Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

petuska123
12. okt 2010

@janemari
@crazybabenka no je to smutne ale zivot je taky..........my to bereme tak ze ano chybaju nam ti ludia ale tam niekde hore su bez bolesti a hadam stastny a davaju na nas pozor....uz len keby nam babo poslali 😀

demeeri
12. okt 2010

Zatiaľ ešte neviem,kedy začneme.Som rada,že to už mám za sebou,to prvé ICSI. Znášala som to v pohode,bolo mi celý čas dobre,takže asi čoskoro začneme druhé kolo.
Myslím,je dobré si dať pár mesiacov pauzu.

lubka0506
12. okt 2010

ahojte babule 🙂 ako sa máte? ja celkom v norme až na to že moja mrcha si dáva zasa na čas...dnes som 32DC a nič... ☹ ...hnusana mrchovská ona vie že si mám pichat... 😖
@demeeri presne si to vystihla ,presne to isté si myslím aj ja o Gynfive. Najprv som to nepripúštala ale potom som si to všetko poskladala dokopy a akosi som im neverila....
inak ešte som chcela privítat nové kočky vitajte... 🙂
@crazybabenka dakujeme za vírusíky... 😉 želám vám ešte vela slniečkovských dní... 😵 😵 😵

tessinka
12. okt 2010

Tak ahojte všetky nové babenky. Deň som tu nebola a nejako nám to ožilo!

Nám sa predsa podaril nakoniec ten hormonálny profil, v ISCARE boli zlatí, zobrali nás tak neplánovane, čo už pri takej veci človek naplánuje 😉 ... A už mi aj predpísali Clostilbegyt, takže ho beriem, a o týždeň na folikulometriu, a potom na IUI.. Hádam... Ak to pôjde, ako má.... Ale, čo ja viem, neviem, či sa mám stresovať, alebo nie... Veď IUI ste tu už zažili toľké, a v podstate to vyzerá nič v porovnaní s IVF, a asi od toho ani netreba veľa očakávať.... V podstate to asi beriem skôr ako také oboznamovacie cvičenie...

A k tým centrám: My sme sa boli pozrieť v Heliose, ale bolo to tam nejaké divné, možno len subjektívny dojem... Čakáreň taká tmavá, tlačilo sa nás tam viac... A ani konzultáciu nám nevedeli zorganizovať naraz s výsledkami...Tak sme tam potom ani nešli, nechali sme to nejaký čas tak.... Tu v ISCARE sú nielen milí, ale sa mi zdá, že si prácu aj vedia zorganizovať. A pripadajú mi takí dôslední - pri každej návšteve všetko kontrolujú.

demeeri
12. okt 2010

@tessinka ďakujem.

crazybabenka
13. okt 2010

vírusíky na dnes TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT ak bude málo pridám 😀

crazybabenka
13. okt 2010

@tessinka podstatné je nestresovať sa.....ja som prípravu na IUI brala tak, že je to pokus.....a ak sa to nepodarí....tak ideme ďalej.....a bábo bude.....moja hlava sa konečne "poddala" už som nemyslela stále len na to, že sa nám nedarí bábo.....ale preladila som ju na to že "bábo bude".....a motyka vystrelila 😉

petuska123
13. okt 2010

ahojte baby tak hadam som sa dobre rozhodla ist do iscare no vsak za 2 tyzdne vam napidem moje dojmi na nich..no este ako to tam ideme hladat hadam z do u ut o 6 rano pojdeme

petuska123
13. okt 2010

baby a tie co ste ostali tehu tak vlastne uz nemusite chodit na kontroli da iscare ale normalne k svojmu gyndovi??ci ako to je??

crazybabenka
13. okt 2010

@petuska123 nemusíme ale chceme 😀 😉 resp. do poradne chodím k svojmu gyndošovi.....ale čo máš tzv."veľké soná" chodím do centra.....na prvom som bola normálne v nemocke.....bola som max. nespokojná.....na ďalšie som už bola v centre.....a to sa nedá ani porovnať.....doc. si na ňom dal naozaj záležať.....všetko mi vysvetlil.....pustil nám srdiečko.....nevynechal naozaj nič.....okrem toho....že nám krpec neprezradil či je chlapček alebo dievčatko....takže keď ma čaká teraz v 30tt ďalšie prenatalne sono idem určite do centra 🙂

crazybabenka
13. okt 2010

@petuska123 vieš čo....my sme sa toho tiež báli.....ale našli sme to hneď......je to vo fakultnej nemocnici....pavilon č. 6.....tam kde je gynekologia a pôrodnica.......ak idete od Ružomberku.....tak sa stále držte na Banskú Bystricu......a ak idete od Kremnici....resp. BB....tak je to skoro hneď na kraji :D

petuska123
13. okt 2010

@crazybabenka ideme z bb martin vieme kde je len ta nemocnica bude problem

janemari
13. okt 2010

@petuska123 neviem od coho zavisi ze na kolky krat sa to podari.MY sme sa snazili cca 3 roky a nic,potom prislo IVF a nic.A kym som cakala na KET som otehotnela prirodzene.KEby som bola vedela ze to pojde aj bez IVF mohla som usetrit kopu penazi.Ale nelutujem to,robila som to preto,aby som mohla povedat ,ze som vycerpala vsetky moznosti za cestou k vlastnemu dietatu.

petuska123
13. okt 2010

@janemari no ved toto daj prachy a nakoniec nic a potom sa podari prirodzene.no ale mozno celi ten postup liecebny napomol aby ste prirodzene otehu.to uz nik netusi ako to je.........

janemari
13. okt 2010

@petuska123 aj ja si myslim,ze to nastartovalo nejake hormony.Aj ked je pravda,ze na konzultacii sme sa pytali dokiho ci sa nemoze zadarit prirodzene ak su nejake hormony v tele.On povedal ze hormony su uz davno vyplavene s tela von.

petuska123
13. okt 2010

@janemari a aky ste mali problem??ci vam zistili ze ste obaja v poriadku??

janemari
13. okt 2010

@petuska123 ja mam endometriozu najvyssieho stupna a mm je ok.

norcima
13. okt 2010

@petuska123 Možno pomôžem viacerým 🙂

norcima
13. okt 2010

No moc to nevidno 😒

lasocka1
13. okt 2010

ahojte je tu niekto aj z Ruzomberka rada by som sa stretla a porozpravala o ISCARE. Zajtra nas caka konzultacia s panom docentom a rada by som sa s tym delila s niekym kto to uz podstupil. dakujem 😵

crazybabenka
13. okt 2010

@lasocka1 z RK nie som.....bývame trošku ďalej v Liptovskom Hrádku 😉 naozaj sa nemáš čoho báť.....docent je úžasný....jeho správanie je dokonalé a distingované .....presne tak si predstavujem anglického gentlemana 😉 ja som u neho prvý krát bola ešte v RK....myslím, že tam má ordináciu do dnes.....ale ordinuje len raz či 2x do týždňa vo večerných hodinách.....ale to sme boli len raz.....potom už len do MT 🙂

crazybabenka
13. okt 2010

Vítam nové tváričky....konečne sme sa nejak rozbehli 😀

crazybabenka
13. okt 2010

@petuska123 to nebude problém.....od BB je to od vstupu do MT len kúsok 😉

crazybabenka
13. okt 2010

@petuska123 Autom:
Zo smeru Žilina - hlavný obchvat, pred pumpou OMW odbočiť do ľava, ul. Robotnícka, ul.Kollárova

Zo smeru Poprad - smer centrum stále po hlavnej, ul Pavla Mudroňa, ul Kollárova

Zo smeru Banská Bystrica, Prievidza - hlavný obchvat, pri OMW odbočiť doprava, ul.Robotnícka, ul.Kollárova, alebo smer centrum, ul Jesenského, ul. Kohútova, ul.Kollárova.

bbtina
13. okt 2010

@petuska123 normálne sa pýtaj na fakultnu nemocnicu, nie na Iscare, lebo to ti neporadia, ale ak idete autom nechodte priamo do centra Martin, ale puste sa tesne pred Martinom ako keby ďalej na Žilinu, no a takto keď pojdete tak keď uvidíš na ľavo pri ceste OMV, tak vy tam na tej križovatke odbočte DOPRAVA 🙂)))

dejka12
13. okt 2010

ahojte tehulky poslite mi nejake silne TTT virusiky. Dnes som nejaka minusova, mam pocit ze dnes dostanem ms, je mi do placu ☹ ☹

crazybabenka
13. okt 2010

@dejka12 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

dejka12
13. okt 2010

@crazybabenka
dakujem, dufam ze mam moje bublinky este v brusku a chytaju vsetky tvoje TTTT virusiky

crazybabenka
13. okt 2010

@dejka12 nedúfaj ..... ver! TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

dejka12
13. okt 2010

tak velmi chcem verit, ze aspon jedno moje babulko zabojovalo. Drz nam palceky. Dakujem za virusiky. 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre