Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

mabumi
12. máj 2011

@moniatko13 😀 😀 😀 to je mile 😀 . asi pre stastie 😵 😵 😵
alebo ti prisli uroky z tych prachov, co si tam uz nechala 😀

oknosmas
12. máj 2011

@moniatko13 pozornost podniku? 😉 to euro... mile od nich ..

helen5
12. máj 2011

@crazybabenka to som ešte nepočula . ačo to znamenaju kolajnice

crazybabenka
12. máj 2011

@helen5 to mi sme si tu predtým hovorili....že dve čiarky na tehuteste....sú koľajnice 😉

moniatko13
12. máj 2011

@helen5 koľajnice na teste znamenajú toto //

helen5
12. máj 2011

@moniatko13 okej ked to najdem

moniatko13
12. máj 2011

@mabumi jaj,žeby to boli úroky?asi im to tam spadlo omylom.. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

helen5
12. máj 2011

@crazybabenka aha už chapem a ked jedna tak nie okej že niesi tak nech su len dve a ako sa maš

moniatko13
12. máj 2011

@helen5 to nájdeš není to až tak v zadu..si šikula nájdeš to.. 🙂 🙂 🙂

helen5
12. máj 2011

@moniatko13 už som prišla nato ked su kolajnice si tehotna a ked je jedna niesi tehotna však
🙂

helen5
12. máj 2011

@moniatko13 je to tak ako som ti napisala čo je tak

moniatko13
12. máj 2011

@kiosk prajem ti nech ti odber dobre dopadne a budeš mať čo najviac folikulov. 😉 😉 😉 😉 držím palce.. 🙂 🙂 🙂 🙂

helen5
12. máj 2011

@mabumi už si niečo platila v martine moja

crazybabenka
12. máj 2011

@helen5 ja v celku v pohode....maličká už spí a za chvíľu pôjdem aj ja.....tá naša hviezdička by uťahala aj koňa 😅

mabumi
12. máj 2011

@helen5 joj veru uz toho bolo dost, mam za sebou ivf a naposledy dnes som platila 150€ za KET 😉

mabumi
12. máj 2011

@crazybabenka pozrela som fotku ale vam rastie ta princeznicka mala 😵 😵 😵

crazybabenka
12. máj 2011

@mabumi jak z vody....len papať nechce koťuha jedna 😅 ale za chvíľu nám začínajú príkrmy....už sa teším 😀

mabumi
12. máj 2011

@crazybabenka ved ona sa rozpapa 😵 , vypyta si kolko potrebuje. hlavne aby papala aspon tolko aby mohla rast a ked zacne ochutnavat aj ine dobroty, tak nebudete stacit krmit 🙂

helen5
12. máj 2011

@crazybabenka ano ako sa mte inač tak skoro ideš spat už aj ty

helen5
12. máj 2011

🙂 @mabumi ahoj tak to si pekne zacvakala faakt a čo je to ten ket moja . a kedy si bola dnes bolo tam vela ludi . a kedy ideš teraz a ake višetrnie ti robili tak ja už idem dobru noc na dnes

mabumi
12. máj 2011

@helen5 ket je kryoembryotransfer, cize vklad rozmrazeneho embrya a najblizsie tam pôjdem az na krv po 12 dnoch od dnes 😉

sliver
13. máj 2011

@mabumi - posielame pohladenie brušku a maličkým bojovníkom!!!
dnešná dávka 😉
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

crazybabenka
13. máj 2011

@helen5 noooo chodím tak okolo pol 9te j- 9tej.....po celom dni s maličkou som taká unavená.....aby som vyťala pol hory aj s horárom..... 😀 😀 😀 😀 ona je strašne živá a vyžaduje si 100% pozornosť......to nie že sa sťažujem.....ja ju milujem....a každý deň sa teším s jej pokrokov......napríklad teraz sme sa začali pretáčať na bok.....no proste je úžasná

mabumi
13. máj 2011

@sliver dakujem velmi krasne za ranajocky pre babatka 😵 😵 😵 . aj ja si hovorim, ze aki su to bojovnici, ked sa tak krasne prebrali. aj to druhe, co uz zmrazovali bez nadeje, ja verim ze zabojuju este obe 😅
ako sa mas ty?

sliver
13. máj 2011

@mabumi - ale zabojujú, len potrebujú maximálnu podporu 😉 čiže hlavne klud a pokoj, žiaden stres doma a ani námaha... nič nerobkaj iba bruško hladkaj a oni ti to isto vrátia 🙂
ja nič nového... periem plienočky a doplnam výbavu lebo by som chcela mať dokonca mája all nachystané... aj keď mám termín až 26. jula ale bojím sa že dovtedy nevydržíme keď už teraz sa skracuje krčok tak tipujem to na koniec juna...

mabumi
13. máj 2011

@sliver a uz si rozhodnuta kde chces rodit? koho mas gynekologa v ZA?

sliver
13. máj 2011

@mabumi - ako najradšej by som v MT ak sa tam stihneme dovtedy presťahovať... ale ak nie tak aj v ZA, podľa situácie, ak budeme stále tu a dostanem bolesti alebo čo tak asi nebudeme uvažovať a pobežíme tam kde to bude najbližšie 😉
mám Hartela a ty?

mabumi
13. máj 2011

@sliver aj ja mam Hartela 😵 😵 😵 . je dobry, vsak?
ja by som asi radsej isla do MT za kazdu cenu 😖 , akosi tej zilinskej pôrodnici nedôverujem. ale mam 2 sestry, ktore rodili v ZA a su spokojne, maju spolu uz 4 zdravych synov 😉

zibi
13. máj 2011

dievcata pekny den zelam... 🙂 zatail nikto nevolal ohladom vysledkov tak som fakt zvedava co bude..dufam ze aspon trochu pozitivne spravy..drzte palce na tu nasu morfologiu..nech je aspon ta dobra 😉

hope2011
13. máj 2011

@zibi drzkam moc, moc palce 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre