Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

kuspitka
24. nov 2011

@zibi moja len ja si teraz tak pripadám,ako keby som nieco zlé urobila a ona teraz nič,ako keby ju ani nedostala a ma červený zadok a chechce sa....
asi som si dne uvedomila,že asi nie som zrelá na druhé

zibi
24. nov 2011

@kuspitka ale nie ..to nesmies tak brat co sii ..deti to tak vobec neberu..kukni mala si z toho nic nerobi ze si jej dala na zadok..tak sa nad to povznes..vie predsa ze ju mas rada a vie preco dostala po zadku ..deti nei su hlupe a vela veci skusaju..a hranice si musis stanovit pretoze vo vychove to je tak... co raz zakazes zakazes inak by ti to prerastlo cez hlavu a neskor by si to lutovala... viem ze mne sa to lahko hovori ked nemam ja svoje deti ale musis sa na to pozerat aj trochu bez emocii ze iste veci si dovolit nemoze..a to ze jej das na zadok neznamena ze to nezvladas alebo ze si zla matka..jednoducho sa to niekedy tak vyhroti... a tym si to odovodni a dalej sa tym neozaoberaj..zbytocne sa budes trapit..a najma to malej nepripominaj .ona na to zabudla takze v podstate treba dufat ze tvoje pocapanie po zadku malo nejaky efekt...ze si to spoji s tou situaciou pre ktoru si jej po tom zadku dala..a ty uz chod dalej..tak ako tvoja mala 😀 😀 a nezamyslaj sa 😅

kuspitka
24. nov 2011

@zibi dakujem moja...
tak si mi teraz trošku dušu pohladila.
taká bola dobrá a tak veľmi sa zmenila...

simik22
24. nov 2011

@zibi v pohode moja, aj ja mam v tom dakedy chaos :D

simik22
24. nov 2011

@kuspitka mojko my sme kupovali drahemu cca pred tyzdnom termo oblecenie, a stalo to dokopy nejakych 20 eur... spodky aj trisko s dlhym rukavom, je to original termo oblecenie a nevie si to vynachvalit

kuspitka
24. nov 2011

@simik22 no co moja.ty ides kedy testovať?

kuspitka
24. nov 2011

@simik22 joj moja.ja chcem malemu kupit na vianoce,ale len tricko spodky ma 2ks.
a kde si to kupila?

simik22
24. nov 2011

@kuspitka ja chcem tetsovat zajtra rano prvykrat, bude to este asi priskoro, ale vyskusam

simik22
24. nov 2011

@kuspitka ja som to kupila u nas v jednom obchode, Slovenka sa vola.

kuspitka
24. nov 2011

@simik22 joj to tu taký nieje...
tak budem držať palce,,,

simik22
24. nov 2011

@kuspitka dakujem moja, aj sa trosku bojim, ale povedala osm si ze ked to nevyjde, tak sa nebudem trapit, vyjde to nabuduce...

zibi
24. nov 2011

no konecne som sa dovolala..zavolaala som na recepciu lebo v mobile som mala ine cisla ulozene a zrejme nemohli dvihat telefon..tak do martina idem v pondelok rano na pol osmu aby som stihla vlak.dufam ze mrcha sa rozbehne dovtedy... 🙂

kuspitka
24. nov 2011

@zibi ci ti este neprisla?
@simik22 ved uz aj ja si tak poviem a ziadne setrenie aspon nebudem nato mysliet

zibi
24. nov 2011

@kuspitka no len spinim ..za inych okolnosti by osm na 29 den cyklu mala aj po nej ale tak kovli tym hormonom mam neskor asi ..tak dufam ez dostanem ..ale tak hadam sa rozbehne zajtra alebo cez vikend..pondelok to isti.. 🙂 inak mam pocit ze mam cele brucho dopichane a aj take dajake opuchnute ci co ..ved mam problem nohavky zapnut 😀

simik22
24. nov 2011

@kuspitka presne tak

kuspitka
24. nov 2011

@zibi aj ja som mala.všetko mi bolo malé a kade som chodila tak som nadávala...

tinka9075
24. nov 2011

@zibi ahoj nevadí ideme bojovat dalej 🙂

tinka9075
24. nov 2011

@simik22 ahoj ešte si netestovala? 🙂

simik22
24. nov 2011

@tinka9075 Ahoj zajtra rano .... a uvidime. ked som bola na IUIv stredu to ako mam pocitat? kolky den to bude?

tinka9075
24. nov 2011

@simik22 som zvedavá čo ti vyjde zajtra máš 9 den stredu nepočítaj budem ti držat palce 🙂

simik22
24. nov 2011

@tinka9075 aha no dobre, uvidime ci sa tam nieco ukaze 🙂

tinka9075
24. nov 2011

@simik22 júj budem mysliet na teba ja idem zajtra behat po lekároch ešte pred iui si chcem vybavit imunologiu 😉

simik22
24. nov 2011

@tinka9075 ja idem zajtra na jeden pohovor, rano...

tinka9075
24. nov 2011

@simik22 ja tiež ráno ked si pomyslím že mám vstávat o siedmej tak mi je zle 😉

simik22
24. nov 2011

@tinka9075 no podobne, ja hadam este aj skor... 😒

tinka9075
24. nov 2011

@simik22 ja ked mám vstávat tak ráno som celý den nervozna no nejako to vydržím 😉

simik22
24. nov 2011

@tinka9075 ja ked nemusim nikde ist, ja vstanem normalne okolo siedmej... ale akonahle mam ist k doktorom, alebo nieco vybvit, tak sa mi nechce vstavat

tinka9075
24. nov 2011

@simik22 to máš dobré ja mám problém vstat z postele o deviatej 😀 😀

simik22
24. nov 2011

@tinka9075 hej? ja zas nie som taky spachtos... aj neskoro chodim spavat, a aj tak dlho nenaspim

tinka9075
24. nov 2011

@simik22 ja zas hej chodím spávat okolo jednej a ked mám vstat tak sa mi nechce ale to mi zostalo od bábetka mamina si aspon pospala lebo ja som spala celú noc 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre