Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

janemari
1. jún 2010

sliver oni nemaju pn listy,oni ti daju odporucenie na pn a potom musis ist k svojmu gynekologovi a on ti pn vystavi 🙂

sliver
1. jún 2010

škoda, lebo sa mi nechce ísť k môjmu dr. ked chodím teraz do MT, mi to príde také zbytočné lebo som unho už dlhšie nebola.... a ved aj načo.... ked všetko riešim tam...
aj tak to je potom iba taká formalita že mi potvrdí PNku lebo riadne ani nevie čo som all podstupila v MT

janemari
1. jún 2010

no mna zase do centra poslala dokina a zivo sa zaujima co a ako,takze aj ja budem musiet po pn k nej 😔

janka134
2. jún 2010

ahojte a kedy idete na tu PN lebo aj ja sa chystam nechcem nieco zanedbat

megynka
2. jún 2010

ahojte 😉
jani ja osobne začínam brať proveru 12.6. to je sobota a od pondelka by som sa chcela dať vypísať, ale to preto že je to naše už posledné ivf, ani nemám ťažkú prácu ale behať na kontroly a potom si to nadrábať to nebudem a tiež kolegyne ma nervujú keď sa vypytujú a vidím ako si šuškajú, proste chcem mať kľud od samého začiatku a tak to aj vysletlím lekárke hádam pochopí a nebude robiť problém 🙂

crazybabenka
2. jún 2010

jaj babule tak na vás myslím a držím vám všetky pršteky 😀

janka134
2. jún 2010

ja stale rozmyslam o tej PN neviem sa rozhodnut ja zacinam 7,6 asi sa pojdem este poradit s DOC.

janka134
2. jún 2010

megynka ja podstupujem 1 a verim ze aj posledne

megynka
2. jún 2010

jani budem držať palce aby sa podarilo a bolo to tvoje prvé a zároveň aj posledné ivf 😉 ja si myslím, že je to na tebe, tá pn-ka, no hlavne by si mala byť v kľude a bez stresu, ja som pri prvom ivf chodila do práce až do ET a to by som už nerobila, bola som ulietaná a vynervovaná, pri druhom som bola doma keď osm si začala pichať, pri treťom od začiatku ale to sme boli v Prahe a tak som mala zasa nervy z úplne cudzieho prostredia a z cesty domov, no teraz hádam budem v kľude 😅

megynka
2. jún 2010

crazy ako sa máš? 😉 som si na teba spomenula včera keď sme boli v centre, sestrička nám hovorila, že majú prípady že tam chodia páry, chystajú sa na ivf a naraz zavolajú že sú tehotní, tak som si hneď na teba spomenula 😵

lenrom
2. jún 2010

ahojte,no ja som sa dala vypísať na PN už včera.Ráno som mala 6 injekciu diphereline a každým dňom čakám na mrchu a pôjdem do MT.Tiež pracujem na 3 zmeny a je to tam hrozné.Takže mi bolo jedno či ešte odrobím tri alebo kolko dní.Sme si s manželom povedali že sa nebudem stresovať ked človek dá za to vela peňazí.....A môj ženský mi dal PN bez problémov.Takže teraz začínam vegetiť a ešte pečiem torty.

megynka
2. jún 2010

ahoj lenrom, sa máš 😵 tak krásny oddych prajem a držím palce 😉

crazybabenka
2. jún 2010

@megynka ja na vás stále myslím......a verím, že za chvíľu to tu bude samá tehuľa......ja sedím doma a nudím sa......teda nenudím.....je mi stále zle 😀 a pomaly ale isto sa mením na šípovú ruženku lebo by som len spala a spala.....ale sestra ma utešuje, že to mala aj ona pri prvej a že to v 4 mesiaci prejde....takže tak 😀

lenrom
2. jún 2010

crazy,a ty si v kolkatom týždni?

megynka
2. jún 2010

tak sa vyspi do zásoby, o necelých 9 mesiacov ti spánok bude chýbať 😉

crazybabenka
2. jún 2010

@lenrom 7 týždni

janemari
2. jún 2010

crazy vitaj ty nas zazrak mediciny 😀

lenrom takze co sa tyka prace sme na tom rovnako 🙂

janka134
2. jún 2010

ahojta ja mam od20 dovolenku a od 1PN UZ SA TESIM NA ODDYCH KONECNE BUDEM MAT KLUD A DOKLADNU PRIPRAVU A VERIM ZE SA TO PODARI 🙂 😉

janemari
2. jún 2010

janka urcite podari musime verit 🙂

janka134
2. jún 2010

janemari a ty mas kedy termin odberu ty si urcite popredu

janemari
2. jún 2010

termin este nemam urceny.12.6.by som mala dosta mrchu a ist do centra na sono a krv a podla vysledkov mi povedia kedy zacat pichat Puregon a potom bude odber cca do 14 dni sa mi zda.Ale vsetko bude zavisiet od toho ako budem reagovat na stimulku 🙂

sliver
3. jún 2010

ahojte
včera volal ujo genetik že je všetko OK, testy negatívne, supiiiiiiš

megynka
3. jún 2010

ahoj sliver, tak ujo genetik ťa potešil 😉 no a teraz ako ďalej idete pokračovať? už strácam prehľad, vy už máte tuším schválenú žiadosť alebo ešte čakáte?

sliver
3. jún 2010

ešte stále čakáme na schválenie :(
ale nevadí lebo aj tak pôjdeme na IVF až po lete, lebo v lete máme naplánovanú dovču a nechce sa mi počas dovolenky pichať injekcie :(

megynka
3. jún 2010

tak fajn, to si užijete pekne dovolenku a potom na pn-ku 😀 no my sme tiež chceli ísť až po lete ale nakoniec keď nám zavolali že máme schválenú žiadosť tak sme si povedali, že na čo čakať a ideme do toho 😉

janemari
3. jún 2010

Ahojte prisla som vas pozdravit 🙂

janka134
3. jún 2010

co mate nove ja cakam cakam hadam sa dockam 😀

janemari
3. jún 2010

ja nic podstivo papam Proveru a pripravujem sa pschicky na svoju prvu injekciu 🙂

janka134
3. jún 2010

ja zacinam 7

janka134
3. jún 2010

a tie injekcie sa maju pichat v rovnako case ja som uz zabudla

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre