Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

riami78
5. aug 2011

To fakt bola rýchlosť, ani ste sa nenazdali a už to máte za sebou. Som zvedavá, čo povedia nám.

aninka666
5. aug 2011

@riami78 no ved to. ani tomu neverím, že to tak rýchlo išlo. potom daj vedieť ako si dopadla. neboj, bude to v pohode 🙂

tinka9075
5. aug 2011

@helen5 ešte marodim neviem dokedy ja si platim dobrovolne tak mi to je jedno o nič nepridem pn mam 650eur o 2tyždne idem do martina tak som zvedava ako dopadnem 🙂

tinka9075
5. aug 2011

@aninka666 držim palce aby sa ujalo 😉

aninka666
5. aug 2011

@tinka9075 ďakujem moja 🙂

tinka9075
5. aug 2011

@aninka666 a nebolelo že alebo si sa aj trošku bala no som zvedava či aj u mna to bude take rychle 😎

aninka666
5. aug 2011

@tinka9075 nie nebolelo, hej hej bala som sa ale potom už bolo v pohode. teraz som tiež už kludnejšia . neboj, čoskoro budeš mať aj ty //

tinka9075
5. aug 2011

@aninka666 no keby si mala pravdu ved uvidim ja som v pohode už som flegmatik a dnes ked som mužovi hovorila že pojdeme do martina a on že načo no tak som mu povedala že k docentovi tak povedal že jaj no to su chlapi ti si z toho nič nerobia 🙂

aninka666
5. aug 2011

@tinka9075 presne ako ten môj, teraz si kludne zdúchol s kamarátom 🙂 tak aspon mam chvíľku pre seba

tinka9075
5. aug 2011

@aninka666 ten môj ten nejde bezo mna nikde a všetko preživa so mnou čo je asi aj dobre 🙂

aninka666
5. aug 2011

@tinka9075 no super, podpora vždy pomôže 🙂

tinka9075
5. aug 2011

@aninka666 to ano s nim to zvladam lepšie 😉

petuska123
6. aug 2011

ahojte baby.no zda sa ze cysta ktoru mi nasli na poslednom sone dako mrchu spomaluje. 😠

buba78
6. aug 2011

baby prosim Vas do kedy ma docent dovolenku......dakujem

tinka9075
6. aug 2011

@buba78 15 už ordinuje 😉

helen5
7. aug 2011

@tinka9075 držim palce abi ti to dobre dopadlo

helen5
7. aug 2011

@petuska123 ahoj ja tieš čakam a niejako nechodi ta mrcha tak neviem

helen5
7. aug 2011

@petuska123 a dali ti aj niečo natu cistu ja som to mala to neni z toho zaleži či berieš lieki tak ano zastavi sa kus

petuska123
7. aug 2011

@helen5 lieky neberem ziadne

mojusa
7. aug 2011

@petuska123 ahoj rada by som sa pridala k vašej diskusii. ja som tiez mala cystu a docent ma poslal na operaciu, mala som uz aj termin operacie ale začala som uzivat femi kvapky od valoviča a cysta po 4mesiacoch zmizla a nemusela som ist na operaciu.
chystate sa teraz niektora na ivf, ja od 17teho zacinam stimulovat, tak by som sa rada k vam pridala.

petuska123
7. aug 2011

@mojusa ja mam momentalne pauzu od ivf.caka ma este genetika a vysledky AMH hormonu a teraz ma sere ta cysta mna doki nikde neposlal. 😠 neviem preco

petuska123
7. aug 2011

@mojusa aj si mala daka bolesti ked si mala tu cystu??

mojusa
7. aug 2011

nie nemala som ziadne bolesti ja som ani nevedela ze ju tam mam az ked mi ju docent nasiel.

mojusa
7. aug 2011

@petuska123 ja som zacala stimulovat uz v januari ale tesne pred odberom som skončila v nemocnici s nejakou brušnou virozou takze odber sa nakoniec neuskutočnil. potom som 3 mesiace cakala na nove schvalenie ziadosti a ked som mala začat stimulaciu tak mi zasa zistili tu cystu, bola to hemoradicka a dost velka, chodila som po mrche na kontrolu ale len sa mi zvačšovala tak ma poslali na operaciu ale ako hovorim nakoniec do dobre dopadlo. a vam genetiku nerobili hned na zaciatku stimulacie?

tinka9075
7. aug 2011

@helen5 dakujem pekne 😎

petuska123
8. aug 2011

@mojusa aha no ja neviem ci sa zvacsuje pockam este par dni a zavolame do caru nech sa na mna pozru a genetiku nam nerobili pred 1 ivf.az teraz

ludinka
8. aug 2011

@mojusa , @petuska
na vysledky toho ahm hormonu sa kolko caka? a imuno a hematologia je hned? robili vam niektorej aj onkomarker C125?
ja mam ist na tieto odbery najblizsie, tiez mi nasli cystu 1,2cm na vajecniku

lenkalienka01
8. aug 2011

ahojte, rozhadzujem všade siete.... potrebujem kúpiť Merional 75 j. Ak mi viete nejako pomôcť , napíšte IP. Vopred vďaka. PA

mojusa
8. aug 2011

@petuska123 nam genetiku robili hned na začiatku este pred stimulaciou. na kontrolu cysty sa chodi po mrche, lebo cez mrchu moze prasknut, vstrebat sa alebo zvačšovať sa. drzim ti palce. ale skus vyskusat tie kvapky, su to ciste bylinky, ublizit ti nemozu ak tak len pomoct. drz sa. potom daj vediet ako si dopadla.

mojusa
8. aug 2011

@ludinka nam robili genetiku ale tie odbery neviem na co boli, iba jedny robili na prenosne choroby ale robili mi ich viac ale netusim na co boli. Ja som mala priblizne 5 na 6 cm cystu. ale imuno a hematologia v tych odberoch tusim boli a vysledky som mala hned pri dalsej kontrole. a ty kedy sa chystas na IVF?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre