Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

janemari
28. aug 2010

@janka134 tak uz len cakat na mrchu. Ja cakam na zazrak cislo 2 ☹

janka134
28. aug 2010

kto caka docka sa neboj 🙂 janemari

sliver
28. aug 2010

@janemari - ahoj janemari, prestávam chápať čo sa deje.... najskôr si fotku dala preč, teraz čakáš na zázrak, to sú iné hádanky 😉

janemari
29. aug 2010

@sliver jednym slovom prevratil sa mi zivot na ruby. ☹

sliver
30. aug 2010

@janemari - moja nejdem ťa trápiť, držím ti palce nech to výjde a potom ked ti bude lepšie tak sa isto dôveríš, aspoň sa ti uľavííí
nebojkaj, aj to slnko zase raz vylezie spoza mračien!!!!

janka134
30. aug 2010

ahojte neviete kedy by som mala dostat mrchu ked mi v piatok pichli vyvolavacku lebo este stale nic ja sa nacakam dakujem 🙂 ☹

bbtina
30. aug 2010

@janka134 a si si na 200% istá, že nise si tehotná???? AJ z krvi ti to potvrdili, aj zo všetkého? ...lebo toto sa mi nezdá

janka134
30. aug 2010

bbtina na 1000percent som si ista budem len cakat 🙂

janemari
30. aug 2010

@janka134 tak ty sa naozaj nacakas,ale trpezlivost ruze prinasa.

janka134
31. aug 2010

janemari kto caka docka sa 😀

crazybabenka
31. aug 2010

@janemari moja a prečo zázrak číslo dva? nejaké zlé správy? aj nechceš neodpovedaj mi alebo IP

bbtina
2. sep 2010

@janemari znie to tak nejako smutne nie? stalo sa niečo? Veď teraz by si sa mala už len tešiť

janemari
2. sep 2010

@bbtina mala by som sa tesit,ale ked to mam tak povedat momentalne je tehu ako komplikacia.Ale to sa mi zda asi len teraz a v buducnosti pochopim preco prave teraz a za takychto okolnosti. 😖

zuzana_18
2. sep 2010

@janemari čítala som o tebe v druhej téme .Moja zlatá,strašne ma mrzí,čo sa ti stalo.Ale ak ti to pomôže-ver,že radosť s malinkého bude silnejšia ako čokoľvek.Je mi jasné,že lepšie by bolo keby sa tešíte spolu,ale on keď zbadá to malinké bude po všetkom a budete jedna krásna veľká rodinka.Ty sa hlavne skús nestresovať a tešiť sa z bábätka.Veď si si už toľko preňho vytrpela...Držím strašne moc palce.

crazybabenka
2. sep 2010

@janemari toto už viac nechcem počuť.....žiadna komplikácia, ale zázrak.....a ver......bábo ti všetkú bolesť vynahradí aj s úrokmi...budú stačiť aj prvé kopančeky......a zistíš, že niečo také dokonalé nosiť pod srdcom je dar

janemari
2. sep 2010

Dakujem vam baby ste zlate,ale potrebujem cas,aby som sa prisposobila novym veciam a potom to uz bude ok.

janka134
2. sep 2010

janemari neboj bude ti dobre budes mat babo a casom mozno aj vstah drzim palceky ja stale nic a co ides do MT 🙂

buba78
2. sep 2010

ahojte, pozerám, že sa tu rozširujeme, superrrrrrrrrr
crazybabenka-uz citis pohyby?ja som ich začala pociťovať až v 21tt čo som sa bála prečo to necítim a teraz jej niekedy dohováram nech miernejšie kope. bola si už na sone v 20tt? už je isté čo to je? drž sa a užívaj si to
zuzana 18- gratulujem k babatku. koľko IVF si podstúpila.
janemari- moja tak Ti držím palce. strašné keď sa človek takto zachová po toľkých rokoch a driny mať babatko. život ide ďalej a ty si užívaj tehotenstvo. dávam Ťa za príklad mojej kámoške ktorá je v koncoch mať babatko, že po toľkých IVF si zrazu spontánne otehotnela. bola si na sone u doc. v 7tt? drž sa

crazybabenka
2. sep 2010

@buba78 pohyby som začala cítiť niekedy medzi 16-17tt.....náš krpec je malý gymnasta alebo gymnastka.....a niekedy mám pocit, že si pripravuje zostavu na olympiádu 😀 na sone som ešte nebola idem v pondelok 6.9.....a dúfam, že docentovi ukáže svoje tajomstvo.....lebo doteraz je to malý tajnostkár 😀

zuzana_18
3. sep 2010

buba78 ďakujem pekne,podstúpila som prvé a našťastie úspešné IVF.Dteraz tomu hovorím zázrak a ďakujem Bohu každý deň. 🙂

janemari
3. sep 2010

@buba78 nebola som na sone,mala som ist vcera,ale kedze uz nie som s mm a musela by som cestovat skoro rano busom som to vzdala.Rano mi byva strasne zle,som rada ze zijem a nie to este cestovat taku dialku.Mozno ked mi prejdu tie nevolnosti si zavolam do centra a dohodnem sa co a ako.Momentalne naozaj niesom schopna cestovat 😔

buba78
3. sep 2010

crazybabenka-vau, že si to cítila tak skoro a ja som sa nevedela dočkať.
janemari- nevadí, že si nebola na tom sone u Doc., chodí sa ešte v 11-12tt, 13-14tt, 20tt, 30tt. Takže máš ešte veľa termínov. Určite by som išla k nemu, lebo u nás, kde robia sono tehotným, je to ako na bežiacom páse, čo sa mi zdá, že za tú chvíľku nemôžu všetko vidieť. Ak budeš mať šancu, choď na 3/4D sono. Je to naozaj zážitok. Denne sa dívam na fotku na ľadničke z postele a už sa nevieme dočkať, keď ju budeme mať doma v náručí. Drž sa a prajem Ti pokojné tehotenstvo.

janemari
3. sep 2010

@buba78 moja dokina ma v ambulancii sono takze mi ho urobi. A do centra urcite v este pojdem.

miminap
4. sep 2010

ahojte babule. pozdravujem a prajem pekny vikend.

sliver
5. sep 2010

ajojte kočky
prosím vás ktorá mala dlhý protokol tak mám otázočku?
Prvá krv sa berie 1.-2.DC? teraz začínam brať Proveru, potom začnem pichať a vlastne až ked mi začne cyklus tak idem do Caru?
Mám len takú nezrovnalosť či tam nemám ísť aj teraz niekedy alebo len počkať na mrchu.
Ďakujem.

dejka12
5. sep 2010

Ahoj sliver, ja teraz zacinam tiez dlhy protokol, uz treti den papam proveru, od buduceho piatku diphereline a ked dostaten ms mam ist do centra na krv a sono, aby mi povedali, kedy zacat stimulovat.

sliver
5. sep 2010

@dejka12 - moja tak to ideme skoro rovnako 😉 parádička, mám parťááááčku 😉 😉 😉
ja začínam proveru v štvrtok 9.9.

dejka12
5. sep 2010

Aj ja sa tesim, ze nebudem sama.... 🙂)
Od jula citam tieto komentare a zrazu konecne uz aj ja zacinam. Cim ides stimulovat?

janka134
6. sep 2010

ahojte bebenky ako sa mate ja stale nic dnes som si robyla testik chvilu som videla2CIARKY AJ MM ALE POTOM NIC TAK NEVIEM ZAJTRA IDEM NA KONTROLU DO CENTRA lebo moja mrcha nikde ani po vivolavacke tak zatial pekny den 😖

bbtina
6. sep 2010

@janka134 vidíš jani, hovorila som ti, žeči tam nebude dačo malilinké 🙂 keď ti tak dlho nedošla mneštruácia, aj keď je divné že čiarky zmizli....ale tak keď tam už boli 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre