Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

crazybabenka
8. júl 2010

@janka134 našťastie už čo raz menej....už som drobcovi prišla na fígeľ 😉 hneď ráno ako vstanem musím aspoň niečo malé zjesť....potom mám skoro celý deň pokoj.....ak to nespravím tak potom galiba

zuzana_18
8. júl 2010

Ahojte babulky,ďakujem za rady,už kyselinu papám.@janemari žiaden stres,ja mám bolesti -občas doteraz.Aj včera večer ma tak zabolela maternica,že som nevedela kde je sever.
😉 Ale to bola taká minútka a bolo po nej.Asi sa malinké moc rozťahuje a už mu je maternica malá.. 😉
Pekný deň všetkým.

janemari
8. júl 2010

@janka neblazni ze bicykel.Si chces ublizit?A odsunut ET.No no no 😝
@crazy vcera som si to povedala a normalne som fungovala,upratovanie,varenie ale samozrejme ziadne namahanie velke.Ale nesedela som a nedumala nad tym.Vecer som drobcovi dohovarala.A dnes zatial mrchovske bolesti nikde,len take pichanie a potahovanie.Jedine co ma metie je uz od vcera zvyseny hlien resp.vytok.A viem ze to nieje len utros,lebo zo zaciatku mal len hustu konzistenciu a teraz je tam aj nieco vodave 😅
Inak povedzte mi to mrna este ani volnym oko nevidno ako moze sposobovat taku bolest ked sa usidluje v matenici 😎

crazybabenka
8. júl 2010

@janemari no a sa mu čuduješ.....musí dať o sebe vedieť.....veď z niečoho takého malého čo ani nevidieť.....musí za pár mesiacov vyrásť na 50cm človiečika.....no proste makačka 😉

janka134
8. júl 2010

ahojte dievcata nudim sa tak sedim stale pri pc uz som normalne chora ja uz pozeram aj kociky muz mi tvrdi ze mam este cas ako sta na tom tak nejak podobne ci som uz ozaj blazon 🙂 😉

crazybabenka
8. júl 2010

@janka134 neboj to je v poriadku....aj ja som vyberala......a hlavne kočíky....na to som ja maniak

megynka
8. júl 2010

tak ja som kočíky a detské postieľky vyberala ešte pred začiatkom ivf a manžel mi len ťukal na čelo, že či mi už nešibe 😀 😀 😀

crazybabenka
8. júl 2010

ale stále ešte nemám favorita ☹

megynka
8. júl 2010

ja tiež nie, ale ešte mám čas, hádam to stihnem 😀 ...ale ke´d manžel videl že vyberám len také od 500€ viac tak mu až oči liezli z jamôk 😀 😀 😀 ....no ale veď s tým kočíkom budem chodiť každý deň, tak musí byť poriadny 😀

crazybabenka
8. júl 2010

tak ja som skromnejšia.....ja sa tak pohybujem okolo 300 eur aj s autosedačkou 😉

janka134
8. júl 2010

tak ste ma potesili toto mu musim dat precitat lebo on sa smeje ze je to skoro 😀

crazybabenka
8. júl 2010

@janka134 neboj Jani ....jeho ten smiech prejde....aj môj sa najskôr smial....a potom som ho načapala ako aj on pozerá stránky s kočíkmi 😉

megynka
8. júl 2010

@janka134 len nech si to prečíta, až vie že nie si sama 😀 ten môj by najradšej všetko nakupoval deň pred pôrodom ako ho poznám 😀 aj darčeky na Vianoce tak rieši 😀

crazybabenka
8. júl 2010

@megynka tak to je asi choroba všetkých chlapov.....ten môj vyhlásil, že kým budem v pôrodnici tak on všetko nakúpi.....no to by tak vyzeralo 😒

megynka
8. júl 2010

@crazybabenka no presne ako môj...to sú chlapi 😀 ale ešte že ich máme 🙂 dnes som sama, ten môj má aj nočnú, tak ešte že mám pri sebe hafana, nebude mi až tak smutno

janka134
8. júl 2010

no moj by kupil kocik ale urcite taky aky sa mi nepaci ja by som posla kupit 2 ale potom sme sa zhodli ze jemu staci autosedacka lebo on sa bude chodit prechadzat na aute 🙂 😉

crazybabenka
8. júl 2010

ja balím.....teda pol hoďku balím....hoďku oddychujem.....ale úprimne priznávam, že sa mi ani trošku nechce....keď si predstavím, že teraz to pobalím a od pondelku ma zase čaká vybalovanie.....ale zase v pondelok idem konečne na sono....a uvidím drobčeka......a možno sa bude už dať určiť čo to bude.....

megynka
8. júl 2010

@janka134 😀 😀 😀 no nemajú tí chlapi vôbec žiadny problém 😀

buba78
8. júl 2010

crazybabenka-ahoj, pohlavie Ti tak zavcasu doc.nepovie. teraz ides na sono NT. my sme potom boli v sukromnom centre na sone pri nemocnici v dokoncenom 16tt, cize uz v 17tt a vtedy nam povedali co to je. bolo to prekvapenie, ked som dr.povedala, ak by videl co to je a on hned odpovedal. vy sa teraz stahujete? tak to mas pestre. tak vela sil.

bbtina
8. júl 2010

No, ale bábätká sa vedia vždy tak pekne zvrtnúť, že to ani nevidieť. Robia to naschvál, aby to bolo prekvapko 🙂

janemari
8. júl 2010

Ahojte tak vydrzala som od rana bez netu 😀 Troska som sa slnila,hackovala a dnes zacal muz s tym ako prerobime izbu pre babo,skoro mne oci z jamok vypadli 😲

sakura
8. júl 2010

tak vidím že sa tu preberajú kočíky 😀 . Ja mám ten môj už dávno vybratý - a vlastne všetko už mám vybraté. A to nie som ešte ani tehotná - no teda sme po transfere takže uvidíme 🙂 Drahý sa len zo mňa smeje že som na hlavu 😀 😀 😀 Niekedy si ale aj tak pripadám 😅 😅 😅

@janemari
tak mne je už od dnes lepšie - aj von som už prešla 🙂 . Zajtra príde mamina tak vybehneme trošku do obchodov - sa odreagovať a urobiť si trošku radosti 😀 😀
Ty máš šikovného mužíčka. No myslím že môjho by to nenapadlo. A ak by mu to vyšlo z úst tak by som asi padla na zadok 😅 😅 😅

janemari
8. júl 2010

@sakura no ani ja som to necakala od neho,ale zistila som ze nase plany sa zhoduju 😉 A kocik?Zatial nemam paru 😅

janka134
8. júl 2010

no janemari ja byt tebou tak uz vyberam 🙂 lebo potom nebudes stihat 😖

janemari
8. júl 2010

@janka ako ja sa v tom nevyznam len viem ze chcem s velkymi nafukovacimi kolesami.Tlacila som taky kocik a ovladanie je perfektne a lahucke.Dalej velku vanicku aby sa dieta don zmestilo aj ked podrastie,potom aby bol aj so sportovou kombinaciou plus autosedacka.A farba modra,zelena neviem nieco v tom style.

crazybabenka
8. júl 2010

@buba78 ano v pondelok idem na NT sono.....ale idem si dať zobrať krvičku a poslať do genetonu.....lebo sa to zvedavosťou nedá vydržať 😀

miminap
8. júl 2010

ahojte kocky. tak ako bojujete. ja vas citam kazducky den, len z prace nemozem pisat, tak dnes sa mi podarilo vecer vam aspon par riadkov. strasne vam vsetkym drzim palce a dufam, ze aspon vam sa podari to co mne nie. pekny vecer.

crazybabenka
9. júl 2010

@miminap takéto reči nechcem počuť.....každej sa to podarí.....a ty nebudeš výnimka& 😉

zuzana_18
9. júl 2010

@crazybabenka krvičku do genetonu 😲 to Ti zistia pohlavie malinkého?
Chápeš,ešte som nejaká neskúsená. 😉 A to môže zobrať každý gynekolológ?
@janemari držím palce,dnes máš šiesty deň,ja už som čiarky celkom pekne videla,takže uvidíš aj Ty!

crazybabenka
9. júl 2010

@zuzana_18 áno.....oni ti dajú presné inštrukcie....s tými pôjdeš za gyndošom alebo obvoďákom.....podľa toho čo ti je lepšejšie.....oni tam majú nejakú požiadavku na tie skúmavky a látky v nich......musí ti to odobrať sestrička.....a pošleš im to tam......ale stojí to cca 70 evri ale nemusíš ísť do BA

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre