Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

crazybabenka
2. máj 2010

Janemari.....to je jasne.....po tohtotýždňovom strese a smútku som sa rozhodla, že už budem myslieť len pozitívne....lebo čím viac by som sa stresovala....tým by som to viac všetko komplikovala......viem, že som v dobrých rukách.....a že urobia všetko pre to aby sme s Miškom mali bábatko.....a keď nie.....všetkú lásku venujem svojej malej neterke

janemari
2. máj 2010

crazy no aspon mas neterku.Ak sa nam to nepodari tak si budem musiet tiez najst iny zmysel zivota.

crazybabenka
3. máj 2010

Janemari......neterka je "dvojsečná zbraň" (nevedela som ako to inak nazvať 😀 ) keď tú malú plienkošku držím v nárúčí.....ešte viac túžim po vlastnom......je to niečo dokonalé ......taký malý zázrak......a neboj sa....určite to víde.....sme dobrých rukách......poviem ti niečo.....čo mne v piatok veľmi pomohlo......aj keď som ateistka....u nás je strašne dobrý pán farár....a naša rodina s ním má dobré vzťahy ako s človekom nie s farárom......a keď bol u nás v piatok na grilovačke.....hodili sme taký malý pokec....a povedali mi.....Zuzi.....pán Boh ti "naloží" len toľko.....koľko vie, že dokážeš uniesť.......ja som si toho pána Boha pretransformovala na OSUD a je to vybavené......neboj sa.....táto skúsenosť nás stmelí ako osobnosti.....a na druhej strane....musíš uznať, že toto je poriadna skúška partnejského vzťahy......len taký povrchný by to určite nevydržal 😉

sliver
3. máj 2010

crazy no ked ja mám niekedy pocit že už to na tých pleciach neunesiem... že mi toho nakladá strašne veľa.... ešte že mám úžasného drahého ktorý mi pomáha ako len vie
ale čo už, musím bojovať!!!

crazybabenka
3. máj 2010

Sliver.....aj ja mám niekedy pocit....že už klesnem na kolená.......ale musím bojovať....vlastne musíme......keď vidím toho svojho mangela.....s neterkou v náručí.....ten jeho pohľad......už len kôli tomu sa oplatí bojovať

janemari
3. máj 2010

crazy ano hovori sa to,ze nalozi len tolko kolko unesiem.Len obcas mam pocit ze uz som golem lebo nesiem toho obcas az prilis.

crazybabenka
4. máj 2010

niekedy aj celú oblohu

sliver
4. máj 2010

ajojte,
vo štvrtok idem k tomu genetikovi 😉
príde do Caru a máme stretko, som zvedavá aj ked viem že nič z toho nebude, pokecáme a tak ale je to niečo nové a som rada že sa niečo deje... a sme bližšie a bližšie k baby 😉

crazybabenka
4. máj 2010

juj....držím päste

janemari
4. máj 2010

ahojte tak ja uz mam doma injekcie aj lieky a teraz cakame na den D kedy zacneme 🙂

zuzana_18
5. máj 2010

Ahojte baby!Tak včera volal genetik z BA,že výsledky na 100 % v poriadku,že môžme začať liečbu.Tak budúci týždeň v stredu papám proveru a týždeň na to pichám a pichám... 😉 .
Pekný deň všetkým..

megynka
5. máj 2010

ahojte, tak zuzi gratulujem, to je super 🙂 držím palce 🙂

janemari tak vidím že sa ti to už pohlo smerom dopredu za vytúženým mimi 😵 držím palce 🙂

zuzana_18
5. máj 2010

Ďakujem pekne Megynka.. 🙂

janemari
5. máj 2010

megyka ano pohlo,aj ked sa nieco skompliovalo,ale budeme verit ze to nebude robit problemy a ivf vyjde 😎

janula18
5. máj 2010

sliver, vo štvrtok ideme aj mi na tu genetiku, sme objednaný na 13.30 😉

megynka
5. máj 2010

tak dievčatá, ja som s nervami v koncoch, dnes som čakala tú pani zo sociálky a ona zasa nedorazila, som nervózna, nemôžem ju predsa čakať každý deň, čo je toto za život, celých 5 rokov už neriešime nič iné len deti, dokonca už si nedokážeme ani užiť pekný sex, teraz keď prídem domov každý deň sedím ako na ihlách a čakám pani zo sociálky, je to fakt na nervy a k tomu všetkému ešte stresy v práci, prestávam to akosi zvládať a dnes som si sadla a musela som sa z toho všetkého vyrevať, ale už nevládzem a tak to všetko nechávam tak, čím viac sa snažím a niečo chcem tým viac sa mi prestáva dariť, kašlem na pani zo sociálky, už ju viac nebudem čakať, ak nás niekedy zastihne doma tak fajn a 4ivf? no určite ho absolvujem a možno aj skôr ako som plánovala, a nech už dopadne ako chce tým skončím, už chcem konečne normálne žiť!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! všetkým vám želám nech sa vám plnia vaše sny aby ste boli šťastné

zuzana_18
5. máj 2010

Megynka!
Neboj,nemôžeš sa vzdávať!!!!pani dorazí a určite keď ju budeš najmenej čakať.Dnes je počasie na depku,neboj,zajtra bude všetko zase ok,budeš plná síl,energie a dobrej nálady.A aj pani zo sociálky zaklope na dvere 😉

megynka
5. máj 2010

zuzi ja ju už odteraz nečakám, nech príde kedy chce, a v práci zvažujem výpoveď ale najskôr uvidím ako dopadne ivf, ak zle dávam výpoveď a ak dobre idem na pn, mám novú ponuku práce učiť na škole kde som už učila, tak to zvažujem

sliver
5. máj 2010

megynka nebud smutná, neboj hlavu hore, ono to bude fajn, sú tmavšie dnia tiež svetlejšie dni, počkaj zajtra bude ten svetlejší deň!!!

zuzka a janemari super už začínate!!! aj ja sa časom pridám, no ešte to chvílku počká ;)

janula my ideme o 10,00 tak držím prsty nech to všetko dopadne čo NAJ NAJ NAJ

janemari
5. máj 2010

megynka poznam tieto situacie snazis sa robis pre danu vec vsetko a nic,dokonca sa veci este komplikuju.Som na tom podobne ale v inej sfere.A vies co je najlepsie.V takej chvili sa vykaslat na vsetko,prestat tlacit na pilu a zamerat sa na nieco ine.Mne sa to stalo zo ziadostou.Vecer som v posteli rozmyslala co dalej uz som bola tiez na nervy a som si povedala kaslem na to,musim zit a riesit ine obycajne veci.A rano som nechala mobil v kuchyni a sla von na hojdacku.Este sa ma muz pyta nebudu ti volat z roboty?Ja ze mozes cakat ze mi niekto bude volat,kaslem na vsetko.A v tom momente som zacula moj mobil a tak som letela dnu.A ked som ho zdvihla som ani nevedela ako sa volam 😀 .Vobec som necakala ze mi budu volat z centra.Takze pekne teraz pust vsetko z hlavy a rozmyslaj nad tym ako budes umyvat okna,alebo nieco podobne.A hlavne rob nejaku cinnost aj ked budes upratovat to pomaha.A ver mi ze ivf a socialka vyjdu naraz v jednom case 😉

sliver je este cakam na svoj den D kedy zacnem a to si tiez este pockam.

megynka
6. máj 2010

dobré ránko 😉
presne tak janemari, máš pravdu najlepšie je na všetko sa vykašlať a nechať veci nch sa vyvíjajú pomaly a zamerať sa na niečo iné, budem sa toho držať 😉
krásny dník všetkým,aj keď je upršaný 😉

zuzana_18
6. máj 2010

Ahojte baby!Diki všetkým za podporu,ste zlaté.Ja sa ale najviac teším ako budeme spomínať na to,akosme stresovali a to samozrejme budeme už písať s veľkými bruškami.Presne ako hovorí Janemari,treba myslieť´úplne na niečo iné,proste vypnúť,aj keď sa ľahko mudruje a ťažšie koná.Ale to bolo prvé čo mi povedala moja gynda,že psychika je 50 % úspechu.Tak sa pekne sklidíme a ideme do toho,pekný deň všetkým!!!

megynka
6. máj 2010

janemari, chcem sa ťa spýtať, keď ti poslali recept z ISCARE a preliečila si sa, tak si sa ešte objednávala potom na kontrolu alebo už nie?neviem či sa mám objednať

megynka
6. máj 2010

dnes sme prišli z práce bola riadna búrka tak sme ľahli a zaspali a hádajte čo sa stalo, zvoní zvonček a prišla sociálna pracovníčka najlepšie je fakt nechať veci nech sa pomaly sami vyvíjajú a nenervovať sa len keby sme to vždy tak vydržali, bola hrozne milá, vyplnila s nami dotazník, pár otázok a išla, stále sa smiala, taká vyškerená, hrozne milá, konečne mi odľahlo 🙂

sliver
6. máj 2010

megynka super, uľavilo sa ti isto, neboj, všetko je tak ako má byť, ten osud vie čo robí 😉

kočky ked vám posielali recept z Iscaru kedy vám prišiel, lebo my sme sa dnes dohodli že mi ho pošlú ale ide víkend tak uvažujem že zajtra skočím k môjmu dr. či mi to môže predpísať, lebo poštou mi príde ten recept bohvie kedy....

janemari
6. máj 2010

megynka no ja som si recept vyzdvihla osobne kedze som bola v tedy aj na krv na HP.Hned som sa pytala ci aj na kontrolu treba ist a oni ze nie len sa rychlo preliecit.Tak som sa preliecila a viac sa to neriesilo.

slivera ak ti dnes poslali tak pride zajtra alebo v pondelok 🙂

janemari
6. máj 2010

sliver prepac nejako mi skocilo pismenko a k tvojmu meno takze preklep 😔

sliver
7. máj 2010

janemari nič sa nestalo 😉
no to riešim že čakať do pondelka je pre mna dlho, asi pôjdem ukecať tetu do lekárne nech mi dá tie lieky (trošku sa poznáme) a že jej v pondelok donesiem recept.... keby tam nebol víkend tak by to bolo OK no takto to je daleko do pondelka....

janemari
7. máj 2010

sliver aj ja som si myslela ze nebudem stihat vybrat liecbu a nakoniec som este cakala

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre