Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

janemari
23. jún 2010

janka134 ano aj my ideme v piatok.Aj aj som zacinala 150j.Len mne ak to vyjde zostane skatulka diphereline a aj puregonu tak neviem co potom s tym 😅

sony44
23. jún 2010

@janemari - ak budeš mať nenačaté balenie, tak ti ho v lekárni zoberú

janemari
23. jún 2010

sony tak to by bolo super,lebo urcite mi zostane jedno cele a z jedneho asi 2 ks.A co sa tyka puregonu som riesila ze asi dopicham z dvoch davok co zostalo a potom mi zostane jedno cele balenie a asi polovica z druheho.Ved uvidim ako dopadneme.

janka134
23. jún 2010

no neviem ci ti to zoberu ale asi hej ale prachy ti nevratia lebo ked sme boli v centre jedna tam volala lebo jej nevzali lieky oni nevedia ci si ich skladovala dobre

janka134
23. jún 2010

tak neviem ci ich oni niekomu potom dohodili

janemari
23. jún 2010

janka 134 ☹ ved uvidime co a ako.Viem ze baby to aj predavaju,ked im zostane.A mozu si byt isty ze dobre skladujem 😉

janka134
23. jún 2010

tak ja idem spat zajtra vybavujem predoperacne zasa skoro stavat ani si neuzivam dovolenku dufem ze to pride pekny vecer janemari a ty mas vsetko v poriadku tak ako ma byt

janemari
23. jún 2010

janka 134 neboj este sa naoddychujeme ked budeme tehule 😉 Aj ja som sa dvakrat vstavala zavcasu kym som si vybavila predoperacne lebo som musela cestovat az do dvoch miest kym som to vybavila.

bbtina
24. jún 2010

Baby a k IVF treba predoperačné???????

megynka
24. jún 2010

ahojte 😉

@bbtina predoperačné potrebuješ, lebo vajká odoberajú v takej krátkej narkóze 😉

buba78
24. jún 2010

ahojte, dlho som tu nebola, citam ako ste sa vsetky rozbehli v priprave IVF, ak niektora potrebujete predam menopur, ostalo mi 6ks, je pouzitelny do oktobra, ak mate zaujem napiste mi do IP, vsetkym vam drzim palce

janka134
24. jún 2010

ahojte akurat som sa vratila odc lekara 😉 🙂 vybavujem predoperacne dnes mi zobrala len krv a mam prist v stredu ked som jej povedala ci to neni neskoro povedala ze to stihneme dufam ja so po ty 2 inekciach strasne nervozna idem sama sebe na nervy janemari zajtra pokecame ak sa stretneme

janemari
24. jún 2010

@bbtina ano treba,aj ja som bola z toho trosku vykolajena,ale dalo sa to v pohode za dva dnoi vybavit.

@janka134 jasne pokecame.Ja som bola tiez nerva ked som zacala pichat,ale potom to uz bolo ok.Vlastne sa snazim vyhybat ludom co ma nervuju a tak sa to da.

bbtina
24. jún 2010

Už sa mi to úplne prestáva páčiť ☹ Som sa teraz úplne rozhodla, že aj s tým naším nemožným spermiogramom sa nám vydarí prví IUI 🙂 🙂 No a bude to.
Fuuuuuuuuuuu, tak ja Vás fakt kočky obdivujem, teda ko ja idem zvládnuť toto IVF.
Ozik a tie žiadosti ste si podávali v centre alebo ste išli na poisťovňu alebo ako? Ja viem, predbieham čas, ale chchem mať všetko dopredu zariadené.Díky a držkajte sa

megynka
24. jún 2010

@bbtina to je slovo do boja, jasné vydarí sa hneď prvé IUI, a budeme držať palce aby to tak bolo 😉 ale inak ivf nie je až taká hrôza a človek zvládne naozaj oveľa viac ako si myslí a žiadosť sa píše v centre 😉 🙂

anjelinka
24. jún 2010

Ahojte dievcata,

tinka, zvladneme to, neboj 😉 😉 .

Megy, co sa prosim ta doklada k ziadosti IVF? To len tak pre info, diiii. 🙂

megynka
24. jún 2010

@anjelinka nič sa nedokladá, len tam vypíšeš svoje údaje podpíšeš a je to, oni to posielajú na poisťovňu, lekár asi k tomu jednoduchému tlačivku čo vypíšeš dokladá nejakú správu asi o liekoch a tak...sa riadne pripravuješ, ale je to fajn keby si potrebovala, už budeš vedieť čo a ako 😉 ale dúfam, že to potrebovať nebudeš 😉 😵

anjelinka
24. jún 2010

Megynka, ja verim, ze to potrebovat nebudem, ja vyskusam este IUI, uvidime, ci to vyjde, ak nie, tak to budem riesit potom 😒 ...vies, ja som realista a proste bud-alebo... 😉 a dakujem za odpoved...

janemari
24. jún 2010

No zase som sa trosku vyblaznila v zahrade 🙂 ale samozrejme len tak zlahka.Zajtra posledna kontrola a ide sa na toooooo 😉

anjelinka
24. jún 2010

jane, kedy??? 😉

janemari
24. jún 2010

anjelinka co kedy?

anjelinka
24. jún 2010

Kedy budes mat odber, tak som to myslela 😉

janemari
24. jún 2010

Som si aj myslela ale radsej sa opytam 😀 No zajtra sa to na 100% dohodne,ale predpoklad je v pondelok,alebo v utorok.

anjelinka
24. jún 2010

To je super, ako rychlo to zbehlo...len nedavno si zacala vcelickovat a uz sa to blizi 😉 , drzim palce 😉

janemari
24. jún 2010

ved to ze to rychlo zbehlo.Este nedavno som isla prvy raz do centra,potom to nekonecne cakanie na ziadost a ani sa nenazdam a budem mat po OPU aj ET. 😨

janka134
24. jún 2010

janemari tak ty budes zachvilu tehulka mna tie injekcie uz bolia neviem cim to je ale uz sa mi to nepaci 🙂

janemari
24. jún 2010

janka aj mna uz tieto posledne tiez bolia. 😒

bbtina
25. jún 2010

@megynka
@anjelinka

Kočky zvládneme všetko, veď keď si tot tak zoberiem, kedysi nebola takáto pomoc ako sú teraz CAR.
Anjelinka, ja to už vidím, že mi ideme všetko pekne naraz absolvovať 🙂 Lebo však aha teraz IUI a taaaaak 🙂
Mne prišla mrcha zas na den presne, teda dneska, takže mi to vychádza presne tak ako som si myslela, že 9.teho na IUI a 11teho šup odchod na dovolenku, aspon sa nebudem testovať každý deň či náhodou, budem si užívať vodu slnko , prídem domov urobím testík a uvidíme či motyka strelila 😀

janemari
25. jún 2010

@bbtina tak nachystaj motyku 😉
@janka tak ako dnes,ake boli vysledky?

anjelinka
25. jún 2010

Ahojky dievcata, konecne vikend, cakala som ho ako na zmilovanie...aspon dva dni volna.

Tinka, noo, ja by som mala mat IUI nejako tesne pred tebou, tipujem takeho 6. jula, mozno skor, uvidime, ako reagujem tento mesiac. A potom tiez ideme na dovolenku, ale ja uz budem vediet pred, ci to vyslo, alebo nie. Ale manzel mi povedal, ze ak by som otehu, tak ze budeme dovolenkovat na Slovensku 😀 😀 😀 , lebo sa o mna boji. A ja som si to premyslela, ze ak by som otehu, tak mu to nepoviem a pockam az kym prideme na dovolenku a tam to na neho vyvovalim. Navyse bude mat v tom case aj narodky. Juuuj, keby to tak chcelo vyjst 😉 .

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre