Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

moniatko13
18. máj 2011

@sliver ďakujem za vírusiky poctivo som papkala a dúfam,že krvička mi to zajtra potvrdí.. 🙂 🙂 🙂

moniatko13
18. máj 2011

@sliver nevieš si ani predstaviť ako mi chutia tvoje vírusiky.. 😵 😵 😵
@zlatanka30 aj ja sa tak teším,dúfam,že sa budeš aj ty potom tak vytešovať.. 😲 😲 😲

bbtina
18. máj 2011

@terry123 skoda,ze predtym tak rychlo konali,mne do 5tt tiez nebolo v maternici nic vidiet a su z toho dvojicky😀. Ktovie kde sa tie krpce v tej maternici poschovavaju

moniatko13
18. máj 2011

@terry123 moja áno mala som //,zajtra krv a uvidíme. 😵 😵 😵

zlatanka30
18. máj 2011

@moniatko13 uvidime,ci sa budem vytesovat.alebo radsej nie ,aby to nedopadlo ako minule.bohuzial u mna to tak funguje

moniatko13
18. máj 2011

@zlatanka30 nedopadne čo bolo bolo,teraz nastáva nová etapa a ty sa nachádzaš v nej..držím palce.. 😵 😵 😵

zlatanka30
18. máj 2011

@moniatko13 to ano.

lubka0506
18. máj 2011

ahojky babule🙂 Tak dnes som volala do MT. 30,5 idem na sono a potom uvidíme.@terry123 nejdem teraz včeličkovat. Idem na KET a mám tabletky🙂
...čítala som že vás je tu vela tehuliek🙂 Držte sa!-o chvílu budem/dúfam / medzi vami🙂 😉 Hovorím teraz že na štvrtý krát všetko dobré🙂 😵

mabumi
18. máj 2011

@lubka0506 supeeeer, takze to bude asi 3. juna??? pekny datum 😵

crazybabenka
18. máj 2011

@moniatko13 no vidíš....som ti to hovorila.....gratulujem....strašne sa teším s tebou 😀 😀 😀

megynka
18. máj 2011

ahojte, tak som sa zasa dopracovala do tejto témy 😀 asi pôjdeme do iscare na darcovské vajíčka, do zajtra sa mám rozhodnúť a zavolať.....no pred rokom som o tom nechcela už ani počuť, ani teraz sami do toho už nechce,ale manžel to chce skúsiť

moniatko13
18. máj 2011

@lubka0506 tak držím palce nech to vyjde a s radosťou ta privítame medzi nami už ,aby si tu bola.. 😵
@megynka nebojkaj a vyskúšaj to ,ved mi budeme s tebou.. 😵 😵 😵

moniatko13
18. máj 2011

@crazybabenka ďakujem ja som tomu už troška prestavala dávať nadej,aspoň že vy ste tomu verili a podporovali ma.. 😵 😵 😵

moniatko13
18. máj 2011

@mimi321 držím palčeky nech to vyjde..moc moc. 😵 😵 😵 😵

moniatko13
18. máj 2011

@sony44 moja ,taka som rada,že bojujete ďalej...no ako dopadla konzultácia,kedy ideme na to?budem na teba moc myslieť,nech sa to už konečne podari..opatruj sa. 🙂 😉 😵

zlatanka30
18. máj 2011

sony 44 si tu?

lubka0506
18. máj 2011

@megynka skús to neváhaj!... za pokus to stojí!...Drž sa!!! 😵

megynka
19. máj 2011

Dobré ránko 🙂 dnes a zajtra mám dovolenku, tak budem len tak oddychovať s našou Megynou 🙂 Dnes mám v pláne ešte nákupy 🙂 ...no a volám do centra, že do toho teda ideme....
@moniatko13 , @lubka0506 ďakujem vám za podporu 😵
@lubka0506 ty sa chystáš na KET....držím palce 😵 a vlastne držím palce vám všetkým

sony44
19. máj 2011

dobré ránko, teraz len tak narýchlo, lebo idem do práce, ale večer kuknem, čo nové a snád bude čas aj popísať
@moniatko13 -super, super, teším sa a poobede nech je krvička s čo najväčším hcg.... 🙂
@mabumi - držkaj sa už za chvílu budeš vediet výsledok 😉
@terry123 - parááááda....držím palce nech to dotiahnete do šťastného konca....takže ďalší zázrak v tejto téme!!!! 😉
@zlatanka30 - tak to sa Ti teda riadne zvyšujú dávky.....ale tak ako Ti písali baby...bábatko bude odmenou za tvoju statočnosť!!!!!! 😉 nech sú vajká čo najkvalitnejšie 🙂
@hope2011 - no kedy bude srdiečko???? držkaj sa..... 🙂
@lubka0506 - takže sa už blížiš k svojmu cielu???!!! do toho!!! držím palce 🙂
@megynka - vitaj, neuveríš-minule som na teba myslela, že ako napredujete pri tej adopcii..... tak sa teším, že ste sa rozhodli ešte pre tento pokus..... držím palce......
no a my????? aj ked som presne toto čakala, aj tak ma to odrovnalo...ked si to človek hovorí, je to iné ako ked to povie lekár ako hotovú vec..... pojdem ešte na vyšetrenie toho hormónu AMH (asi tak za 2 týždne)......zaradili sme sa do darcovstva vajíčok.....vraj na začiatku roka bola čakacia doba 2 roky a teraz sa to vraj tak rozbehlo, že je doba pol roka.....a ideme skúsiť štvrtý pokus ivf, z čoho bol doc. dosť prekvapený 🙂 ostali mi nejaké lieky, tak to nebude asi až tak drahé, no teda ked si dám tmavé okuliare 😎 😀 ale ešte presnú sumu nám majú vyrátať, lebo oni dávajú na 4-tý pokus 50% zlavu( ked u nich 3 pokusy nevyjdu)tak uvidíme, kedy budeme na to finančne pripravení a pojdeme do toho......neviete komu zostal puregon a dipherelin???? lebo budem asi potrebovať 900 jednotiek puregonu a 2 krabičky dipherelinu (2 krabičky dipherelinu mi vraj dajú v iscare, vdaka babám, ktoré im to tam vrátia, ked to už nepotrebujú)....toto bolo asi tak skratke....boli sme tam hodinu....
prajem Vám čo ste domka krááásny den......utekááááám 🙂

megynka
19. máj 2011

@sony44 nám pred rokom tiež hovorili, že čakacia doba na vajká je tak 2 roky a do roka sa ozvali,ja som to ani nečakala....no možno otehotniem a potom zavolajú aj z adopcie a budeme mať naraz dve miminá....vždy som sa na tom smiala a nakoniec to možno aj tak bude 😅 tak to by bola sranda 😅 .....a to 4 ivf skúste ak sa na to cítiš, my sme tiež boli na štyroch.....budem držať palce......no darcovské vajká tiež nie je lacná záležitosť....3700€....vyzerá to na poriadny debet na manželovej karte 😀 😀 😀

sliver
19. máj 2011

@sony44 - ale si toho popísala a že narýchlo 😉
pevné odhodlanie do 4.pokusu, držíme veľmi palce, ja nemám nič doma, ked som bola asi 3 mesiac tak som všetky lieky zaniesla do MT... prajem ti kopec síl!!!

kočky držkajte sa všetky a posielam dnešné vírusíky a šup šup popapkať ked sa to tu tak rozbehlo!!!
vy už viete ktoré 😉
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

crazybabenka
19. máj 2011

@megynka ahoj moja .....teším sa, že si späť.....stále som na teba myslela, že ako.....držím päste

moniatko13
19. máj 2011

ahojte baby..tak akurát som sa vrátila z centra.docent mi robil aj sono a malinke tam bolo už ma 3,5 mm a som v 5 týždni...hneď ako ma pozrel,tak vravel,že ani krv na hcg nebudem potrebovať,aby mi to potvrdila,lebo ho tam hneď videl..aj som si poplakala docent,že kľudne si môžem perovať,že dnes tu každý plače..oni sú úžasný, 😵 😵 😵 😵 😵 😵 jaaj prečo by nemohli byť aj iný doktori taky úžasný ako su v centre..teraz som na PN a za 2 týždne idem na kontrolu...juj taka som šťastná,že je všetko v poriadku aspoň zatiaľ.. 🙂 😉 🙂

mabumi
19. máj 2011

@sliver dakujem 😵 za visusiky. krmime, krmime, vraj teta sliver je najlepsia hostitelka mi sepkaju ti moji drobci 😅 😅 😅 . vzdy sa tesia na nadielku od teba 🙂

@moniatko13 GRATULUJEM, krajsie spravy zena nemôze snad ani pocut ako o svojom babatku v brusku 😅

moniatko13
19. máj 2011

@sony44 krvičku ani nebudem potrebovať,malinke je v brušku..ďakujem..ale teraz si dôležitá budeš potrebovať veľa,veľa sily..iné ti nedokážem zariadiť,tak len duševne ta budem podporovať... 😉 😉 😉
@megynka a samozrejme tebe prajem to iste,nech sa vám to podari aj ta adopcia ty budeš čochvíľa dvojnasobna mamina.. 😵 😵 😵

megynka
19. máj 2011

@crazybabenka tebe gratulujem k maličkej, vlastne už taká maličká ani nie je, dlho som tu nebola a tak pomaličky pozisťujem čo máte nové 😵 tak ty si už užívaš kočíkovanie, to to rýchlo ubehlo 🙂
@moniatko13 teším sa s tebou a držím palce nech ide všetko tak ako má 😵

moniatko13
19. máj 2011

@mabumi veru tak od piatku strachovania (ved vieš),som si konečne vydýchla a taky strašne veľký balvan mi zo srdca odpadol..teraz dúfam,že malinke bude bojovať a zdravo rasť..verím,že aj ty už čoskoro napíšeš dobru spravu,ale to si ešte týždeň musím počkať.. 😵 😵 😵 😵

moniatko13
19. máj 2011

@megynka dakujem si zlata..a potom nezabudni sem pisať ako pokračujete,lebo mi to budeme s tebou prežívať.. 😉 😉 😉 😉

megynka
19. máj 2011

@moniatko13 no už tu budem častejšie, posledné mesiace som sa odmlčala, mala som toho dosť v práci a potom aj školu, ale tú som preložila o rok a tak teraz budem prispievať častejšie......a ďakujem aj ja tebe....a sa eším na samé dobré správy od vás všetkých, ono to človeka potom tak naštartuje a chce bojovať ďalej 😉 🙂

moniatko13
19. máj 2011

@megynka my všetky sme veľké bojovníčky a dobojujeme to až do víťazného konca.. 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre