Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

crazybabenka
6. sep 2010

@janka134 možno si kúpila chybný test.....skús iný 😉

janemari
6. sep 2010

@janka134 budem drzat palceky aby to bolo babo.
Ja som bola dnes na poradni a vsetko je ok.

janka134
6. sep 2010

bbtina ja tomu aj tak neverim zatial si neidem namislat a mam chladnu hlavu a ty sa mas ako 🙂

janka134
6. sep 2010

crazybabenka uvidim zajtra ale neverim tomu janemari tak sa drzkaj to je dobre ze je vsetko ok tak to ma byt 🙂 😉 uz si pocula aj srdiecko

crazybabenka
7. sep 2010

@janka134 tak potom daj vedieť.....som veľmi zvedavá 😉

bbtina
7. sep 2010

@janka134 no ja čakám na MS tá by mala doraziť až tak 15.9., aby som mohla začať brať Clostyl a len dúfam, že už budem reagovať normálne a nebudem prestimulovaná len s Clostylu a ideme na IUI, ale už som sa s doc. dohodla, že keď prídem na folikulometriu, tak si rovno vypíšem žiadosť na IVF, lebo však už 3 mesiace len príprava na IUI a nikdy sa nám to nepodarilo dotiahnuť do konca....
Tak ti držím palčeky, určite všetky na teba myslíme a sme zvedavé 🙂

janka134
7. sep 2010

ahojte tak som tu nic nove sliznicu mam zvacsenu ako pred menz.alebo tehot.ale nic tam nevidel tak vzal krv a mam cakat este tyzden a potom neviem ako budu pokracovat ale ja tehu.vylucujem neviem necitim sa tak no uvidime necham to v Bozich rukach 🙂 😉

crazybabenka
7. sep 2010

@janka134 ja si myslím, že krvička ukáže 😉

janka134
7. sep 2010

crazybabenka ja viem ze ukaze ale som pripravena aj na to neg.a keby bola poz tak sa asi zblaznim nic mi neostava len cakat 🙂 😉

janka134
7. sep 2010

tak sa idem chystat do prace ak budem mat nieco nove napisem vecer sa tu ukazem kolo 22 🙂

crazybabenka
7. sep 2010

@janka134 budeme čakať 😉

bielalady
7. sep 2010

@crazybabenka , tak ako ste včera dopadli, už viete, čo je to za prekvapenie v Tvojom brušku? Inak nevidela som Ťa tam...

crazybabenka
7. sep 2010

@bielalady my sme prišli tak niečo okolo pol 12 tak neviem, či si tam ešte bola......dopadli sme na výbornú.....sme zdravučký ako rybyčka.....len si drobček uchoval svoje tajomstvo.....ale to nie je podstatné, čo je....ale to že je zdravučké.....ale niečo sa mu na začiatku nepáčilo, lebo sa nám hrozilo pästičkou......docent sa snažil ako mohol, ale nepodarilo sa.......nevadí.....budeme naďalej kupovať neutrálne farby 😀

bielalady
7. sep 2010

@crazybabenka ,aha no my sme o 11.00 odišli, no podstatné je, že ste v poriadku... 😉

janemari
7. sep 2010

@crazybabenka no co ine by to mohlo byt ako chlapec

janka134
7. sep 2010

ahojte takze krv je neg,a mam cakat na mrchu neviem kedy sa jej uraci ale ak budem mat velke bolesti tak mam prist hned tak som zvedava kedy sa jej uraci som nestastna tak som to chcela mat za sebou ale co uz 🙂 ☹ 🙄

sliver
7. sep 2010

@janka134 - aj ja čakám, asi tu budeme dnes trošku dlhšie 😉

@crazybabenka - mojim kamoškám sa tiež nechcelo mimčo ukázať dosť dlho, potom im povedali že to je asi dievča lebo chlapec pipíka ukáže dosť skoro (asi mu zavadzá 😀 ) no pri jednej kamoške to nakoniec bol chlapec a to jej povedali až mesiac pred pôrodom, ostatné dve mali fakt dievča 😉

sliver
7. sep 2010

@janka134 - smutná správa :(((( a smutné je aj to že ti nevedia rozbehnuť tu menstruáciu :( ked už človek vie že nič tak sup do dalšieho cyklu nech sú tu dalšie možnosti, nezávidim, len a len čakať :(((

janka134
7. sep 2010

silver ja cakam na mrchu uz 6 tyz. 🙂

sliver
7. sep 2010

to ti fakt nezávidím, toto som mávala aj ja ale vyvolávačka to vždy do 5 dní vyriešila, zvláštne že u teba nezabrala.... ale možno už čoskoro ked máš sliznicu pred menstr. držím pršteky nech je to čo najskôr
a ako idete dalej postupovať ked tá potvora príde?

janka134
7. sep 2010

silver ja mam sliznicu uz taku 2 tyzdne a nic nikdy som to nemala ked dostanem mrchu tak dudem brat lieky potom 14 den sono a na 19ET uz nech to je neviem sa dockat

janka134
7. sep 2010

tak ja idem spat a dufam ze sa prebudim do cerveneho rana ☹

sliver
7. sep 2010

@janka134 - krásne sny

janka134
7. sep 2010

podobne dakujem

bbtina
8. sep 2010

@janka134 ja by som aj tak ešte neverila 🙂 Veď po tej vyvolávačke by fakt už mala mrcha prísť....

janka134
8. sep 2010

bbtina nechavam to osudu vcera som mala priiiiiiiiserne bolesti nikdy v zivote som take nemala aj doc. povedal ze ked budu mam hned prist dufam ze tam neni nejaky problem neviem co vsetko si musim vytrpiet aby to bybytko prislo ale ja vydrzom ak to bude mat uspesny koniec 🙂

janka134
8. sep 2010

opravujem myslela som babatko

crazybabenka
8. sep 2010

@janka134 zlatko.....viem, že je to slabá náplasť, ale ja som to mala "podobné".....od januára do marca som nemala menštru......potom vyvolávačka.....menštru prišla až v apríly......a taká, že som sa prvý deň od bolesti škriabala po stene.....išli so mňa také "kusy", že som myslela, že ma niekto vydlabáva lyžičkou......skončila som na injekciách na pohotovosti........ale 30. apríla sa stal ten najkrajší zázrak na svete.....ktorý mi svojimi kopančekmi dáva stále častejšie na zreteľ svoju existenciu......držím pršteky......zázraky, alebo ako ich nazveš sa naozaj dejú.....treba veriť......aj keď človek stráca nádej......tá ako sa hovorí umiera posledná.......držkaj sa

janemari
8. sep 2010

@janka134 tak som dufala ze to bude babo. A co sa tyka tej sliznice tomu sa nejako neda verit.Ja ked som bola po liecbe a cakala som na mrchu tak som bola na sono v juli a sliznica mala dokonca 16mm a doki tvrdil ze kazdym dnom mrcha musi dorazit a dorazila az 14 septembra 😒 takze teo si robi s nami co chce.Uz len naozaj cakat na tu potvoru a skusat teple kupele,cervene vinko popripadne sexik a ono sa to spusti 😉

janka134
8. sep 2010

tak mi nic ine neostava len cakat ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre