Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

crazybabenka
11. máj 2010

Zuzi tak ja som bruškatá aj bez bábatka :D inak teraz si mi dala chrobáka do hlavy.....lebo manželík má zlú morfológiu...takže asi pôjdeme na tie genetické vyšetrenia....a to sa kde chodí.....je to tiež v centre alebo sa niekam musí ísť

mrazik29
11. máj 2010

musím sa pridať Iscare v Martine je úžasne, nakoľko vďaka doc.Tomášovi čakám bábätko, patrí im veľka vďaka

janemari
11. máj 2010

mrazi dufam ze ta budeme coskoro nasledovat a dakovat 🙂

sliver
11. máj 2010

crazy - genetické testy robí jeden ujo ktorý chodí do martina raz za mesiac, ja som na nich teraz a tiež má drahý zlú morfologiu....

mrazik to je úžasné, blahoželááám, držím prsty a najmä zdravíčko nech ide všetko tak ako má

megynka
12. máj 2010

mrazik blahoželám 🙂

miminap
12. máj 2010

ahojte. mrazik, parada. to je krasne. byby, ktora budete v piatok rano v iscare?
stretneme sa tam s niektorou?

zuzana_18
12. máj 2010

Ahojte baby!
Crazybabenka,dr.Ondrejčák -genetik ,je to dr z Bratislavy a chodí do Iscaru každý mesiac.Teraz bol naposledy 8.4.,tak určite príde okolo 8.5.Tak sa skús dohodnúť s dc.Tomášom nech Ťa tam zaradí,tam bude za ten deň viac párov.Lebo potom stratíš zase zbytočný mesiac.Ako sme to mali aj my,pritom sa to dá aj tak,že kým TI príde schválenie z poisťovne,môžeš mať výsledky z genetiky tu.Poraď sa s Tomášom,veď on je veľmi fajn.

crazybabenka
13. máj 2010

Zuzana _18 ďakujem......poradím sa s doc. Tomášom......my sme ešte ani žiadosť nedávali.....takže keď tam budeme....tak sa ho na všetko spýtam......len som tam chcela ísť ako tak pripravená....a vidíš poradila si mi s touto genetikou, že sa ho môžem spýtať aby to bolo skôr 😉

sliver
13. máj 2010

p. Ondrejčák bol v MT 6.5. a najbližšie bude zase v juni

miminap so mnou nie :( ja čakám a čakám na schválenie 😉

kočky dnes ráno som mala fest divný pocit, nrmálne ma hodku boleli prsia a mala som výtok, ten výtok ma ani nešokuje lebo to mávam dosť často ale tie prsia ma šokli.... dnes som 21DC.... neviem si to vysvetliť.....

anjelinka
13. máj 2010

sliver, nebude to ovulka? ked ju mam raz za cas, tak mam tiez v strede cyklu taketo problemy...a este ked si mala vytok..nebol to ovulacny hlien?

sliver
13. máj 2010

no neviem... ked ja mávam taký výtok hocikedy, nedokážem si ovu odsledovať podla výtoku.....
ale v poho, to ma ráno len tak prepadlo 🙂))
nemuselo to vôbec nič znamenať, to ked sa človek sleduje...
a ked som bola na sone tak som mala vela malých folíkov, klasika PCOS takže nečakám tento cyklus ovu ☹

anjelinka
14. máj 2010

Ahojky sliver, tak ako dnes? Mne sa ta moja mrcha hnusna nechce rozbehnut a ja by som uz tak rada sla na IUI, aspon 2x skusit, ale musim verit, ze sa podari na 1x.
A vies co? V podstate, ja tiez mam furt take "mokroty", dnes som uz 39DC a mrcha nikde, neviem, kedy sa jej uraci prist...:(, som mala si posunutu ovu, lebo az teraz ma bolia prsia, navyse, este atb mi tiez posielaju recept na preliecenie, aj pre manzela, urea pozitivne.

sliver
14. máj 2010

anjelinka možno nepôjdeš vôbec na IUI 😉 čo ak si v tom 😉
ja v poho, normál, iba včera to bol taký divný pocit, dnes som 22DC a budem čakať na mršku no ktorá si isto dá načas lebo mne príde normálne iba ked beriem duphaston, ináč mi chodí aj na 40DC aj neskôr :(
ale ked čakám na schválenie IVF tak nemusím mať pravidelný cyklus 😀 😀 😀
IUI je super, ja by som nan chodila ja každý mesiac ale po druhom nám nebolo už odporúčané kvoli spermiu, no skúsili sme...

anjelinka
14. máj 2010

sliverka, jj, aj nam povedal, ze IUI raz, max. dvakrat...a neverim, ze som v tom, robila som test minuly piatok a bola iba /, sice ked bola posunuta ovula /ak som vobec mala/, tak moze byt, ze dostanem teraz az. Skusim rano zmerat teplotu, uz nemeriam tak poctivo, ako som kedysi merala, pretoze po samych anovulakoch ma to aj prestalo bavit.
Drzim Ti palceky, aby coskoro IVF bolo schvalene a mohla si zacat stimulku a potom sup-sup mimi do bruska...

A vidis, mozes mi napisat svoje dojmy z IUI, hm, ked by si na neho chodila kazdy mesiac...xixi

Dobru nocku... 😔 😔 😔

sliver
15. máj 2010

IUI bolo úplne v poho, folikulometriou odsledované folíky, ráno drahý dal spermie a dve hodiny nato mi ich vložili, vôbec som nič necítila, normálne ako na vyšetrení mi takú tenučkú... (ako to nazvať pipetu alebo neviem čo) vložili a v tom boli spermie ktoré mi tam dali.... ja som fakt nič necítila, potom som chvílku 5-10 min sedela na koze a potom domkov... ako fakt to nič nie je a je tam väčšia šanca ako ked sa snažíš normálne lebo maju spermijky bližšie k vajíčku ;)

ja som v poho, čakám a nenáhlim sa lebo asi stimuláciu začnem až po lete, lebo prvý a druhý týžden augustový máme dovču a nechce sa mi pichať počas dovolenky ale vlastne to ani tak nevadí ako to že budem musieť chodiť stále na sledovanie a to by sa nedalo....

anjelinka
15. máj 2010

Ja si tiez tak vravim, ze asi nie je dobre nic silit dopredu..ked sme cakali tak dlho, roky, tak jednoducho teraz tych par tyzdnov clovek nezvladne? Ibaze, teraz sa nieco konecne deje, preto by som bola rada, keby to uz bolo...clovek je asi vecne nespokojny.
Inak, moja mrsina nikde, teplota BT rano zvysena, takze asi som predsalen ovulovala a ovu bola posunuta..pri mojom stasti to isto nebude tehu, ale tak nech sa to rozbehne, aby som mohla konecne riesit aspon to IUI.

Inak, peknu sobotu vsetkym... 😉

janemari
15. máj 2010

Tak ta moja mrcha stale nikde.Nechapem to,vzdy chodi skor aked ma zacat stimulka tak nedorazi 😠

sliver
15. máj 2010

všetky tu čakáme na tu mršku 😉
možno zdrhla 😀 😀 😀

janemari
15. máj 2010

sliver no keby som mala byt z coho tehulka tak by som sa aj tesila ze meska.Aky paradox doterz som chcela aby mrcha nedosla a teraz sa neviem dockat kedy pride 😀

nellymn
15. máj 2010

A počkaj janemari ako sa budeš tešiť, keď budeš tehotná, keď mrcha vôbec nedorazí 1 mesiac a potom 2.3.... Je to úplná paráda.

janemari
16. máj 2010

Nelymn 🙂
Tak baby mne mrcha konecne dorazila,zajtra volam do centra aby sme stanovili presne datumy na lieky a injekcie a ide sa na toooooo...Ak som dobre ratala zacinam 31.5. 😉

crazybabenka
16. máj 2010

no baby tak sa pridávam do klubu, ktoré čakáme na mrchu a nič......Janemari.....ty presne začínaš na môjho manželíkove narodky 😀

anjelinka
17. máj 2010

No, takze moja mrcha este stale nedosla, dnes som sa rozhodla kupit test, ked pojdem z prace a hned testujem...brrrr 😖

crazybabenka
17. máj 2010

takže dnes zase nič......keď teraz neviem.....keď som si robila 2 testy a boli negatívne a to bol 25 DC........dnes 31 a nič........mám ísť kupovať ďalší test alebo čakať.....čo vy na to baby? 😀

anjelinka
17. máj 2010

crazy a kedy ti povedali, ze bola teoreticky ovulka? hm? vies, lutealna faza 14 dni, ja som nakoniec nekupila test, este pockam do rana, lebo mam pocit, ze sa to uz - uz kazdu chvilku spusti. Keby to bolo tehu, tak uz by test ukazal, ak teda bola ovu tak, ako mala byt. Ale zasa, aj testy sa vedia mylit, takze....a vlastne, kedy si dobrala Duphaston? To este mozu byt jeho zostatky, vacsinou po dobrati Duphastonu mne prisla mrcha do 3 - 4 dni.

crazybabenka
17. máj 2010

ovulku som mala potvrdenu presne na 14 deň som bola u doc. na sone a aj mi ju potvrdili z krvi ....duphaston som dobrala v piatok

anjelinka
17. máj 2010

Hmm, tak ciste teoreticky este si v tom Duphikovom limite, mozno dojde...ale prajem Ti, aby 9 mesiacov nechodilaaa... 😎 😎

crazybabenka
17. máj 2010

ale pre ten správny dôvod 😀

janemari
17. máj 2010

Ahojte,takze cakate na mrchu.Ja som sa nevedela dockat kedy uz dojde,ale teraz mam pocit ze ma zabije.Mam v sebe uz 3 ibalgace200+400+400 a uz to citim na srdce.Ale hlavne ze bolest polavila.A ked si predstavim ist este do nocnej 😒 Tak volala som do centra a zaciname pripravou 31.5. a potom sup na stimulku 😉

zuzana_18
17. máj 2010

Ahojte baby!
Ako sa to tu pekne rozbieha všetkým.Super,sa teším.Za chvíľku budeme všetky pichať a potom...
Ja už papám proveru-už je trištvrte balenia vo mne-príznaky zatiaľ žiadne,ale to by bolo ešte asi skoro.No a pozajtra začínam pichať dyphereline a budúci týždeň ideme do MT.Myslíte že by mi už vedeli približne povedať aj termín OPU?
Diki,pekný večer všetkým 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre