testovala 😀 ja som mala neraz duchov aj bez pregnylu ale to boli tie blbe testy pepino

zuzu100
21. júl 2011

@jeny dnes 8. den po ET

gabi.k
21. júl 2011

@zuzu100 ja som si pichala Puregon... a myslim si, ze Doc. by ta na to upozornil... no tak ja neviem... podla pokynov pri prepustacej sprave mas napisane, ze si mas na 12 den spravit mocovy test.... a volat koordinatorke.... a potom oni ti preto beru krv a robia sono, pozeraju ci je drobec uhniezdeny v maternici... takze prosim ta nestresuj sa... musis sa cez toto vsetko preniest, lebo vsetko posobi ci na drobca, alebo aj na tvoju psychiku... a taktiez vela citania skodi, cize musis si veci ktore aj tu na koniku citas triedit.... aby si bola Ok 🙂 toto prosim ta neber ako vycitku ale ako drobulinku radu... a este s testovanim vydrz... ono ta to aj tak nakoniec pocka .. a vysledok bude krasny 🙂 ozaj....
a co bolesti v podbrusku presli??? ak nespinis alebo nekrvacas tak je to dobre.... drzkam palce a posielam...
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

v555
21. júl 2011

@lenkalienka01 kde si????? 😀 😀 😀

lenkalienka01
21. júl 2011

@v555
príjem.... 😀

lenkalienka01
21. júl 2011

@lujza2208 ziadna z nas nie je stara koza 😀 budeme zrele mamicky 😀

lenkalienka01
21. júl 2011

@tinara23 drzim palce, aby IUI vyslo 😉

lujza2208
21. júl 2011

@lenkalienka01 ved ja som to tak nemyslela 🙂 len ma trošku boli to že ked prideš doktorovi a povieš kolko maš rokov tak ti povie že plodnost už klesa a tak dalej 😉 ale ja si z toho nič nerobim atešim sa že si dietatko užijem a ked som bola na odber vajičok tak mi povedal doktor že ich mam lepšie ako 20ročna tak určite nie sme stare 😅

lenkalienka01
21. júl 2011

@lujza2208 ved ja viem, ze nie.....to bola sranda 😀

lujza2208
21. júl 2011

@lenkalienka01 no ved musime aj posrandovat 😉

tinara23
21. júl 2011

@lenkalienka01 dakujem, konečne som sa aspoň niekde pohla 😉

zabka1124
22. júl 2011

@ludinka :nam ho poslali na mail, nebol problem a zda sa mi ze do tyzdna bol🙂!!!Mozno maju teraz toho vela!

zabka1124
22. júl 2011

A napisale , ze mame normospermiu, pri zlej morfologii!!!!
Ked som to ukazala dokymu, skoro odpadol, ze asi sa vraj pomylili🙂🙂🙂🙂🙂!!!!

ludinka
22. júl 2011

@lujza2208 ahoj chcem sa ta opytat ze ked si isla z heliosu do ineho caru, dali ti bezproblemov nejaky vypis vysetreni??
dakujem za odpoved, my chodime do heliosu ale sme zvedavi aj na iny nazor takze sme sa objednali do IS CARU a asi bude dobre doniest nejake vysledky........

riami78
22. júl 2011

@lujza2208 ja som z TO.

sisulkal
22. júl 2011

ahojte babulky chci vam poprat krasny dnik konecne u nas nepri a hned je lepsi denik 🙂 dneska jsem 6 den po ET a bolest v podbrusku se zlepsila tak doufam ze je to ok. 😀 dala jsem na vase rady a tak se hladi po brisku a mluvim s bublinkou a pevne verim ze se to tentokrat urcite podari.my jsem s iscare moc spokojeni se vsema co tam pracuji mame to sice daleko ale zatim nelitujeme 🙂 tak vam vsem drzim palecky at nam to dobre dopadne a jsme stastne 🙂 jeste jednou krasny dnik 😵

lujza2208
22. júl 2011

@ludinka tak ja už helios nechcem ani vidiet no myslim si že v iskare si porobia svoje vyšetrenia ja idem do iskare až v septembri tak uvidim 😉

ludinka
22. júl 2011

@lujza2208 aha takze ty si si od heliosu ani nepytala vypis z karty...no nic musim tam zavolat na recepciu a opytat sa

lujza2208
22. júl 2011

@riami78 no tak sa tam dufam stretneme 🙂

lujza2208
22. júl 2011

@ludinka na prvom ivf som bola Ginfiv v blave a ked som prišla do heliosu tak všetky vyšetrenia robili aj tak znovu tak asi si to každe centrum robi same

ludinka
22. júl 2011

@lujza2208 no ved uvidim...ale ked sme tam volali tak nam povedali aby sme si doniesli vsetky vysledky doterajsich vysetreni

lujza2208
22. júl 2011

@ludinka no u nas budem potrebovat vysledkz len ja lebo pojdeme so spermiami od darcu lebo manžel ma zlu chorobu a je to dedične tak nebudeme riskovat aby sa nam narodilo chore dieta 😒

ludinka
22. júl 2011

@lujza2208 tak ti drzim palce aby vam to vyslo 😉

lujza2208
22. júl 2011

@ludinka no to by som bola rada lebo po tych neuspechoch dufam že aj na nas sa usmeje štastie 😎

ludinka
22. júl 2011

@lujza2208 musis len verit, aj ked viem ze niekedy je to naozaj tazke 🙄

lujza2208
22. júl 2011

@ludinka ved čo nam už ostava ked sme sa dali na boj musime bojovat 😕

riami78
22. júl 2011

@lujza2208 A kedy sa chystáte do MT?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre