Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

aninka666
28. aug 2011

@helen5 ja beriem len utrogestan, nič iné som nebrala . chodím do práce, ja mam sedavé zamestnanie, tak to je v pohode

lenkalienka01
29. aug 2011

Baby moje, zacala som spinit....je to asi v haji ☹

jovanka81
29. aug 2011

@lenkalienka01 do kelu ☹

tinara23
29. aug 2011

@lenkalienka01 ach jo, to ma mrzí ☹ zachvilu to aj mňa bude čakať, už teraz mám strach testovať 😒

petuska123
29. aug 2011

ahojte baby....konecne si nielen deti oddychnu.sviatky by mohli byt aj castejsie. takk si uzite den volna pozdravujem vas..my sme po chatovacke 😀

janemari
29. aug 2011

@lenkalienka01 ešte nieje nič stratené, mnohe baby aj počas tehotenstva špinia,takže držím nadalej palce. 😉

lenkalienka01
29. aug 2011

Baby, je to v riti .....ta hnusoba hnusna zhnusobena dorazila 😒 , nevadi.... idem na IVF, ved snad budeme kocikovat a nevzdame sa 😠 ved sme nejake bojovnicky, ci 😠 😠 😠

janemari
29. aug 2011

@lenkalienka01 tak je mi to ľúto 😢 ale držím palce do daľšieho boja. Aký paradox koľké sa modlia aby ta hnusoba dorazila a snažilky sú také nešťastné ked pride. Ale každá mrcha je nový začiatok 😉

tinka9075
29. aug 2011

@lenkalienka01 jaj mrchajedna prečo dorazila ale som rada že to nevzdavaš ved aj ja som si povedala že ked sa nepodari iui idem skusit ivf ved bojovat treba a nevzdavat sa 😉

hope2011
30. aug 2011

@janemari jeeeej, ty mas krasnu fotocku...ako sa mate s malickou? pozeram vzdy vase nove fotocky, mala je uplne prenadherna....
pozdravujem aj ostatne kocky, ako sa mate????

tinara23
30. aug 2011

@hope2011 ahoj hope, ako sa máš ? bruško rastie ? 😉 ja som momentálne po druhom IUI, takže čakám na výsledok, dnes som 10 dní po 🙂

hope2011
30. aug 2011

@tinara23 ahojky, tak uz desiaty den, to uz o chvilocku bude vysledok, ako sa citis???? moooooc drzkam palce, aby o dni, boli krasne // na testiku.....
no nam brusinko rastie...nasa laska v nom sa krasne roztahuje, sme z toho moc stastni 🙂
este raz drzkame moc, moc palce a dufam, ze sa docitam len krasne spravy 🙂

jovanka81
30. aug 2011

@tinara23 ahoj, ako sa inam, citis? ja stale citim brucho, nikdy som okolo 19 DC necitila nic, a tera som 4DPO a stale ma bud pichne vo vajecniku alebo pobolieva podbrusko ako pred kramami uz som z toho nervozna 😒 a dnes v noci som bola 3 x cikat.ty mas nejake pocity, alebo celkom nic?

v555
30. aug 2011

@helen5 ,neberieš náhodou Logest????Logesten nepoznám.A ako začneš brať posledný mesiac antiko,zavolaj do MT a objednaj sa u koordinátorky.Aspoň ja to tak mám urobiť.

v555
30. aug 2011

@lenkalienka01 ,mrzí ma to 😢 ,kedy začneš stimulovať???

helen5
30. aug 2011

@v555 Ahoj beriem už jedne som dobrala dnes rano 7 od zajtra pauza . tak mam na dva mesiace ešte moja

tinara23
30. aug 2011

ahojte kočky, tak ja som dnes ostala v strašnom šoku, moje druhé IUI bolo zrejme úspešné 🙂 pripájam testík a regulérnu poobednú čiaročku 10DPO, kamoška ma vyprovokovala testíkovať 😉

lenkalienka01
30. aug 2011

@tinara23 super, gratulujem 🙂

lenkalienka01
30. aug 2011

@v555 no ja som dnes nabrala rychlost blesku 🙂 zacala som clostilom, v sobotu sono a merional a sup . sup odber , ak pojde vsetko dobre , takze od dnes zacinam stimulku soft 😀

tinka9075
30. aug 2011

@tinara23 jej to som rada tešiiiiiiim sa s tebou to je dobra sprava ja idem na iui asi o 2tyždne tak dufam že sa podari 🙂

tinara23
30. aug 2011

@lenkalienka01 ďakujem 🙂 držím ti veľmi palce a rychlosťou blesku chcem vidieť dve čiaročky 😉

@tinka9075 ďakujem, uvidím ešte krvičku 🙂 poviem pravdu ja som neverila. že by sa to podarilo pomocou IUI, ja som bola skôr pripravená na IVF, vôbec som to nečakala 🙂 budem ti držať palce 😉

tinka9075
30. aug 2011

@tinara23 aj ja som si povedala že ked sa nepodari jedno iui tak idem na druhe a až potom pôjdem na ivf ale ja dufam že sa podari a vidiš že zazraky sa deju a velmi som štastna že ti to podarilo 😎

tinara23
30. aug 2011

@tinka9075 jasne treba skúsiť všetky možnosti 😉 Ja som bola taký neveriaci tomáš a vždy som si myslela, že v mojom prípade je IUI zbytočné, tak som si povedala no odbijem si ho a hor sa na IVF 🙂 pre mňa veľa znamenajú aj dve čiaročky na testíku, nikdy som ich počas snaženia nevidela, ani ducha, tak teraz šok 🙂

tinka9075
30. aug 2011

@tinara23 to som si aj ja povedala že skusim iui a potom ivf aj sme s docTomašom už napisali žiadost do poistovne ale ja verim že ju potrebovat nebudem a ved iui je len menej naročne a rychle 🙂

janemari
30. aug 2011

@tinara23 po tichučky gratulujem a držíme palčeky nech čiarka silnie a potom na teste krvičky sa to potvrdí 😉

janemari
30. aug 2011

@hope2011 dakujem máme sa dobre, občas síce komplikácie ,ale inak v pohode. A ty si sa krásne prehupla do druhej ploovice a teraz ti to už ubehne a čo nevidieť bude drobec na svete 🙂

jovanka81
30. aug 2011

@tinara23 taketo skvele spravy milujem 🙂 odddychuj a nech HCG len pribuda 🙂

petuska123
31. aug 2011

@tinara23 tak to je super...krv to potvrdi..gratulujem... ake stasie mate

petuska123
31. aug 2011

@tinara23 a ze si sa aj dala nahovorit na test 😀 mala si dake alebo mas dake priznaky tehu?????

petuska123
31. aug 2011

@lenkalienka01 ahoj bola si uz v brne???si spominala ze sa tam chystas..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre