Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

crazybabenka
27. okt 2010

@zlatanka30 aj u nás je problém v oboch a pozri.....krpec už za chvíľu bude s nami.....a podarilo sa prirodzene....takže hlavu hore 😉

zlatanka30
27. okt 2010

@crazybabenka ja viem,ale nie som uz najmladsia.treba konat

crazybabenka
27. okt 2010

@zlatanka30 no tak čo ti bráni....volaj do centra a hneď ťa objednajú.....môžem ti dať aj číslo na recepciu ak teda chceš

zlatanka30
27. okt 2010

@crazybabenka si zlata my tam ideme uz v piatok .

crazybabenka
27. okt 2010

@zlatanka30 no vidíš....tak nech vykročíte tou správnou nohou

zlatanka30
27. okt 2010

@crazybabenka aky je doc.viem,len to ze kedysi bol v heliku

crazybabenka
27. okt 2010

@zlatanka30 úžasný....ja si takto predstavujem anglického gentlemana.....je súcitný, ľudský a taktný.....ešte som nestretla takého lekára.....má úplne úžasnú auru.....dokonalé správanie.....ale to nie len doc. ale aj personál.....normálne sa tam môj manžel teší.....a to má fóbiu so všetkých lekárov

zlatanka30
27. okt 2010

@crazybabenka no moj obvodny gyn.ho prirovnaval k sebe.a moj gyn je teda tiez uzastny

crazybabenka
27. okt 2010

@zlatanka30 no tak veľa šťastia v piatok....nech vám to dopadne čo najlepšie.....my ideme 16.11. .......už sa neviem dočkať....dúfam, že sa krpec konečne "identifikuje" a nebude robiť fóry 😀

zlatanka30
27. okt 2010

@crazybabenka dakujem

petuska123
27. okt 2010

@zlatanka30 idete 1krat do MT??my ideme zajtra na prve sedenie

zlatanka30
27. okt 2010

@petuska123 ano prvykrat

lasocka1
27. okt 2010

@tessinka no v podstate nic nerobim to je pravda cize som v stadiu setrenia :D prestala som chodit aj na tae-bo
myslim ze sa zbytocne strachujem a mala by som robit normalne vsetko ako doteraz. Ved co som pocula tak tehulky do 4 mes tehotenstva sportovali ak nie aj dlhsie :D

terry123
27. okt 2010

@petuska123 Na kolku ste objednani? Ja idem tiez zajtra na 10:30 h.

petuska123
27. okt 2010

@terry123 my sme rano na 9 hod

terry123
27. okt 2010

@zlatanka30 Ahoj 🙂 Nech sa ti u nas dari 🙂 🙂

zlatanka30
27. okt 2010

@terry123 dakujem uvidime

tessinka
27. okt 2010

Ahojte, babulky, vdaka za skúsenosti.

Zlatanka30, tak držím palce. My sme tiež predtým boli v Heliose, ale iba na SPG a zadali sa mi dosť ľahostajní, alebo zaneprádznení, neviem, nemala som z nich najlepší pocit, tak psychologicky, odborne neviem posúdiť, tak sme takmer 2 roky nikam nechceli ísť... Ale potom nás moj gynekológ prehovoril (jemne, on je výborný odborník, dôsledný a má skvelý pristup, veľmi mi pripomína doc. Tomáša), aby sme to skúšali ďalej a odporučil nám Iscare... a po mesiaci mám na to úplne iný pohľad...a mame za sebou prve otukavacie IUI.... 🙂 Tuto sme mohli byť už dávno...

Terry123, petuška123, lubka 0506 tak sa zajtra držte.

petuska123
27. okt 2010

ahojte baby... 😀

janemari
27. okt 2010

@zlatanka30 neboj sa ked sa stretnes s doktorom a prides do centra budes nadsena a hned ta chyti chut bojovat.

lubka0506
27. okt 2010

@janemari Dakujem 🙂

crazybabenka
28. okt 2010

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTT

zlatanka30
28. okt 2010

@janemari ok
@tessinka odkial si??

tessinka
28. okt 2010

Ahojte, babenky.

Zlatanka30, my bývame kúsok od ZA.

zlatanka30
28. okt 2010

@tessinka mne konkretne vadili nejake veci v heliku.a teraz mi je luto,ze to nevyslo.a to ma boli najviac

tessinka
28. okt 2010

@zlatanka30 , ale to nemuselo byť heliosom... Mysli pozitívne do budúcnosti, teraz to už možno vyjde.

Mne sa Helios nepáčil skôr tak pocitovo, isto to teda nebolo miesto, kam by som sa rada vrátila, ale my sme sa tam k lekárovi ani nedostali, nás tam tedy odbavili v nejakom stiesnenom kamrlíku, ale isto tam lekári tiež odvedú prácu ako treba.

Ale uvidíš tuto v Iscare, že je príjmné chodiť niekam, kde sa k tebe správajú pekne, to je bonus navyše k tomu, že si svoju prácu robia očividne dobre. Uvidíš, už to bude len dobré.

zlatanka30
28. okt 2010

@tessinka mne sa nepacila hlavne embryologicka

zuzkap221
28. okt 2010

zajtra idem na prvu inseminaciu drzte mi palce aby to vyslo.dufam ze vsetko pojde hladko a kto tomu este budem po 12 nocnej

terry123
28. okt 2010

@tessinka Diki 🙂 Dopadlo to dnes dobre, dostala som kopec liekov a mozme ist za chvilu na to 😀
@zlatanka30 Tak zajtra budu urcite len same dobre dojmy 🙂
@zuzkap221 Vela stastia pri IU 😉 😉
Babulky, chcem sa spytat ohladom SPG, upravil sa vam,resp. zlepsil spg po brati Profertilu? Lebo nam moc nie ☹ ☹
a moze sa stat aj to ,ze pri IVF nebudu ziadne dobre ☹ ☹ aj to sa stava......Brali sme aj Macu, no na morfologiu asi nepomoze nic....ach jaj.....iba zazrak 🙂
@crazybabenka Vy ste asi mali tiez zlu morfologiu vsak? A zazrak sa stal. Beriem si z Teba priklad 🙂

petuska123
28. okt 2010

ahojte baby tak prve dojmy na Iscare su dobre.bolo tam pekne cisto ,boli mili a aj lekar nam vsetko vysvetlil co sa teraz v najblisej dobe ide diat s nami povedal nam mozne priciny preco sa nam nedari otehu a aky postup ide nasledovta takze presne o tyzden tam idem zas no vyzera to tak ze tam idem chodit ako na klavir 😀 spg mal muz v poriadku mne povedal ze z praveho vajec.ovulujem dnes alebo zajtra.spravili mi steri zobrali krv a konzultovali 😉 takze zatial sme spokojny uz len keby to tak daleko nebolo nabuduce idem sama tam dufam ze tam potrafim 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre