Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

gabi.k
5. júl 2011

@buby01 ahojko...a potom sa mozme cudovat ze vcera tu bolo dako pusto 🙂 ak kazda si precitala a preskocila dalej, tak nebolo ani na co reagovat 🙂 drzkaj sa...ked to mas uz za par.... 😉

janemari
5. júl 2011

Snažilky držíme vám palčeky aby ste všetky boli čo najskôr tehulky a postúpili do dalšej našej témy 🙂

lenkalienka01
5. júl 2011

@buby01 ahoj. A kde si absolvovala IVF ?? A protokol ??

buby01
5. júl 2011

@lenkalienka01 v Martine, prvy protokol som mala dlhy, ale dostala som OHS, transferovali 2 embryjka - viac ani nezostalo. Druhykrat som dostala kratky protokol, zostalo len jedno embryjko - a to sa uchytilo. Najprv to boli vyhliadky ako svina, ani oni tomu nedavali velku sancu. Ale je to bojovnik.

sony44
5. júl 2011

ahojte...no mám z Vás dosť!!! 😀 chúďa - bude taká dopletená, že už nebude ani vedieť čia je!a zajtra čakajte kopec otázok 😀

janemari
5. júl 2011

@sony44 ahoj ako sa mi máš? Chodím sem málo ,ale občas prečítam ako sa tu mávate. Laurinka posiela pusinku 🙂

buby01
5. júl 2011

@lenkalienka01 iscare samozrejme, to som nenapisala 🙂

sony44
5. júl 2011

@janemari - ahoj ako sa máte? čo máte nové???Lauruška je strašne zlatučká....musíš by na nu veeeľmi hrdáááá 😉 je Ti odmenou za všetko, čo si si musela pretrpieť

sony44
5. júl 2011

@janemari - ani sa nečudujem,že nemáš čas, bábatko si vyžaduje veeeľa času, ale ty si šikulka........dakujem Laurinke za pusinku.....

janemari
5. júl 2011

@sony44 áno som na ňu hrdá a je pre mňa všetkým, je mojou silou a chuťou do života. Ved ona sama je veľkou bojovníčkou ked sa jej podarilo prísť po tom všetkom na tento svet.

sony44
5. júl 2011

@janemari - to máš pravdu.....bude bojovníčkou po TEBE 😉

janemari
5. júl 2011

@sony44 to nie ja nie som bojovnička robím len to čo musím urobiť. Ale ona je anjelik aj teraz vedľa mna spokojne spinka.Tak už len teba veľa šťastia popriať aby si mala takého anjelika aj ty a verím, že v centre urobia všetko možné aj nemožné aby ti ho dali. A ja ti môžem len zaželať taký zázrak aký sa stal u mna. 😉

sony44
5. júl 2011

@janemari si zlatá, dakujem, čo by som dala za ten zázrak 🙂 🙂 🙂 verím, že v centre urobia hlavne to nemožnééééé 😉 😉 😉 spinkávate dobre?, mliečko nič????

janemari
5. júl 2011

@sony44 mliečko nič,sme na UM a spinkáme v celku dobre,väčšinou prespíme celú noc 🙂

sony44
5. júl 2011

@janemari - tak ona je naozaj dobručká......len nech jej to ostane......nech to nemáš ťažšie.... a mm? no coment? lepšie, či rovnako? ako napreduješ?

moniatko13
5. júl 2011

@lenkalienka01
@daska1977
@v555
@gabi.k normálne sa čudujem o čo som prišla,(a ja blbá kukám telku)na budúce pozvite aj mňa,rada sa pripojím 😉 🙂 😵 a mimochodom ja mam 34,nieje to neskoro? 😵 😵 😵 😵

v555
5. júl 2011

@buby01 ,my sme to vydržali,veď sme nejaké bojovnice 😀 😀 😀 😀
a kedi vlastne ides a co mas za problem ti?jaaj ti uz asi problem nemáš. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Dobrúúú noc a sladké sníčky Vám prajem @lenkalienka01,@gabi.k,@daska1977 a všetky čo ste to tu dnes s nami vydržali 😉 😉 😉 😉 😉 😀

v555
5. júl 2011

@sony44 ,ona a dopletená,čo si?? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

v555
5. júl 2011

@moniatko13 ,nie nie je to neskoro ešte do 39 ti poisťovňa preplatí 😀 😀 😀 😀 😀 😀

v555
5. júl 2011

Ale už fakt dobrú noc 😔 😔 😔 😔

ivta5
6. júl 2011

@lenka_21 Ahojky, no tak to by som potom asi aj ja zvažovala radšej tú softku v Brne.

ivta5
6. júl 2011

@helen5 my sme to nechceli riešiť cez prázdniny z dôvodu dovoleniek aj v ISCARE. Na dovolenečku idem len s mm. Ďakujem

ivta5
6. júl 2011

@lenka_21 Ahojky, takže ako čístam, rozhodla si sa pre Reprofit v Brne. Budem Vám držať palčeky. Nerozumiem, prečo nechcu aj v MT použiť tú softku ☹ . Lenka prosím Ťa odkiaľ si si objednala ten liek DHEA a koľko prosím Ťa stojí? O materskej kašičke som aj ja počula, ale že by ju mali užívať aj chlapi. Koenzým Q10 aj mne doporučovala moja obvodná gynekologička.

ivta5
6. júl 2011

@lenkalienka01 Ahojky, je mi to veľmi ľúto, ale neboj sa treba sa zodvihnúť zo zeme a neprestať bojovať, ja by som na tvojom mieste asi skúsila ten Reprofite v Brne, aj Lenka_ 21 o ňom písala, že majú dobré výsledky a robia tam IVF soft. Držkaj sa a hlávku hore.

jeny
6. júl 2011

ahoj baby, ja som sa sem zapojila iba nedavno a tiez som mala niekedy dost z tych prispevkov ale teraz vidim ze velkou vacsinou ste tu uplne normalne, tak som si vydychla 😀
o 2 tyzdne ma caka prva konzultacia po odberoch a manzela znovu SPG ci vitaminy pomohli na na zaklade toho sa rozhodne ci budeme mat IVI alebo hned IVF.

sliver
6. júl 2011

@buby01 - ahojky to ked si deviaty mesiac to si ako ja 😉
možno sme boli aj niekedy spolu na IVF... už odratávaš? ja sa už neviem dočkať....

gabi.k
6. júl 2011

@moniatko13 no chyba moja zlata chyba..... 🙂 vecer pred spanim taky fajny oddychovy pokecik tu bol 🙂 tak som sa davno nenasmiala..... ja mam 29...no do ritky, co tu chceeem,... casuuuuu a casuuuuuu.....
😎
@v555 🙂
@jeny dakujeme.... sme tu uplne normalne baby..niektore priiilis mlade a niektore priiiilis stare...niektorym to este aj poistovna preplati.... ale sme uplne normalne - poniektore 😀 😀 😀 😝

petuska123
6. júl 2011

ahojte baby.tak po predlzenom vikende som tu zas. takze sme rozhodnuty co dalej.nas nasledovny postup bude takyto. hladame dovolenku asi do bulharska cca o 2 tyzdne odlietame zregenerovat sa nabrat nove sily a sup do 2 ivf.medzi tym chceme podstupit geneticke a imunolog.vysetrenia a dohodnut si konzultaciu v MT preco to tak dopadlo ako to dopadlo.potom sa pripravovat na 2ivf a ak zas nic tak sme aj my rozhodnuti ist do brna a tak sa ta pytam
@lenkalienka01 ze ked pojdes do toho brna das mi prosim vediet ako to tam prebieha ci sa bude tiez tak casto chodit na kontroly atd.vopred dakujem. a este mam otazku na vas myslite ze tie inekcie vsetky co som pichala budu ucinkovat aj tento cyklus??zeby sa zadarilo normal 😀

jeny
6. júl 2011

@petuska123 vyborne plany, super rozhodnutie 🙂 treba sa vzdy pozbierat a ist dalej touto nelahkou cestou. Ja si myslim ze po tolkej stimulacii by mohlo nieco z toho byt tento mesiac aj prirodzene 😉

jeny
6. júl 2011

@petuska123 vyborne plany, super rozhodnutie 🙂 treba sa vzdy pozbierat a ist dalej touto nelahkou cestou. Ja si myslim ze po tolkej stimulacii by mohlo nieco z toho byt tento mesiac aj prirodzene 😉

@gabi.k ved aj ja mam 29 a dokonca uz takmer 4 rocne dieta takze som si pripadala uplne mimo tejto temy 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre