Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

janemari
19. júl 2010

@janka134 no sklamem ta pokec nebude,ja budem po 4 nocnej 😒 est esama neviem ako to zvladnem,lebo pridem domov,najem sa a uvarim asi kavu do termohrnceka a budeme letiet do centra a odtial domov.Dufam,ze ma odpali az v aute a nie v ordinacii 😀 Ja mam dostat mrchu 10.8. tak asi vtedy zacnem brat aj nejake lieky,neviem ako to chodi pri KET.Tak najprv bude cakat na vysledok kefalinek,potom ja a potom ty 😉

janka134
19. júl 2010

janemari ja by som mala dostat15,8 ale to bude urcita pomilene nak sa necham prekvapit a to budeme platit za 12 mesiacov mrazenia aj ked budu zamrazene len2 mes -no uz som platila72 tak nam hadam daco vratia ci nie nevies 😉

bbtina
20. júl 2010

Ahojte kočky, tak hlásim návrat z dovolenky....no ale moc som sa nepotešila. Toto čo????? Čakala som od vás lepšie správy.Nuž nevadí...ide sa ďalej, my tiež teraz pauzujeme a sme objednaný až na september, kvôli dovolenke v Martine, tak dovtedy hádam zventilujem 🙂

zuzana_18
20. júl 2010

Tak ahojte babuľky.Tak dnes sme počuli biť srdiečko nášho malinkého.Bol to krásny dojemný pocit,ktorý úprimne prajem keždej jednej z Vás a verím,že to tak aj bude.Držte sa a pekný,aj keď hnusný horúci deň želám 🙂

anita12
20. júl 2010

@zuzana_18 ...jééj, tak to gratulujem, nech sa drobčekoví darí 🙂

zuzana_18
20. júl 2010

@anita12 ďakujemeeeeeee veľmi pekne 🙂

janemari
20. júl 2010

@janka134 no my sme este neplatili ani za mrazenie 😅 Neviem kolko sa plati,este som to necitala ale mm hovoril ze s da platit aj za mesiac,tak neviem.Ale dobre ze si pripomenula,ked pojdeme vo stvrtok tak musime zobrat bubaky.@zuzana_18 gratulujem

lenka20
20. júl 2010

ahojte dievcata, viete mi niektora povedat, ci v martinskej pobocke Iscare robia FISH vysetrenie spermii?
dakujem

janemari
20. júl 2010

@lenka 20 vysetrenie spermii robia,ale neviem co je FISH moj muz bol na Trial wash/alebo tak nejako sa to vola/ a to skusali ci sa dokazu spermose dostat cez prekazku,teda sa dokazu dostat cez obal vajicka.

zuzana_18
20. júl 2010

@janemari ďakujem pekne.Čo sa týka platenia za mrazenie -platí sa za rok ak pôjdete na KET skôr,tak sa koruny odpočítajú a vrátia.Keby ste išli náhodou po pol roku,tak za zvyšný pol rok korunky vrátia.Aspoň tak to vysvetlili nám. 🙂

janka134
20. júl 2010

janemari tak od nas zobrali love hned pri transfere smom platola 150plus72 a ty si kolko platila ak smiem vediet zuzana18dakujem za info dufam ze to tak bude lebo my ich budeme mat len 2 mesiace ak sa nic nezmeni 😉

crazybabenka
20. júl 2010

@zuzana_18 Zuzi gratulujem......nech sa darí fazuľke......nech len pekne rastie

zuzana_18
20. júl 2010

crazybabenka ďakujeem veľmi pekne moja,ako s genetonom?Mňa užb teraz dráždi,zajtra tam asi hodím mailíka 😀

crazybabenka
20. júl 2010

@zuzana_18 no už každú chvíľu príde výsledok.....ale ja som povedala mangelovi.....nech poštu vyberá on.....ja to nechcem vedieť 😉

zuzana_18
20. júl 2010

@crazybabenka supeeeer,potom mi daj hneď vedieť.No ja predpokladám,že príde ružová obálečka ,aj ty tak,nie?
Mňa keď sa pýtajú na mená,tak poviem chlapčenské neviem,lebo ja budem mať dcéru.Ale nie,hlavne nech to malinké dobojuje do úspešného konca a hlavne nech je zdravučké.
Máš na nich mailovú adresu?Ak budeš mať čas,môžeš mi ju hodiť do IP?Moc dik.

crazybabenka
20. júl 2010

@zuzana_18 mne je to v podstate jedno......len nech je to zdravé......len manželík ste strašne syna.....ja sa nechám prekvapiť.....mená už máme ako tak vybraté.....chlapček bude buď Matúško alebo Filipko.....a dievčatko Paulínka.....potom poviem mangelíkovi nech ti napíše keď to príde.....len tak aby som to ja nevidela 😉 aj tak už teraz viem, že to nevydržím, len sa hrám na frajerku 😀

zuzana_18
20. júl 2010

@crazybabenka presne tak,len nech je to zdravé.My to máme opaačne,ja chcem vedieť (už dnes je neskoro) a mm povbedal,že on sa nechá prekvapiť.No jasnééé 😀 ,prvý bude stáť pri schránke.

janemari
20. júl 2010

@janka134 no mi sme nevedeli pri transfere ci bude co mrazit az na druhy den nam volali ze zamrazili jedno embrijko.Ked som bola v centre kvoli spineniu,nikto peniaze nepytal,asi zabudli.ale ved teraz zaplatime a tiez budeme mat zarazene cca 2 mesiace,tak mozno budu pytat len za 2 mesiace.Ale to je uz jedno,hlavne nech sa ho podari rozmrazit 😉

crazybabenka
20. júl 2010

@zuzana_18 ja si presne myslím, že to so mnou bude rovnako, že asi budem pri schránke aj spať 😀 no a teraz šup šup do témy Tehule ISCARE MT.....zatiaľ sme tam sami s nellym a je nám tam smutno 😖

zuzana_18
20. júl 2010

@crazybabenka tak tam teda zavítam,ďakujem za pozvanie 🙂 .
Len sa už teraz poberiem,veď ja spím aj postojačky,takže už je najvyšší čas,tak papa zatiaľ,ozvem sa.

crazybabenka
20. júl 2010

@zuzana_18 jaj moja....teraz sa do minimálne 4. mesiaca premeníš na spiaceho medvedíka....ja som do 3 mesiaca bola schopná spať 24 hodín denne 😀

janka134
21. júl 2010

ahojte chcem sa opytat ked ho rozmrazia tak sa potom rovna uz cerstvemu alebo este stale je menej kvalitne 😉

janemari
21. júl 2010

@janka134 aj mna by to zaujimalo a este aj to ze ked idetete na KET ci rano najprv volate ci sa mrazacik rozmrazil a oni povedia ze mame prist,alebo ho rozmrazia den pred tym a povedia nam kedy mame na druhy den prist 🙂

sliver
22. júl 2010

ajojte kočky,
mám taký problém, už 5 dni ma strašne bolia prsia (dokonca lavé viac ako pravé), tehu nemôžem byť nakoľko som 16DC a neviem čo mám robiť, stále som si hovorila že to nič nie je.... ale už to je dlhšie a neviem či to mám ísť riešiť k svojmu dr. alebo do MT?
Ako riešite veci vy? Ked chodíte k Doc. tak riešite s ním všetko alebo chodíte aj k svojmu dr.???
Dakujem za pomoc

janka134
22. júl 2010

🙂 silver mne meskala mrcha 3 tyz.tak som nevedela ci mam ist k svojmu dok.ale pytala som sa sestricky co s tym ked chodim do centra hned ma aj obiednali na 2 den a riesila som to v centre moj dok.mi vypisal akurat len PN nic ine s nim neriesim

janka134
22. júl 2010

opravujem sliver 🙂

bbtina
22. júl 2010

@sliver mne sa to pri ovulácii stáva bežne, nie pravidelne každý mesiac ale teda väčšinou, mám aj taký deň, že sa ich nemôžem ani dotknúť, mám ich navreté a horúce ešte viac ako pred menštruáciou. Neviem asi by som toto neriešila, počkaj čo budeš cítiť po meštruácii

janemari
22. júl 2010

Moja dokina neriesi nic,max.predpisat lieky a pn.Vsetko riesili v centre.A teraz som sa rozhodla ze ked pojdem na KET nepojdem na PN,ale nieco si odrobim a vybavim si dovolenku.

zuzana_18
23. júl 2010

Ahojte babule!Prišla som vás len pozdraviť po dlhše dobe.Ako sa mávate?
@janemari zvládaš prácu?Už ste boli v centre?Kedy ideš na KET?
@sliver ak môžem poradiť-ja by som verila najvaic docentovi Tomášovi.On je nielen dobrý ako človek,ale tiež ako odborník.Je perfektný.Aj dnes som mu písala a poradil mi čo som potrebovala.To je taký anjel nás budúcich mamín 🙂 .
Pekný deň všetkým!

janemari
23. júl 2010

@zuzana_18 pracu zvladam v ramci normy,bol to tyzden nocnych tak relativne klud a nebolo az tak teplo.V centre sme boli vcera,mam protokol na KET a lieky.Teraz uz len pockat na mrchu a mozme zacat.KET by malo byt niekedy koncom augusta.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre