Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

bbtina
12. okt 2010

ďakujem, ja neviem či som verila, ale určite som riadne dúfala.....no nič, ideme ďalej

petuska123
12. okt 2010

ahojte baby ja som chcela zavolat do heliusu a teraz som si vsimla ze moj doki mi dal letak do iscare a tak sa neviem rozhodnut kam zavolat viete mi poradit mkde su dobry??

dejka12
12. okt 2010

@crazybabenka
dakujem , vsetky ich papam, mam v brusku dvoch lenivcekov tak ich treba posilnit 🙂 🙂

dejka12
12. okt 2010

@janemari
dakujem 🙂 🙂 🙂 🙂

dejka12
12. okt 2010

@sliver
Ahoj , dakujem. Teraz uz len cakat a verit, ze sa to podarilo. Z tych siedmych nam ostali len dve aj to slabucke, tak som si ich rychlo vzala, aby u mna zosilneli 😉
A ty, ako pokracujes? Ktory den si teraz?

dejka12
12. okt 2010

@petuska123
jasne ze ISCARE, my sme tu vsetky isceracky 😉

crazybabenka
12. okt 2010

@petuska123 no ja som bola len v Iscare.....to centrum....kde som bola predtým nerátam...tam nám rovno odporučili adopciu....ale ak ti môžem odporučiť....tak skús Iscare.....nám veľmi pomohli.....aj manželova kolegynka teraz prechádza s Heliosu do Iscare....čo nie je s nimi spokojná.....a po finančnej stránke hovorila, že je iscare lacnejší

crazybabenka
12. okt 2010

@dejka12 žiadne slabučké....poriadny bojovníci....veď počkaj ako sa zahryznú 😀

petuska123
12. okt 2010

@crazybabenka a my si budeme za co tam platit???

petuska123
12. okt 2010

@dejka12 tak som tam poslala objednavku tak cakam na maila,

petuska123
12. okt 2010

tak baby mam termin 28.10.

crazybabenka
12. okt 2010

@petuska123 no ale pozor.....ak si posielala mail....zo stránky iscare.sk....tak ťa mohli objednať aj do BA.....k akému doktorovi ťa objednali...... no my sme platili len za spermiogram.....za vyšetrenia sme neplatili nič......platíš si IVF alebo IUI....no a lieky.....

petuska123
12. okt 2010

@crazybabenka hej viem volali mi z BA a povedala ze tam prisiel formular tak mi dali cislo do martina a tam ma objednali

petuska123
12. okt 2010

@crazybabenka a vam co bolo???aka pricina??a co vam robili ze si ostala uspesne tehu??

crazybabenka
12. okt 2010

@petuska123 😀 😀 😀 😀 😀 jááááááááj o nás je tu toho popísané 😀 😀 😀 😀 ja mám PCOS spolu s inzulínovou rezistenciou....a manžel ma 100% abnormálnych spermií.....doc. ma poslal do Ľubochne do Národného diabetologického a endokrinologického ústavu.....tam mi na IR nasadili metformin.....ten spolu s dufastonom a clostylom zabral....začala som konečne ovulovať.....tak sme chceli skúsiť aspoň jedno IUI....a potom sme mali ísť keďže má mm 100% abnormálnych spermošiek na IVF s ICSI.....no ale počas prípravy na IUI sa nám podarilo otehotnieť prirodzene 😉

petuska123
12. okt 2010

@crazybabenka hm tak ti lieky zabrali.........

crazybabenka
12. okt 2010

presne tak 😉

petuska123
12. okt 2010

a baby tie co ste podstupili bud IUI alebo IVF..tak ste kolko doplacali???krat vam to preplaca poistovna???ci ako je to??do telefonu mi sestricka povedala ze 9 eur budeme platit za sperm.a za konzultaciu a moje vysetrenie nic....az potom samotny zakrok sa plati??ci celi preplaca poistovna??

crazybabenka
12. okt 2010

@petuska123 no ja ti odporúčam dať si spraviť ten rozšírený spermiogram za 16 euro....ten povie viac....a IUI....si doplácaš sama....to stojí....ak si dobre spomínam 75 euro....to ti neprepláca poisťovňa......IVF ti 3 x prepláca poisťovňa ale časť nákladov si platíš sama.....ale do tejto fázy som sa nedostala....tak netuším aké je to nákladné.....ale na ich stránke máš cenník

bbtina
12. okt 2010

@petuska123 tak gratulujem k rozhodnutiu, no my sme si tiež dali robiť rozšírený spermiogram, lebo ten základný je úplne nanič podla mňa, lebo my sme na to ako crazy s tym rozdielom, že ich spermijky zabojovali a naše akosi nie 🙂 ale neva, za IUI som platila po zákroku75Eur, do vtedy nič, len za lieky na stimulku, no a IVF je pred dverami, zrejme 🙂

demeeri
12. okt 2010

Ahojte.Som tu nová.
Rozhodla som sa prejť do Iscare.Zatiaľ som chodila do Gynfiv,som po ET.Neuspešný. Ja im už neverím,vlastne som im neverila od začiatku.Robia tam z nás pokusné zajace.A to nehovorím iba ja,ale všetky ostatné baby,pacientky.Tam ide iba o prachy.Vobec s nami lekári nehovoria.Všetko,čo doktorka chcela odo mna vedieť bolo,či mám zaplatené.
Teraz som rozhodnutá,že sa tam nevrátim ani na druhý transfer.Radšej preniesiem moje embrijká do ISCARE.

petuska123
12. okt 2010

@demeeri ahoj tak sa tam mozno stretneme teraz koncom mesiaca tam ideme prvy krat a neviem co nas vsetko caka

petuska123
12. okt 2010

ahojte baby a chcem sa este spytat ci sa budu pytat doktory aj na prekonane choroby operacie u mna a u muza a ci aj ma rodi.prislusnikou??podavali ste aj taketo info??

crazybabenka
12. okt 2010

@petuska123 určite áno....teda aspoň mňa na manžela sa pýtali na prekonané choroby a operácie
@demeeri vitaj....a prajem veľa šťastia v snažení

crazybabenka
12. okt 2010

babule čerstvá dávka TTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

janemari
12. okt 2010

@petuska123 ano budu sa pytat na prekonane choroby,operacie,na choroby v tvojej rodine a podobne.To budete vypisovat taky dotaznik sestricka vam pomoze.

petuska123
12. okt 2010

@janemari ok dik tak si teda musim ist po papier a vsetky tie choroby popisat..no my mame v rodine aj z mojej a aj s manzelovej same rakoviny 😒 😢

crazybabenka
12. okt 2010

@petuska123 to ma mrzí.....ale dúfam, že si čoskoro vystískaš svojho drobca

janemari
12. okt 2010

@petuska123 uf tak to nieje vesele.Ale treba dufat ze vsetko bude ok.

petuska123
12. okt 2010

boze baby citala som starsie prispevky co ste napisali a je neuveritelne ako dlho to vydrzite podstupovat daktora 3 IVF daktora viac.......a same to ivf...nic ine ta IUi asi nepomaha alebo co...mam strach co nas caka a nemine...a najviac ma sere kolke prachy do toho idu keby to aspon nebolo take drahe nezarabame tolko aby sme to podstupovali viac krat tak len dufam ze to vynde.........vam vsetkym gratulujem co ste tolko vydrzali a cakate alebo ste uz porodili deticky a nam snaziacim zelem vela sil zdravia a pozitivneho myslenia..........hadam nam to vynde co najrychlejsie 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre