Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

zabka60
17. jún 2011

@micikatka som zo ziliny aa ano mala som celu kartu od gynekologa,ja som ho totizto vymenila za o moc lepsieho u nas v ziline bo on bol lenivy,aby nieco snami riesil...vsak si normalne vypytaj od dokiho kartu,ci o co ide??a mas nejake choroby??

micikatka
17. jún 2011

@zabka60 ja sa liecim na stitnu zlazu, tak uvidim co mi povedia. mne gynekolog povedal ze mu mam zavolat ak dostanem menstruaciu a on sam ma objedna u doc. Tomáša. tak som zvedava a budem čakat ci pride alebo nepride menstruacia.

zabka60
17. jún 2011

@micikatka odkialsi ty???no kedze mas stitku,tak radsej vezmi aj kartu od svojej lekarky aby si mala nejake papiere o vysetreniach od endokrinologicky jo.aj ja mam stitku,tak som mala karty obi dve a pomohlo to..a mas problemy aj s cyklusom???koho mas zenskeho??

micikatka
17. jún 2011

@zabka60 ja som z ružomberka. myslis ze bude stacit to co mam z januara? od endokrinologa? lebo predtym som bola liecena pred 7 rokmi. do 18 som bola liecena. a aku mas stitnu zlazu? znizenu alebo zvysenu? problemy s cyklom ani nie. mam 35 dnovy cyklus. a aj ovulku som mala kym som brala clostil a injekcie pregnyl. ale lekar nechce nechat nic na nahodu preto nas tam posiela. a je to Tholt v dolnom kubine.

zabka60
17. jún 2011

@micikatka tholt je tvoj zensky????mna operoval v trtenej na orave pri laparoskopii,no nakoniec ma neoperoval kaslal na mna a brala ma doktorka,ale nevem,ako sa volala..a poviem to narovinu ja som s nim nebola spokojna,strasne bol husty,ako mi pomoze a neviem co a v prepustacej sprave nemam ani napisany zaver,ako to doaadlo..ale tak sto ludi sto chuti..a ja mam hypotyreozu...a ty???je to hnusna horoba,je mi luto,ze ju mam,ale uz nic neurobim

micikatka
17. jún 2011

@zabka60 ja som k nemu sla od gynekologicky ktora so mnou viac ako tri roky nic nerobila. len ma nutila merat bazalnu teplotu tri mesiace. ked nic nezistila tak dalsie tri mesiace. a takto sa to tahalo tri roky. nakoniec som odisla. Tholta mi odporucili moje zname, ktorym pomohol otehotniet. mrzi ma ze s nim mas zle skusnosti. ja som u neho od oktobra, mesiac ma pozoroval, a na d alsi mi nasadil liecbu, clostilom a januar, a marec som mala aj pregnyl.
aj ja mam hypotyreozu, papas aj euthirox? kolkatku?

zabka60
17. jún 2011

@micikatka hej mam aj ja euthyrox 50 rano nalacno a po pol hodine sa napapat,no taka byvam nervozna,ze by som vrazdila vrr a vlasy mi strasne padaju idems toho zblaznit ty kokso,no a tholt je znami mojho byvaleho zenskeho a mal mi robit tu laparku,ale nakoniec mi ju on nerobil a na druhy den ma prepustili domov a on sa somnou ani nestretol ani nic a to som bola zevraj po znamosti..hm..kaslat im na take znamosti

micikatka
17. jún 2011

@zabka60 napisala som ti internu postu, je to takto lepsie.

zabka60
17. jún 2011
tinara23
17. jún 2011

@zabka60 ahoj, a máš dobré výsledky štítky teraz, lebo mne to zbrzdilo celé IUI ? robili ti už aj HP v Iscare na 3 DC ?

zabka60
17. jún 2011

@tinara23 ano bola som pred mesiacom na kontrole a mam vyborne vysledky,stitka stoji,nerozsiruje sa a este hp nemam bo papam od vcera duphaston a cakam na mrchu a potom pojdem na krv a potom uvidime co dalej

buby01
18. jún 2011

@bbtina 😀 ja som si myslela, ze je z HU. a jej prispevky uz preskakujem, lebo to nema ani vyznam citat.

gabi.k
18. jún 2011

@petuska123 a kedy si tam bola v piatok?? aj ja som bola....aj v pondelok idem.... znova krv a sono... 🙂 a odber mas kedy?

daska1977
18. jún 2011

@micikatka no tak ako som napísala... doobedu išla k svojmu gyndošovi, alebo k svojej obvodnej a povedala, že sa jej točí hlava, aby jej zmerali tlak a poobede to isté, ale na pohotovosti... a potvrdenie máš, že si bola u lekára...

daska1977
18. jún 2011

@petuska123 peti, tak to máš fakt dobrú úrodičku... ja som mala dlhý protokol, pichala som ako divá a spolu som mala 9 vajok a z toho štyri prázdne... a päť potom oplodnili... tak držkám palčeky... 🙂

daska1977
18. jún 2011

@zabka60 bože, takýto prístup priam milujem, to ma vie strašne naštvať... 😠 ...

zabka60
18. jún 2011

@daska1977 prepac draha,ale neviem o com sme debatovali a ci sme spolu vobec debatovali 😝

micikatka
18. jún 2011

@daska1977 a do kolkych dni to treba potom zaniest na socialku?

daska1977
18. jún 2011

@zabka60 asi 11 príspevkov dozadu si písala o známom a ja že aj ja mám takú skúsenosť so známymi... mne robili HSG a "známy" doktor, ktorý mi to robil mi povedal, že pred mi dá injekciu od bolesti a nedal, tak som myslela, že zomriem od bolesti, keď mi to robil... ako mäsiar... takže známy...

daska1977
18. jún 2011

@micikatka zlatko, oni ti to tam napíšu, že kedy..., pretože oni ti nechajú v schránke odkaz.. väčšinou nasledujúci deň...

zabka60
19. jún 2011

@daska1977 jaaaj jasne prepaaac,uz viem o com jee rec,ano presne tak,take znamosti sa vykaslat na ne a radsej ziadne....a co je hsg??

helen5
19. jún 2011

@micikatka ty si ešte nebola ani raz v martine neboj sa nič bude všetko okej

helen5
19. jún 2011

@zabka60 Ahoj v piatok rano som si začala pichat v utorok rano idem zase do martina aj na sono tak som zvedava ako dopadnem dalej a diki za podporu a ty ako sa maš . večer tu budeme okolo 19 tak popišeme

helen5
19. jún 2011

@ivta5 Ahoj zvladla som aj pri 1 len sa mi kus ruka triasla . inač v pohode a dvakrat mi praskla flaštička ked sme otvarali inaš v pohode no a mrcha mi prišla ako sme išli do martina vo štvrtok tak nadranom . sa ozvala a dobre že sa ozvala aspon sme už išli na ostro teraz zajtra rano idem na ekg abi vedeli či ma možu uspat aj po visledki z krvi bi už mali bit tak zajtra som zvedava ako to zvladneme ked ma už uspia

helen5
19. jún 2011

@terry123 ahojte babi dakujem za podporu dufam že nam to už vinde z manželom teraz som si už začala pichat . pripadam si ako narkoman sama sebe pichat . babi . v utorok ideme z manželom zase tak som zvedava ako bude na sone či niečo podrastlo od piatku a tieš držim palce na babo tej čo je už v 10 tt tak super babi držte sa aj vi večer som tu o 19

petuska123
19. jún 2011

@gabi.k v piatok som bola rano uz o 7:30. a v pondelok tiez ideme budeme cca okolo 8

tinara23
19. jún 2011

@zabka60 tak super, lebo ja sa so štítkou babrem už od novembra minulého roku a idem ma poraziť z výsledkou štítky, idem 11.7. na kontrolu, tak dúfam, že už budú výsledky ok 🙂

zabka60
19. jún 2011

@helen5 no my ideme 30juna na genetiku tak uvidime co dalej,este pockame na menzes a potom na hormonalny profil a dostaneme termiik,kedy nam budu iui robit

zabka60
19. jún 2011

@tinara23 a ktoru stitku mas??ja mam hypo,ako som spominala uz a necitim sa nejak zle,okrem brutalneho padania vlasov,obcasnych vybuchov nervov a to uz ma priatel inu trpezlivost pri mne bo som vtedy neznesitelna aj samej sebe 😀 a cez zimu,abo ked je zima,tak vacsinou po obede v praci okolo13hodiny ma neskutocne horucavy oblievaju,ako pri prechode,ja povyzliekana,vsetci nababuseny,to ma stve najviac,tie zmeny tepla a zimy,aj moje telo sa tak potom sprava,vsetko mam rozhdzane aj cyklus aj vsetko

zuzu100
19. jún 2011

Ahojte, už tretí deň pichám Dipherelin - 1. inj bola najhoršia 😒 , včera a dnes ráno už to išlo super 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre