Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

makovicka53
11. apr 2011

@sliver dakujem moc x.. 😵 😵 😵 ...testovala som na 12 den ale neukazalo mi nic tak som kaslla na to zajtra uvidim z krvicky...mam pocit akoby som malinko zacinala spinit ale ozaj len trolilinku hmmmm

lubka0506
11. apr 2011

ahojte🙂Vy ste toho popísali...
@mabumi dnes som bola v MT. Mám kludový režim a špiním stále...Držkajte sa!!!
Vítam všetky nové kočky!!!...

krista5
11. apr 2011

@lubka0506
drz sa!! a oddychuj🙂

mabumi
11. apr 2011

@lubka0506 a čo ti robili? Brali ti krv aj ultrazvuk? lebo mne robili aj jedno aj druhé keď som špinila a povedal, že podľa sona sa to asi nepodarilo, lebo sliznica sa veľmi znížila. a krv to potvrdila. takže ak tebe toto nepovedali, tak je celkom slušná nádej 😅 , nie?

sliver
11. apr 2011

@lubka0506 - no a nejaký výsledok, viem že máš kľudový režim ale drží sa maličké, či?
brali ti aj krv? a výsledok ....
celý deň tu nervozne kukám že kedy napíšeš.....
oddychuj, božinku nech sa udrží!!!!
posielam špeciálna dávka pre teba TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

moniatko13
11. apr 2011

@janemari šikula,šikula 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

moniatko13
11. apr 2011

@helen5 no teraz som si pichala až 5 injekciu a je to bez modriny,už to vien 😉 😉 😉 😉 😵 ,to nie ako prvý krát.... 🙂 🙂 🙂 🙂

moniatko13
11. apr 2011

@hope2011 tak to je mi ľúto....držím 🙂 🙂 🙂 moc moc moc palce v tom novom kole.. 🙂 🙂 🙂

helen5
11. apr 2011

moniatko13 a kolko maš ešte tych iniekciji a to kvoli čomu to davaju tie iniekcije a kde si to pichaš do brucha musi to boliet a odkedy si začala chodit do martina 🙂

helen5
11. apr 2011

@hope2011 ja som začala len 28:3 som bola 1 krat a teraz musim počkat kim dostanem MS . a druhy den ciklu mam ist do martina teraz beriem čipki tak dufam že to prajde 🙂

helen5
11. apr 2011

@hope2011 musim počkat a mam ist nakrv ked dostanem MS a zavolat a dned druhy den ciklu akurat len začinam .tak neviem ako to dopadne mam už aj visoki vek povedal mi pan doktor . tak neviem a ty ako si natom

helen5
11. apr 2011

@makovicka53 ahoj ako si dnes dopadla v martine . na krv bola si sama či aj manžel bol stebou

helen5
11. apr 2011

@sliver ahoj ako sa citiš doma kedy ideš na kontrolu do martina 🙂

helen5
11. apr 2011

@lubka0506 dakujem a ako si dopadla v martine bola si dnes tak musiš ležat tak ani robit nesmmieš nič len odychuj a v ktorom si už mesiaci 🙂

helen5
11. apr 2011

@sliver držim palce k malemu. už maš to zapar len musiš davat naseba pozor a kolko razi si chodila do martina kim sa to poštastilo . velmi držim .palce abi to dobre všetko dopadlo 🙂

helen5
11. apr 2011

@monka112 ano odporučam martin je tam velmi prijemny doktor a jeho tym . neolutuješ chod 🙂

makovicka53
11. apr 2011

@helen5 ahoj zajtra idem 😉

hope2011
11. apr 2011

@moniatko13 dakujem pekne, si zlatucka...no my uz sme myslienkami uplne inde.....v druhom kole🙂 veru tak, nic ine nam ani neostava...ale berieme to uplne normalne uz teraz...prvy den, ked bol test negativny sme boli poriadne smutni...ale teraz sme pocas vikendu prisli na ine myslienky, takze uz je to omnohooooo lepsie🙂 a ty sa ako mas????

hope2011
11. apr 2011

@helen5 ahojky, a ak sa smiem opytat, kolko mas rokov, ze ti to pan doktor povedal??? mate uz nejake babo???? takze ked zacinas, tak to ti v prvom rade mooooooooooooc drzkam palce....aby si bola co najskor tehulkou...ja mam jednu znamu co ma skoro 37 a myslela si ze uz sa ani nestane mamickou, lebo dlho nemala priatela atd a teraz krasaaaaa, bum, ani nevie a uz je v piatom mesiaci....takze tu je motivacia ako svet!!!!
my sme teraz po neuspesnom IUI a ideme sa pripravovat na dalsie...takze som zacala dnes stimulovat a hor sa do druheho kola🙂

monka112
11. apr 2011

@helen5 ahoj, nevies aka je tam uspesnost? prve kolo mi nevyslo v KE a velmi to bolelo.

lubka0506
11. apr 2011

@sliver .
@hope2011
@helen5
...ešte som asi na niekoho zabudla. Brali mi krv a robili mi aj sono...Je to strašne zavčasu vlastne som dnes 26DC špiním stále. Doktorka povedala že to vyzerá celkom dobre a že špinenie je vraj normálne. Hovorili že keby som začala krvácat tak mám príst hned kedykolvek a ak to bude takto tak až v piatok...Dúfam že to bude dobre. Len oddychujem a akurát čo prejdem na WC. Dakujem všetkým za podporu... 😒

sony44
11. apr 2011

@lubka0506 - ahoj, tak držím palce, takže ešte ani krv nič neukázala?? a vybavovala ťa doktorka? a oddychuj a manželík nech sa stará, myslím na teba

mabumi
11. apr 2011

@lubka0506 ahoj, tak to nie je stratené. na sone by videli že už je sliznica nízka a že sa to asi nepodarilo. u mňa to tak bolo 😒 . a výsledky krvi boli ešte negatívne? len pekne ležkaj, fakt nič nerob, veľmi držíme palčeky 😵

@sony44 ahoj sony a ty ako, už si začala? máš krátky protokol alebo budeme v máji čakať spolu 😀 ?

hope2011
11. apr 2011

@lubka0506 juuuj, tak to sa tesiiiiiim, ze to je zatial takto ako to je....vyzera to dobre, tesim sa, tesim sa, tesim sa.....davaj vediet, ako ti je....dobre??? a krasne oddychuj......🙂

zlatanka30
11. apr 2011

@sony44 ahoj.

janemari
11. apr 2011

@zlatanka30 konecne ta vidim uz som ti chcela pisat 🙂

janemari
11. apr 2011

@lubka0506 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTt aby sa dobre zahryzly tie bublinky,verim,ze ta len strasia a potom budes coskoro vidiet krasne srdiecko alebo srdiecka.Drz sa a nestresuj,hladkaj brusko a mysi na to ako uz coskoro budes mat malinke..... 🙂

mabumi
12. apr 2011

@janemari ahoj, ako sa dnes máš? dúfam, že lepšie 😵

janemari
12. apr 2011

@mabumi ahoj celkom sa da,krasne vonku,slniecko.Zamiesila som na langose a pojdem este poupratovat do bytiku a pobede by som chcela piect vanilkove rozteky,tak uvidime.Dnes chcem stihnut toho co najviac,lebo ked mi zajtra odstrania stichy tak uz sa nebudem moct namahat.

mabumi
12. apr 2011

@janemari no veru, teba si teda neviem predstaviť v kľude oddychovať a nič nerobiť 😀 . ale veď to je možno aj dobré. tak ti prajem nech stihneš všetko čo máš na pláne, aby si hlavne bola spokojná a od zajtra už mohla oddychovať - aspoň týždeň do pôrodu 😉 . a ak to bude načas v termíne, tak aj tak pôjdeš cisárskym?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre