Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

helen5
9. apr 2011

@moniatko13 ahoj mala si modrinu .po odbere občas aj ja ako si ty natom 🙂

helen5
9. apr 2011

@makovicka53 a čo tam robia ked testuju povedzte mi neboli to

helen5
9. apr 2011

@krista5 aj ja držim palce abi si bola zdrava a v poriadku 🙂

helen5
9. apr 2011

@makovicka53 ja mam už velki vek tieš sa bolim či mi to vinde moja

helen5
9. apr 2011

@makovicka53 a ty si ako natom ja musim počkat kim dostanem menštrulaciju a hned na druhy den ist do martina . teraz mi dal čipki tak dufam že to bude v poriadku 🙂

krista5
9. apr 2011

@helen5
nie nie necakam, ja cakam na IVF🙂🙂🙂 ale radsej by som uz cakala babatko🙂🙂

helen5
9. apr 2011

krista5 a čo je to IVF čo to je vlasne 😵

krista5
9. apr 2011

@helen5
umele oplodnenie🙂

helen5
9. apr 2011

a čo ti robili ako na umelo oplodnenie . asik to aj mna bude čakat krista5

helen5
9. apr 2011

@janula18 ja som mala všetko prefotene a doktor aj taku vzal lebo moj tieš nechcela dat tak len prefotil

makovicka53
9. apr 2011

@helen5 musime verit 🙂 nic ine nam neostava

makovicka53
9. apr 2011

@helen5 ja uz cakam na vysledok 🙂 v pondelok idem na krvicku...takze ty zacinas so stimulkou?

helen5
9. apr 2011

makovička53 držim palce a ktori krat už ideš teraz
😉

helen5
9. apr 2011

@krista5 a kedy ideš do martina a odkial si

helen5
9. apr 2011

@makovicka53 a čo je to včeličkovanie čo to je vlasne take veci počuvam 1 kret ani neznam čo to je prepač že sa pitam abi som to vedela aj ja 🙂

helen5
9. apr 2011

@zuzu100 neboj sa zvladneš to musiš bojovat

makovicka53
9. apr 2011

@helen5 pichanie injekcii 😉 pri stimulacii

zuzu100
9. apr 2011

Ahojte, ďakujem za povzbudzujúce slová... 🙂 Injekcie uz mám doma, ale este cakáme na májovy ciklus, dovtedy musime dat do poriadku stitnu zlazu 😒

hope2011
9. apr 2011

@janemari moja, tak to som na jednej strane rada, ze je to v norme a na druhej strane ma moc mrzi, ze toto teraz prezivas...ale vsetko bude dobre a babatko aj ty budete v absolutnom poriadku...urcite....tak dufam, ze vikend prezivate dobre🙂

hope2011
9. apr 2011

@sony44 ahoj, no dnes som uz ani nemusela testovat, lebo od vcera som citila, ze MS pride a presne tak sa aj stalo...teda este sa nejako poriadne nespustila, ale tie bolesti co som si prezila, to nikomu neprajem....boli sme akurat so psikom daleko na prechadzke a ja som pomaly ani domov nedokazala zajst...a najhorsie je to, ze sa mi to nie a nie spustit....uvidime ako bude zajtra....a inak uz sme s tym zmiereni....vcera sme si spravili naaadherny vecer, dnes boli ranajky do postielky od mojho manzelika a tesime sa ze ideme do dalsieho kola🙂

janemari
9. apr 2011

@hope2011 tak to ma mrzi,ze to nevyslo,ale na druhej strane je to prvy pokus a este tolko moznosti pred tebou a verim ze sa vam to podari.Ja mam taky pracovno oddychovy vikend.Dnes sme boli u starkej,trosku upratat poriadit,vysantila som sa s mojim psikom a potom este jedna navsteva a doma upratat.Ale zajtra len obedik navarime a potom ma prist ta kamoska co ma ma nafotit takze dufam,ze bude pekne aby boli aaj fotky pekne. Srdce mi blbne nadalej a puchne mi lava noha.Vecer som si vsimla ze ju mam total opuchnutu a do rana vobec neodpuchla.Prava je normalna len lava ako poleno,to asi z toho srdca.
@sony44 este pre teba TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 🙂

lubka0506
9. apr 2011

ahojte🙂
@krista5 , @hope2011, @janemarie ,@sony44 dakujem za povzbudzujúce slová. Vo štvrtok som špinila,v piatok málo,dnes zasa...je to také skor hnedé☹ Brucho ma nebolí ale bolia ma kríže. Nie je to nejaké hrozné. Docent mi povedal že ak budem špinit cez víkend aby som prišla v pondelok. Tak tam pojdem.Dnes som vlastne 24DC...Snažím sa mysliet pozitívne aj ked červík mi "vrta" v hlave... 😒 Viac oddychujem...želám peknú nedelu.Papa

janemari
9. apr 2011

@lubka0506 drzim pace TTTTTTTTT musi to vyjst 😔

hope2011
10. apr 2011

@janemari no to ma velmi mrzi, ze ti nie je uplne dobre, ale vydrz, uz len chvilku a vsetka pozornost a hlavne radost bude na tvoje babatko....to srdiecko sice neposlucha, ale verim, ze ked bude babo vonku tak prestane....dnes rano som si zase zazila dramu...od boleti som az plakala....ale mas pravdu, je vela moznosti pred nami....ale keby to vyslo na prvy krat...tak to by bolo nieco....ale to sa nam uz nestane☹
drzkaj sa a hlavne oddychuj🙂

hope2011
10. apr 2011

@lubka0506 drzkaaaaam stale moc, moc palce...uvidis co ti zajtra docent povie...dufam, ze vsetko bude v poriadku....ja dnes uz druhy den mam MS, priserne bolestivu a od zajtra zacinam stimulovat, takze ideme do dalsieho kola, ach jaaj🙂

helen5
10. apr 2011

makovička 53 no musim počkat kim dostanem menštrulaciju a hned na druhy den pojdem do martina len si neviem predstavit ked ma žena menštrulaciju a ist na višetrenie 🙂

helen5
10. apr 2011

@zuzu100 aj ja mam štitnu žlazu nič si stoho nerob moja
🙂

helen5
10. apr 2011

@hope2011 už tak daleko si v 1O kole a čo to je ta stimulacija mne to ešte nerobili tak neviem

helen5
10. apr 2011

@hope2011 už tak daleko si v 1O kole a čo to je ta stimulacija mne to ešte nerobili tak neviem
🙂

helen5
10. apr 2011

@maja9 neboj sa začni aj ja som začala . daj odvahu držim palce chod tam 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre