Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

janemari
17. nov 2010

@terry123 mas pravdu,hlavne ze je male v poriadku a co to uz bude nechame sa prekvapit.

sliver
18. nov 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

janemari
18. nov 2010

@sliver supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer,gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem,jupííííííííííííííííí 🙂 🙂 🙂

petuska123
18. nov 2010

@sliver jej ty si tehu????gratulujem....prirodzene alebo doki pomohol???

sliver
18. nov 2010

dakujem kočeny, už sa ticho radujem ale treba ešte počkať kým mi to doc. potvrdí a kým bude aspon srdiečko 😉
ale stále chodím na odsávanie vody aj ked doc. povedal že síce si vytrpím ale je to aj preto že je tam mimi, keby nebolo tak sa mi voda netvorí.... tak kvôli nemu všetko!!!! aj každý den tam pôjdem na!!!!

@petuska123 - IVF

petuska123
18. nov 2010

@sliver a iui si neabsolvovala???a IVF hned na prvy krat vyslo??

sliver
18. nov 2010

@petuska123 - dve IUI neúspešne a prvé IVF úspešne

petuska123
18. nov 2010

@sliver no tak naco davaju iui ked nieje to az take uspesne ja by som tiez isla radsej na ivf..ale to asi nieje mozne ☹

janemari
18. nov 2010

@sliver budeme držať palčeky aby sa voda prestala tvoriť a drobček tam mal pohodlíčko 🙂

sliver
18. nov 2010

@petuska123 - ja by som iui isto nezatracovala, isto to je super, ja by som veľmi rada otehotnela pomocou iui lebo je to jednoduchšie a ovela ovela menej náročnejšie, ja som pri dvoch iui chodila do roboty, ani nikto nič netušil, no pri ivf je to o moc komplikovanejšie a dosť náročné psychicky aj fyzicky. no a samo nehovorím o financiách. No len ked to nejde tak to nejde... hlavne že sa nájde cesta ktorou to pôjde 😉
ty ideš na iui?

petuska123
18. nov 2010

@sliver no lekar spominal ze by najprv vyskusal iui najviac 3krat a kked nepomoze tak potom IVF.no neviem co by bolo vhodnejsie pri diagnoze ktoru ma muz./spermie nemaju dobry tvar/.a este k tomu ja nemam spravenu laparo..ci ja nemam upchate vajcovody 😒

crazybabenka
18. nov 2010

@sliver jeeee tíško gratulujem.....normálne mi vyhŕkli slzičky....som ti vravela, že som aj ja mala prvý snehobiely.....a teraz krásna koľajnička.....sa poriadne zahryzol krokodílik......no tak pekne šúchaj bruško.....nech fazuľka vie.....ako ju veľmi ľúbite....tak ešte na poistenie.....ale už ich nepotrebuješ TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😀

crazybabenka
18. nov 2010

no a babule pekne papať nech sa nám to rozrastá TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

sliver
18. nov 2010

@crazybabenka - ďakujem moja, aj ja sa iba tíško radujem, však to je všetko iba začiatok, ale ved to dobre poznáš.... hladkám stále, lebo ja vlastne stále ležím kvôli tomu OHSS tak jedna ruka je nonstop na tom správnom mieste 😉 ... božinku je to krásny pocit ale aj iný stres, už by som chcela mať pár týždňov za sebou lebo sa bojím či bude všetko ok a tak... ale to vy tehu isto poznáte 😉 a preto ich isto ešte všetky spapám, moje moje vírusíky, mňamky

@petuska123 - aj môj mm mal zlú morfologiu, nemala som laparoskopiu presne ako ty ale isto by som zo svojich skúseností skúsila IUI, len u mňa nemala význam to skúšať stále dokola lebo stimmuláciou na IUI sa prišlo nato že sa mi netvoria vajíčka, tak to trebalo urobiť drastickejšie 😉 a to stimuláciou IVF, len na to sa prislo až časom.... neboj daj tomu čas a ono sa tá správna cesta isto nájde!!!

janemari
18. nov 2010

@sliver tak ja ten pocit,ze mat strach o male zatial az tak nepoznam,kedze stale riesim svoj zivot.Ale na druhej strane som aj rada,ze mi to nedovoluje upriamovat sa na tehu,lebo by som stresovala ci je male ok.Takto v to verim,ze je ok a nerozoberam to.Modlim sa vsak kazdy den,aby to male nemalo nijaky postih s tych stresov,co mi robi mm. Inak baby ja si myslim ze uz mam par dni pohyby aj ked dokina tvrdi ze to este nemoze byt.Ked si prilozim ruku jasne citim tukance,hlavne ked si tlacim na brusko,ked sedim.

bbtina
18. nov 2010

@sliver parádA, GRATULUJEM, sme vedeli že tam niečo bude 😀 😀

crazybabenka
18. nov 2010

@sliver neboj....bude všetko OK.....neboj pôjdeš na sono....a keď ti doc. pustí srdiečko....tak sa zblázniš od šťastia...ako každá z nás.....ktorá si toto sono zažila....môj mangel....napríklad plakal ešte aj v aute.....a museli sme zastaviť.....čo nebol schopný šoférovať 😉

tinara23
18. nov 2010

@sliver graaatuuulujem 😀 , aj ked prispievam iba málo, každý deň aspoň čítam čo nové 🙂 ja idem do iscare 24.11. a keď čítam tieto pozitívne info, tak sa normálne teším 🙂

tessinka
18. nov 2010

@sliver , tak na toto som čakala, kedy nám to konečne ukážeš 🙂 . To sú krásne správy. Takže vidíš, všetko čo robíš, robíš dobre. Stáli za to aj tie nervy aj to trápenie. Ty si tu len chudiatko tak tíško trpela, a teraz je za to odmena 🙂 . Tak sa pekne držte a pokračuj v hladkaní.

No a klobúk dole pre pána docenta a celý iscare. 🙂 Pekne sa vám o to embryjko postarali. 🙂

terry123
18. nov 2010

@sliver Jeeeeee 🙂 Gratulujem a velmi sa tesim.Parada 🙂 🙂 Dufam,ze ta budem nasledovat 😀

sliver
18. nov 2010

@crazybabenka - jej máš novu foto 😉 ja že nová kočka medzi nami 😉

ostatné kočky dakujem len ešte držte palčeky, je to iba polovička boja, po boji o oplodnenie a uhniezdenie nasleduje boj o udržanie!!!
takže bojujeme ďalej

kočky nevzdávajte sa, ja som už tiež mala stavy....

crazybabenka
18. nov 2010

@sliver 😉

zlatanka30
18. nov 2010

babenky neviete nahodou niekto na tie odbery krvy na kompletny HP sa chodi 2 a aj 3 den mrchy??lebo neviem ako to je a moja mrcha mi meska.

sliver
18. nov 2010

@zlatanka30 - no mne ho robili každú chvílku 😉 neboj ak ti meškám mrcha a nemôžeš ísť na 2DC tak chod na 3DC, nikto ťa kvôli tomu isto neodstrelí 😉

lubka0506
18. nov 2010

ahojky kočky...trošku som ten neuspech rozdýchala aj ked mi je to stále lúto a chcela som vás pozdravit. 🙂 ja som sa objednala do CAR ohladom konzultácie pred KET inak majú tam hrozne plno ale ešte mám PN tam ma tam sestrička akosi vtesnala. Pekne sa opatrujte a píšte!...aj ked neprispievam tak vás čítam... 😵
@sliver jéééj potichučky blahoželám,nech ti všetko dobre dopadne. 😉
@crazybabenka pekná fotečka....
papap 🙂

sliver
18. nov 2010

@lubka0506 - ajoj moja, supiš že si zase medzi nami! ďakujem, aj ja sa potichučky teším ale jazyk ma šteklí 😉 by som to celému svetu vykričala 😀
jojo už je tam celkom dosť, ja som tam chodila odvtedy ako sa otvorili a to bolo úplne iné... ale zatial to vôbec necítiť žeby klesli s úrovňou, stále sú úžasní, tak nech pomáhajú viacej a viacej párikom 🙂

lubka0506
18. nov 2010

@sliver máš pravdu sú tam velmi milý a hlavne ludský,nech im to vydrží!!! Verím ti že ta šteklí jazyk a že by si to chcela vykričat ale prosím ta vydrž...aby si si potom nevyčítala že si to zakríkla... 😒 ...a hlavne mysli pozitívne a hladkaj bruško!...o chvílu nám budeš aj ty posielat vírusíky.... 😉

tessinka
18. nov 2010

@sliver , ja mám dnes z teba taký pekný deň! Len nech je takých povzbudivých správ viac.

@lubka0506 , držím palce, aby ti to vyšlo čo najskôr. Ideš teraz niekedy na KET? Takže ešte máte nejakých mrazáčikov?

Nám sa iui odložilo. Bola som dnes v centre a bez Clostlbegytu vajíčko rastie pomaly...Ak je to teda vôbec ono, ten útvar, čo tam bol... Dohodli sme sa na prirodzenom cykle, takto aspoň trochu budeme vedieť, ako to funguje bez liekov. A sama som zvedavá... Vzali mi krv, aby zistili viac. A objednali ma začiatkom týždňa. Tak uvidíme.

lubka0506
18. nov 2010

@tessinka my máme 6 mrazáčikov,ale tomu nejaké velké šance nedávam... 😒 dnes som volala do centra a objednali ma tiež začiatkom týždna... 😉
@sliver kolký den po transfere si si robila test? a ako si sa cítila nič ta nebolelo?...opatruj sa!!! 😉

lubka0506
18. nov 2010

...jáááj už som sa pozrela 11 den od transferu... 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre