Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

lenkalienka01
10. aug 2011

@tinara, @ gabi.k
dakujem. Urcite dam vediet, akym smerom sa to ubera. Mam tam dva celkom pekne foliky, tak by mohli zabojovat 😀

dana1972
10. aug 2011

ahojte dievčata, vo štvrtok 18. 8 ideme do Martina mohla by ste mi niektorá briblížiť čo ma čaka dakujem vám 😉 😉

ivta5
10. aug 2011

@gabi.k Ahojky, poprosím Ťa o tel. kontakt na koordinátorku.
Ďakujeeeeeem

petuska123
10. aug 2011

@daska1977 ja som si v 1 ivf pichala menopur+cetrotide a na koniec nieco podobne pregnylom. odobrali mi 9 t toho 7 oplodnili. a fsh som mala na prvy krat 12,72 a 2 odber bol uz v norme.

ivta5
10. aug 2011

@gabi.k Ahojky, tak 9 tt super, a mm sa stále tak pekne o Vás stará?? Už mi je to jasné s tým testom, ja som mala obavy, či sa nechcú podobať na iné centrum 😉

petuska123
10. aug 2011

@lenkalienka01 ahoj a ides do toho brna??

ivta5
10. aug 2011

@daska1977 Ahojky, boli sme na dovolenke, takže som sa trochu odmlčala. No idem teda skúsiť aj dnes volať na recepciu potom sa Vám ozvem. Dáška, ako som zachytila, tak vzhľadom na to, že si mala nízke AMH Ti doc. dal antikoncepciu?? A koľko cyklov ju musíš užívať?

ludinka
10. aug 2011

@dana1972 ahoj
no urcite ste objednany na SPG, vsak? takzenaskor odovzdate vzorku a asi o hodinu budete mat pohovor kde sa dozviete vysledky SPG a budu a vas vypytovat na vsetky vysetrenia ktore ste absolvovali,popripade co mate za sebou v inych centrach...potom ti urobia stery a sono a podla toho aky si DC ti zoberu krv, popripade ti povedia na kedy sa maś objednat
z krvy zistiju HP,AHM hormon (to stoji 12 eur), imunologiu- ci nemas alergiu na spermie a hematologiu a neviem este co vsetko- zavisi od diagnozy...podla toho potom budete mat druhy pohovor kde vam zhodnotia vysledky a navrhnu dalsi postup 😉

petuska123
10. aug 2011

@ivta5 no veru skus zavolat na tie vysledky .ja som tiez volala na recepciu a spytala som sa o vysledky a recepcna ma prepojila k sestricke

gabi.k
10. aug 2011

@ivta5 tak ciselko jeeee : 043 4012115, lekar ma cislo : 043 4012112 tak drzkam palce nech sa dovolas tych vysledkov 🙂

gabi.k
10. aug 2011

@ivta5 no manzelik sa stara...musi, nic ine mu neostava 🙂 si ma od zaciatku rozmaznal, tak musi ten all inclusiv pokracovat 🙂 neboj ine centrum? toto nieee..ISCARE je fajn 🙂

ivta5
10. aug 2011

Ahojte žienky, takže som sa dovolala koordinátorke, tak mi povedala, že už mám výsledky AMH: 0,9 . Doc. mi dal dlhý protokol a začínam so stimuláciou od 16 dňa cyklu s tým, že začnem s užívaním tabletiek a to ostatné mi vysvetlia osobne.

gabi.k
10. aug 2011

@ivta5 tento som mala aj ja.... dlhy protokol... najskor zacnes brat Proveru a potom to uz pojde.... a toto je tvoje prve IVF...sorry ale akosi neregistrujem ci si uz mala dlhy protokol alebo toto je tvoj prvy

ivta5
10. aug 2011

@gabi.k Ahojky ďakujem za kontakt, už som tam zavolala a mám aj výsledky. Poznačím si kontakt aj na doc. Ja nechcem zmeniť centrum s Iscare som spokojná, ja som tým myslela, že či ten test pre mm nie je zasa niečo navyše za čo chcú, aby sme im platili, ako robilo jedno centrum, do ktorého som chodila pred ISCARE ....
Iscare nevymením za nič 😉
To sa niekomu žije, keď má all inclusiv 😉

ivta5
10. aug 2011

@gabi.k fajn, tak ak mi nebude niečo jasné budem s Tebou konzultovať. Toto je moje prvé IVF a verím, že to výjde na prvý krát 😉

petuska123
10. aug 2011

@ivta5 tak to mas podobne ako ja. ziadna vyhra. a aj daco viac ti povedali o tom vysledku??

gabi.k
10. aug 2011

@ivta5 ved ako inac.... podla vzoru "mna" OKi...dohodnute?

gabi.k
10. aug 2011

@ivta5 ze jaaaaaj...ja som bloncka ...tak mi neskor zapaluje... no ten Triallwash nehradi poistovna, tak si to manzelik zacvakal... 🙂 ale v tomto su rozsirene vysledky spermiogramu, tak ak to ma pomoct... pri tych vsetkych vydavkoch tych 40ecok ani nezbadas 😀 😉

petuska123
10. aug 2011

v inej teme baby pisu pri nizkom amh je lepsi kratky protokol.boha tak ako to je. 😠 😠 😠 😠

daska1977
10. aug 2011

@ivta5 povedal, že na tri cykly ale najmenej dva, lebo môj mm pracuje momentálne v zahraničí a tak som rozmýšľala, že by som chcela IVF skôr, ale tri cykly vydržím, veď prvý mám už za sebou a potom IVF... 🙂 ale myslela som, že do stimulácie sa budeme snažiť, ale teraz pri ATK sa nemusím, tak ani sa mi nechce, keď doteraz sme to robili ako na povel 😀 😀 😀

daska1977
10. aug 2011

@petuska123 je to naozaj čudné ☹

ivta5
10. aug 2011

@petuska123 Ahojky, ty si mala tiež AMH 0,9??? No povedala mi, že doc. do dokumentácie napísal, že hodnoty sú nízke a že budem mať dlhý protokol. Pýtala som sa jej, či nebudem musieť predtým brať antikoncepciu, tak vraj nie, že idem hneď na dlhý protokol.

ivta5
10. aug 2011

@gabi.k Oki, dohodnuté 😉

ivta5
10. aug 2011

@gabi.k Keď mi to dnes koordinátorka vysvetlila, ako je to s tým testom tak som už v obraze. Môj drahý si myslel, že materiál odovzdá raz a je to z jeho strany vybavené 😀

ivta5
10. aug 2011

@daska1977 ešte môže nastať aj tá varianta, že keď doberieš antiko tak sa zadarí aj samé. Veru tie povely boli hrozné 😀. Ak dobre počítam, tak so stimulkou by si mala začať v októbri?

gabi.k
10. aug 2011

@ivta5 joooj zlaty chlapec... sa narobi... ja som to mojmu dost pekne vysvetlila...samozrejme uz pri stimulaciii, ked som mala v sebe kopec hormonov tak som jedneho dna proste vybuchla ako sopka a zo mna islo a islo.. proste ma nasral... ze co som taka divna a tie jeho bla bla bla reci... a ja na neho, ze ci pre nas malo robim, ze ved sme sa na to dali spolocne, tak typicky chlap, ze ci on pre nas malo robi, ze ci on nechodi do prace a nezaraba na hypoteku - samozrejme ze si to vysvetlil po svojom... no nechala som chlapca dohovorit a potom som spustila ja, ze si cely cas picham injekcie ja, ze na kontroly chodim ja, ze moje telo podstupuje tie hormonalne stavy, a proste ze on len da 3x svoj biologicky materialik a je to vsetko.... jeho cela robota... pochopil, ked som sa rozplakala ze som uzlik nervov, ze psychika v riti a zacal kolo mna konecne pekne chodit a od toho dna nastal u nas doma all inclusiv... 😀 😀 😉 chii a dufam ze mu to ostane... nie ze ho budem chvalit zbytocne

petuska123
10. aug 2011

@gabi.k no ja by som takto nemohla vyletiet. 😀 inak by povedal nato jednoduchu odpoved on musi makat nato aby sme mali dieta.ja do toho peniaze vobec nedavam. 😀

gabi.k
10. aug 2011

@petuska123 vies ked sme sa vzali, tak jeho sa stali moje a moje sa stali jeho...cize to nieje o prachoch...ale o tom, ze nech chlapi pochopia, cim vsetkym si musime prejst... a nie frflat, ze on musi ist znova na spermiogram 😀

petuska123
10. aug 2011

@gabi.k no taki su chlapi.. 😀

gabi.k
10. aug 2011

@petuska123 ved toto 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre