Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

zuzana
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alicag
18. apr 2010

ahojte 😉
ale bolo dnes krásne počko celé poobede sme sa prechádzali z našim havom a slnili sa 🙂 🙂

alicag
18. apr 2010

mmmmm megy bude vonaattt 😀

megynka
19. apr 2010

dobré ránko 😉

zuzi jásné do Dubaja by som aj ja išla ale zatiaľ mám len na ten parfém 😀

alica,neviem či budem voňať, možno aj smrdieť 😀 vám potom napíšem čo mi prišlo, možno ich budem potom za polovičnú cenu predávať ja 😀

minka051
19. apr 2010

Ahojte
Chcela by som sa spýtať, tie ktoré chodíte do Iscare v Martine, ako je to tam s darovanými embryjami, či to robia a koľko sa na ne čaká. Dakujem za info . Môžte napísať aj IP.

janemari
19. apr 2010

minka neviem ti poradit ☹

sliver
19. apr 2010

minka ani ja ti neviem poradiť, ale v klude môžeš napísať mail do caru a oni ti odpíšu 😉
aj ja som im na začiatku písala 😉

megynka
20. apr 2010

ahojte 🙂
zatiaľ nemáme nič nové, každú chvíľu by sa nám už mali ozvať na tú psychologickú prípravu, už som nedočkavá, už aby sme mali aspoň to za sebou, nech sa to pohne dopredu, a vy sa ako máte? 😉

sliver už si testla, stráááááááášne držím palce 🙂 ale hrozne, aby si bola tehuľka 😵

janemari
20. apr 2010

Ja stale cakam a muz uz je nervozny ze co je s tou ziadostou.Zajtra je to uz 42 dni od vypisania ziadosti a on uz chce obvolavat vsetko mozne kde to viazne ☹

megynka
20. apr 2010

janemari , ja si myslím že tak týždeň, maximálne dva a príde vám schválená žiadosť 😉

zuzana
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sliver
20. apr 2010

☹ ☹ ☹
negatívny test
už som dohodnutá aj na konzultáciu na IVF ☹

megynka
20. apr 2010

ach sliver, je mi to hrozne ľúto, som tak strašne dúfala, že sa ti to podarí 😔

zuzi, parfém ešte nedorazil, ale včera ho posielala, tak do konca týždňa hádam príde, som fakt zvedavá 😉

tu sa chystá riadna búrka, tak všetko vypínam a idem spať, ahojte, sladké sníčky a sliver pekne sa vyspi, viem že si smutná ale to prejde a určite naberieš ešte viac síl do ďalšieho boja 😔 ono naozaj platí že čo ťa nezabije to ťa posilní 😉

janemari
20. apr 2010

sliver ☹ ale na buduce to urcite vyjde

megynka a zuzana aj ja dufam ze tento tyzden to uz bude 😔

alicag
20. apr 2010

ahoj silver velmi som verila,že ti to výde 😔 určite to výde nabuduce uvidíš 😔

sliver
20. apr 2010

aj ja som verila, veľmi som verila!!!
tak kočky budete mi radiť a pomáhať s IVF 😉

buba78
21. apr 2010

janemari-ahoj, schválenie žiadosti trvá približne 2 mesiace, teraz kamarátke tiež prišla po 2 mesiacoch

buba78
21. apr 2010

silver-ahoj, je mi to moc ľúto, ja som to prežila 3krát bez úspechu, je to strašný pocit.stále treba veriť. super, že už po 2 IUI ideš na IVF.držím palce

janemari
21. apr 2010

buba no nepotesila si ma,som dufala ze tento cyklus sa to rozbehne.Tak co uz niekedy koncom maja snad ☹

sliver
21. apr 2010

buba - dakujem, jo podla man stále skúšať IUI ked to nejde sú zbytočne vyhodené prachy, tak idem radšej na IVF a baby velmo chceme tak som ochotná podstúpiť všetko! niektoré baby sa ho dosť boja a IVF volia ako posledú možnosť po skúšaní všetkého....

no ved ked budem čakať teraz 2 mesiace na schválenie tak bohvie kedy bude to IVF.... potom príde leto a tam máme naplánovanú dovču tak možno až po lete to bude aktuálne

janemari
21. apr 2010

sliver mne sa ani nesnivalo ze ja budem potrebovat IVF,najprv som ho odsudzovala a teraz som nan odkazana.Je strasne ako ta zivot dokaze otocit upne naopak.Ja budem len tisko dufat ze tento rok budem tehu 🙂

megynka
22. apr 2010

ahojte 😉

zuzi tak parfémy už dorazili, celkom dobré, taká trošku nezvyčajná vôňa, no taká arabská 🙂

tadea
23. apr 2010

Ahojte 🙂
sliver to je blbé,že to nevyšlo,aj keď IUI majú malú úspešnosť...ja som bola len 1x,potom som išla rovno do IVF...zaujímavé bolo,že v Heliose sme mali pred IUI spermiogram výborný a pred IVF už 99% patológiu hlavičiek...po 2.mesiacoch...nech mi nikto netvrdí,že tak rýchlo došlo k takejto rapídnej zmene...no ale čo už...keď treba platiť za IUI tak je všetko OK a potom keď zas je "možnosť" zaplatiť za ICSI pri zlom spermiu,tak je zas inak....
janemari aj my sme sa dlho vzpierali IVFku,ale po 10tich rokoch nám nič iné nezostalo...

megynka
23. apr 2010

ahojte 😉
janemari a prečo si ivf odsudzovala? 😨

ja som sa dnes vrátila z kontroly, tak dúfam že kontrolné stery budú v poriadku a už nebudem musieť brať antibiotiká 🙂 no a pám docent bol dnes zasa milý a usmievavý, zlatý človek a na výsledky našej fragmentácie povedal, že určite to nie je až také zlé a že určite budú pracovať s manželovými spermiami a nie darcovské, no ja som už tiež bola rozhodnutá pre manželove, adoptované deti mať budeme a tak ešte urobíme všetko preto aby sme mali aj vlastné 😉 🙂
a terba myslieť stále pozitívne a tiež tak konať, ja som sa o tom už presvedčila a dnes mi to tiež potvrdila jedna milá pani, takže žiadny negativizmus ani v myslení ani v konaní 🙂

krásny dník 🙂

zuzana
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzana
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
megynka
23. apr 2010

jej zuzi ty už zachvíľu teda začínaš 😉 super 🙂 tak to neviem kedy tam ten docent príde, ja som ani nevedela, že tam nejaký z BA chodí 😅

zuzana
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
megynka
23. apr 2010

jasné že zmákneš 😉 my sme boli na genetike v Žiline a potom ešte manželovu krv posielali aj do BA na nejaké testy, a výsledky sme mali tiež do mesiaca, tak vám to hádam tiež príde 🙂

janemari
23. apr 2010

megynka neviem ci odsudzovala je spravne slovo,ale skratka nazor ze to treba nechat na prirodu a kedze som veriaca mala som kopu informacii,ktore teraz viem ze su nespravne.Hovorili mi ze sa oplodni viacej vajicok,potom sa vsetky vlozia do maternice aj 5-6 a potom sa vyberu tie najkvalitnejsie a 1-2 a ostatne sa znicia.Cize nieco ako potrat.Teraz uz viem ze je to hlupost a ze emrijka co preziju v tele preziju aj pri IVF a tie neschopne zahinu aj v tele matky ako aj pri IVF.Ziadne infosky ze schopne sa daju zamrazit a pouzit.Neviem ci si ma pochopila.Skratka vyvolali pocit viny ze zabijem nenarodene deti.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre