Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

snazilka1983
20. dec 2011

@lubka0506
@tinka9075 dakujem vam uvidime teda na stedry den 🙂

katulka01
20. dec 2011

🙂

katulka01
20. dec 2011

my sme veľmi vďační, a budeme od konca života za robotu, ktorú odviedol doc. Tomáš a Jeho celý tím. Jednu bitku sme síce spoločne prehrali, ale celú vojnu nakoniec vyhrali. Všetko sme zvládli aj vďaka nemu, jeho silnej podpore, povzbudeniam počas celého snaženia a ochote riešiť naše aktuálne problémy a otázky i v čase, kedy už nemusel ...... Z jeho prístupu by si mohli zobrať príklad viacerí lekári. O odborných témach sa bavil s nami ako s normálnymi ľuďmi, ktorí tomu moc nerozumejú, ale vedia, čo chcú a prečo tam prišli. ( na rozdiel od centra hore na Ladovni).
Správa o odchode "nášho" Docenta z Iscaru nás mrzí o to viac, že namiesto neho nastúpil neskúsený lekár, ktorý ešte len v tomto smere zbiera skúsenosti.
Držíme palce všetkým, ktorí sa rozhodli urobiť niečo preto, čo príroda sama od seba nechcela dovolit. My sme šťastní, že sme sa do toho vtedy pustili, a každý okamih s naším drobčekom je úžasný. Prajeme to všetkým.

lenkalienka01
20. dec 2011

@katulka01 preco si myslis, ze Galo je neskuseny???

zibi
21. dec 2011

@lenkalienka01 lebo je.. a svoj nazor som ti aj ja napisala..pozri si prax lekara vyssie a prax lekara nizsie a pochopis...

http://www.iscare.sk/o-nas/ludiaMT/management#galo

a nechcem nikoho hanit ale fakt je fakt..moze byt dobry , mily a snazit sa..ale to su veci, kde sa nemozes zaucat na pacientkach.keby ze pomaha odbornikovi je ine..ze mu sekunduje..ale nie takto ..ako hlavny lekar..je to smutne..ze nas takto klamu a vlastne anmi doktorka nema prax velku cize je to tam teraz slabe..boze taka skoda mne sa tak nechce teraz vsetko menit ale budem musiet 😠

katulka01
21. dec 2011

on je gynekológ.Veď mu zavolaj a opýtaj sa ho kde a kedy si robil atestáciu na asistovanú reprodukciu. Máš na to právo zistiť si to. Keď Ťa bolí zub tiež nejdeš k ortopédovi.S vlastnej skúsenosti viem, že každá pacientka zareaguje na hormóny inakšie, rôzne komplikácie..., takže si myslím, že nie len atestácia, ale aj prax je veľmi doležitá.Je to Vaše rozhodnutie

hadassah
21. dec 2011

Baby mňa len tak napadlo, že kde sa asi tak zaúčal docent Tomáš. Na trenažéri? Veď aj on bol raz na tom tak, ako doktor Galo. Kde majú doktori nadobudnúť skúsenosti, ak nie na pacientoch? Nechcem sa ho tu zastávať, aj ja by som skákala 2 metre, keby som mohla naďalej chodiť k docentovi. Samozrejme, prikláňam sa k názoru, že garantom by mal byť doktor s dlhoročnou praxou v odbore reprodukčnej medicíny, ale hold možno je ich na slovensku nedostatok a všetci superdoktori pláchli do zahraničia, čomu sa ani nečudujem.

tinka9075
21. dec 2011

Baby treba si uvedemit jedno že Iscare je izraelská spoločnost takže židia a oni nepoznajú ži a nechaj žit u nich platí len ži už chápete že Iscare je len jeden velký biznis 😒 ked tam bol docent Tomáš tak to bolo centrum na úrovni ale musel odíst lebo vela penazí do centra nešlo a teraz tam je Galo ktorý nemá o asistovanej reprodukcii ani šajnu ked som bola u neho tak sa so mnou vadil že toxoplazmozu prenašajú psy a nie mačky tot úroven hlavného lekára 😒 ja si doc.Tomáša vážim a budem si ho vážit vždy či už ako lekára alebo ako človeka s velkým srdcom pomáhat 🙂 toto je môj názor na terajšie Iscare.

dadax84
21. dec 2011

@tinka9075 Dik za info, dlho som nemohla zistit pôvod spolocnosti, takze izraelska, to sa cele podoba na zidov. 😠

colchicum
21. dec 2011

@tinka9075 Mal pravdu, totiž aj pes, ak žerie myší môže prenášať na ľudí toxoplazmózu. Ale to by sme ho museli zjesť a tepelne ho neupraviť. Chi

lenkalienka01
21. dec 2011

@tinka9075 ja som sa tiez dala vysetrit na toxoplazmozu, kedze doma mam perzsku macicu a ked mi dr. povedala, ze to mozem dostat aj z klobasy, ktora nie je tepelne upravena 😲 / aspon 15 min. ju treba varit / , tak som skoro odpadla. Ale ako vravim, 100 ludi = 100 chuti. Kazdopadne je jedno, kde sa rozhodneme to svoje IVF absolvovat, hlavne aby to bolo pre nas uspesne. Pokial sa mi dr. nevidi, tak zoberem nohy na plecia. Ved to moze urobit kazda z nas !!! Ja verim, ze sa vsetky stretneme v roku 2012 v inej, prijemnejsej temicke. Krasne sviatky a stastny rok 2012 😉

tinka9075
21. dec 2011

@dadax84 nemaš za čo dakovat 🙂

tinka9075
21. dec 2011

@colchicum to verím ale doki sa so mnou hádal že mačka v žiadnom prípade ale pes no to bude hovorit mne čo psov chovám už odmalička 😉

zibi
21. dec 2011

@tinka9075 a ja macky 🙂

tinka9075
21. dec 2011

@lenkalienka01 jasné že sa stretneme v inej téme no mne Galo nesadol tak som odišla ale možno sa niekomu bude páčit ešte že si môžeme vybrat akékolvek centrum 🙂

tinka9075
21. dec 2011

@zibi 🙂 🙂

helen5
21. dec 2011

@lubka0506 ved nemusiš suhlasit bolo o pol deviatej prazno . akurat jedna baba odchadzala a jedna bola v zadu inač prazno . velmi si zle visvetluješ . ale som sa aj sestričiek pitala že čo tak maju prazno že sami nevedia čo sa stalo tak sa neuražaj ja som bola tak som videla a ked som chodila ked bol docent naš tak ked prišli ženy na pol osmu už bolo plne a teraz fakt prazno iba telka a recepčna bola

helen5
21. dec 2011

@lenkalienka01 No ked mi teraz po stimulaciji povedia že sa neujalo tak odchadzam . z martina . škoda že to nerobia tu unas blisko ale až v martine a bratislava ešte dalej to bisom musela den dopredu cestovat . idem babi majte sa až po sviatkoch nemam . chut . vam pviem . somsmutna . velmi den pred štedrim dnom mame pohreb . tak nemam chut fakt pokazeny tyžden

ivvvy
22. dec 2011

Chcela by som poprosit vsetkych ludi co mali alebo maju skusenosti s ISCARE v martine,aby sa vyjdrili. mne sa podarilo otehotniet po prvej inseminacii a to vdaka tomu ze ma tam cakal nie len , vynikajuci tym odbornikov ale aj pristup aky sa inde nanejde. Druhykrat uz toto centrum nenavstivim , lebo bez Docenta Tomasa , hlavnej sestry a embryologicky je to uz pre mna uplne ina organizacia.
Vazeni , ti co ste rozbili tento kolektiv, skuste vyhodit papiere so svojimi udajmi cez okno a sksute sa spytat pancietok co zazila docenta Tomasa a jeho kolektiv na nazory. Dam ruku do ohna , ze tam nenajdete ani jednu staznost atoto ste vy znicili? Tymto padom uz Iscare nedoverujem. Uz len preto , ze k obycajnemu gynekologovi ktory nahradil aj Docenta Tomasa , si mozem zajst kdekolvek. Aj som chodila 2 roky neuspesne. Po navsteve Docenta som otehotnela po mesiaci. Zamyslite sa nad sebou a nerobte tento svet este horsim. Bez Docenta a jeho tymu , je ISCARE len telo bez duse.

ivvvy
22. dec 2011

skoda ze nasho docenta prepustili, neodisel dobrovolne. verim tomu ze za vsetkym su zas len peniaze a protekcia.

zibi
22. dec 2011

@ivvvy tak prachy isto..tomu ver..ani protekcia nemusi byt... 😒 fakt skoda

lubka0506
22. dec 2011

@helen5 ja sa neurážam,zdá sa že si sa urazila ty! Ja som len povedala že ked som tam bola bolo nás tam viac aj ked je pravda...ked tam bol docent tak tam bývalo "natrieskané".
...asi si to zle pochopila! 😉 Je mi lúto že budete mat smutné sviatky /viem ako to je/.
Babule želám vám krásne sviatky a vela zdravia! 🙂

helen5
22. dec 2011

@lubka0506 ani mi nesme urazeny ale je to fakt pravda aj najlepšie setri odchadzaju už odtial kordin. a aj embrijologička tak ktovie ake to tam fakt bude .a zaučali tam 2 mladych doktoroch ešte akurat ich brali do zadu ako je operačna sal

tinka9075
22. dec 2011

@ivvvy bez docenta tomáša už Iscare nie je ono a kedže odchádza aj vrchná a embriologička tak to tam bude o ničom a aké super centrum to bolo 😒 Iscare by sa teraz malo premenovat na Bizniscare 😀 😀

tanula84
22. dec 2011

tak ja vám môžem povedať,že docente Tomáška doslova a dopísmena vyrazili,pretože riešil niečo čo nemal.Gallo ako odborník neviem,ale ako človek u mňa nula bodov - je to jeden nadutý človek,ktorý iba čaká na "obálku" 😝

ivvvy
22. dec 2011

viem uz len jedno , viackrat by som tam nesla za takychto okolnosti.

v555
23. dec 2011

@lubka0506 aj ja Ti prajem krásne sviatky aj keď cez slzy......................ale čo už....

sliver
23. dec 2011

Kočky všetkým Vam tu prajem krasne sviatky a všetko dobre do noveho roka...
Verím tomu že čoskoro všetky popreskakujete ku nam do temy.

Len jednu vec... čítam vas stále... vlastne som v tejto teme už dva roky... hlavnou vecou k otehotneniu je pozitívne myslenie... toľko negatívnych vecí sa tu stale píše 😒 😒 😒 takže hlavy hore, usmev na tvar a život ide ďalej
Všetkým veľmi držím palce aby ste otehoneli len už prestaňte šíriť tu negatívnu naladu... myslím si že najma v tejto teme ma byť úplne najviac podpory a opory pre všetky snažilky ktore to ešte nevzdali a bojuju a chcu otehonieť.

So Sonkou posielame pusinky

tinara23
23. dec 2011

BABULE ŽELÁM VÁM KRÁSNE A SPOKOJNÉ VIANOCE 🙂 🙂 🙂

snazilka1983
23. dec 2011

baby uz som si urobila test a nic neukazal. myslite ze 9 den od zakroku je skoro alebo fakt nie som tehotna???? ☹ neukazal voobec nic ani len slaby naznak.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre